| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Pytanko do chłopców i nie tylko...

Czy dziewczyny-metale podobają się chłopcom?
A czemu nie. Podobają się tak samo jak zwykłe dziewczyny
83%
 83%  [ 10 ]
Może i się podobąją ale na pewno duuużo mniej.
8%
 8%  [ 1 ]
Mogą się im podobac, ale ja uważam takie za brzydkie i głupie.
8%
 8%  [ 1 ]
Nie, raczej nie podobają się.
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 6
Wszystkich Głosów: 12

Autor Wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 19 Lis, 2003 06:52   Pytanko do chłopców i nie tylko... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No właśnie a wiedz je teraz zadam, ostatnio rozważałam czy dziewczyny-metale podobają się chłopcom?No wiecie np. jest dizewczyna na nogach ma glany jakieś szerokie spodnie na full czy tam bojówki do tego bluza, ewentualnie bluzka z jakimś zespołem. Oczywiście nie zawsze, można spotkac je także w normalnych bluzkach czxy tak podkoszulkach sweterkach, ale zazwyczja to wszystko w czerniach, jeżeli tylko mają możliwość no np. na dyskotekę malują sie na gotycko. Jak myślicie dziewczny, czy takiego typu dziewczyny mają jakies szanse u chłopaków? I co wy o tym sądzicie chłopcy, chętnie poznam wasze opninie, ponieważ sama jestem metalm Mr. Green

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Tresh Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Lis 2003
Posty: 107
PostWysłany: Sro 19 Lis, 2003 15:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To nie można tak powiedzieć, czy metale beda sie podobać chłopakom. To zależy wyłącznie od gustu, nie każdemu podoba sie to samo. Ale nie jest tez powiedziane że żadnemu się nie podobają, bo napewno chłopak który słucha metalu i lubi takie dziewczyny spojrzy zalotnie na pannę ubraną na czarno i w glanach Wink
Jeśli chodzi o mnie to nie słucham metalu ale lubie ten styl ubierania i czarne rzeczy Smile W ogóle styl gotycki i rzeczy z tym związane Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2049084
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 21 Lis, 2003 08:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dlaczego nikt z was ani nie bierze udziału w ankiecie ani nie odpowiada na post, ja rozumiem że możecie mnie nie lubić czy coś ale prawie zawsze gdy robie jakiś nowy temat czy coś to może góra 4 osoby na nim piszą, prosze was naprawdę czy możecie wreszcie spróbować odpowiadać na moje tematy czy nie? Crying or Very sad

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pią 21 Lis, 2003 15:40   metale Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

JA myśle że to sprawa gustu. Każdemu sie podoba inny styl i inne osoby. TO chyba normalne. Jednemu chłopakowi podobaja się dziewczyny ubierające się jak szare myszki, innym jak lalki barbie, a innym jak metale ;] Ale myśle że czasem bywa tak że jak chłopakaowi podoba się dziewczyna to nie zwraca uwagi na to jak ona się ubiera i jaki ma styl. Wszystkie dziewczyny zwracają wielka uwage na swój ubiór w chłopak na takie rzeczy nie zwraca uwagi...to go nie interesuje(oczywiście sa wyjątki)większośc dziewczyn zapytach w takiej gazecie w sondzie o to jak był ich chłopak ubrany naa pierwszą randkę odpowiadają pełnymi zdaniami i dokładnie opisują a odpowiedź chłopaka jest tego typu:eee...to chyba było coś zielonego. Ja myśle że jak chłopak kocha naprawdę dziewczyne to że mu obojętnie jak sie ubierze a i tak ją będzie kochał. POZDRAWIAM!

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Czw 25 Gru, 2003 22:40   Re: metale Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja się czasem ubieram trochę jak gotyk i widze,że chłopacy się wtedy na mnie gapią.....z podziwem..przynajmniej tak mi się wydaje Very Happy .Mam glany,a że o nie nie dbam,to:1 glan w jednym miejscu pękł,a 2 glan-syczy,bo mu śruby wypadły.W ogóle mam jakieś lewe te buciory.Bez blaszek,bez pożadnej firmy... Very Happy ale nieważne.Ja myślę,ze dziewczynom do twarzy jest w glanach i NIEKTÓRYM chłopakom się podobają takie "kobitki" Very Happy (sorry,nie chciałam powtarzac słowa"dziewczyna")
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Czw 25 Gru, 2003 22:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie takie dziewczyny zawsze maja maly + moge dlatego ze sam slucham metalu? Razz
Pozatym czarny kolor jest ladny i nie drazni w oczy jak te rozowe barbi Smile

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 26 Gru, 2003 13:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To zależy od gusty i od chłopaka. Ja NIERAZ(powtarzam nieraz) ubieram się jak metal. Noszę glany, szerokie spodnie(czasem czarne) i czasem czarne bluzki. A mam chłopaka i chyba powodzenie... Laughing Myśle, ze to dlatego tak jest, ponieważ chłopak jak już zobaczy jakąś "metalówe" to od razu myśli,że z nia nie można gadać i w ogóle...A ja znam bardzo dużo metali i to naprawde spoko ludzie.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaniusia
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 23 Gru 2003
Posty: 31
PostWysłany: Pią 26 Gru, 2003 13:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehe mroweczka ma racjęa zresztą tam odlotowo się każdy morze ubierać.


Ostatnio zmieniony przez Kaniusia dnia Pią 26 Gru, 2003 15:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 26 Gru, 2003 15:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

widze że jesdnak jest coś w metalach, i nie msuzę się zmieniać choć i tak bym tego nigdy nie zrobila. Więc mam nadzieje że kiedys wreszcie znajde kogoś dla siebie Crying or Very sad kto będzie szanował moje glany poniszone jak diabli i moją własną osobę, czyli emtala

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Kaniusia
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 23 Gru 2003
Posty: 31
PostWysłany: Pią 26 Gru, 2003 15:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A kto muwi że dziewczyna-metal jest brzydka a zresztą panienko_wierzbo nie musisz sie zmieniać ja sie też ubieram czasami jak metal czyli szfedy,poniszczone jeansyi takie tam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 27 Gru, 2003 11:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no ja rozumiem, nie zamierzam się zmieniać i nigdy nie zamierzałam, jednak od czasu doc zasu ubierać się jak metal to co innego niż nim być, czuć to co czuje metal gdy idzie ulicą ludzie wyzywają go od nie powiem czego. W szkole zostaje skopany czy pobity przez rówieśników bądź uczniów innych warstw szkolnych... Po prostu ja szanuje, przynajmniej staram sie szanowac tych wypasionych pakerów uważających sie za pempek świata, czy innych z tyłkami na wierzchu albo dziewczyny jak słodkie cukiereczki, może mi prozeszkadzają, ale dopuki nie ma nic gorszego staram sie nie zwracać na nich uwagi... jednak to ni zawsze jest łątwe...

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |