| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
czemu?
Autor Wiadomość
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Pią 19 Gru, 2003 13:28   czemu? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wyczytałem gdzieś ze prawe jądro u większości mężczyzn tak bardziej zwisa Shocked od lewego moje tez
dlaczego Question

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tresh Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Lis 2003
Posty: 107
PostWysłany: Pią 19 Gru, 2003 16:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nasze ciało nie jest idealnie równe, bywają asymetrie. Zdarza się ze u mężczyzn jedno jądro jest większe od drugiego, czasem jest tak ze jedno oko jest troszke mniejsze od drugiego. Piersi u kobiet też nie są zawsze równe.
Tak jest czasem ale nie ma sie czym przejmować Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2049084
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pią 19 Gru, 2003 19:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Jeśli Twoje jądro znacznie różni się od drugiego, bardzo możliwe, że jeszcze sie wyrówna. Gdyż jeszcze dojrzewasz. U dojrzewających dziewczyn, też często się zdarza ze jedna pierś jest znacznie większa, mniejsza od drugiej. Jednak to się wyrówna. A zresztą tak jak powiedział Tresh nasze ciało niejest idealne:) Ale to dobrze:) Przecież jaki to był by świat dziwny z samymi ideałami?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Sob 20 Gru, 2003 15:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hej! mi sie też wydaje ze to tak jak z piersiami ... zawsze jedan jest większa od drugiej. a możliwe ze jak przestaniesz dojrzewac to jądra sie wyrównają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sob 20 Gru, 2003 17:53   :) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Popieram poprzedników i myśle że to jest podonie jak u kobiet z piersiami. Jedna zawsze jest większa od drugiej, lecz zwykle nie wyrównuje się to z wiekiem tylko tak pozostaje. Wiem że zdarza się że to sie wyrówna ale żadko tak jest...często troche się wyrównuje ale nigdy nie do końca. Kiedyś czytałam o jakis badaniach w gazecie właśnie nad symetrią ciała i okazało sie że żadna częśc naszego ciała nie jest symetryczna tzn. prawa ręke rózni się od lewej, lewe ucho od prawego itp. Podobno wzięli dwa identyczne zdjęcia jakiejs zławnej piosenkarki (nie pamietam której) i podzielili jej ciało na dwie pozornie symetryczne częsci. złaczyli dwie lewe częsci i dwie prawe i podobno dwie powstałe z tego kobiety bardzo sie od siebie różnił nie do poznania. Ta niesymetrycznośc naszego ciała podobno dodaje nam uroku heh Smile --> do takiego wniosku doszli biggrin

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Nie 21 Gru, 2003 00:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jakby oba byly rowne to by sie zle dyndaly w bokserkach Smile
Tez tak mam spoko:)

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 21 Gru, 2003 15:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No...Nikt nie jest symetryczny.

U niektórych to widać u innych mniej.

Na przykład: ja jak przyłożę jedną dłoń do dugiwj to widać dużą różnicę. Noga chyba o pół numeru jedna większa od drugiej(stopa). A piersi... Rolling Eyes jedna AA a druga 0 Twisted Evil U innych tego tak nie widać...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 29 Gru, 2003 00:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak już jesteśmy zbudowani.
Dlaczego serce jest po lewej stronie? Bo tak już jest Wink

Pułkownik: ROTFL!

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
>>>Matys<<

Dołączył: 05 Sty 2004
Posty: 9
PostWysłany: Wto 06 Sty, 2004 08:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasze ciało nie jest zbudowane idealnie dlatego tak jest to każdy facet ma nie masz się co martwić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
brak
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Wto 06 Sty, 2004 15:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mattys zauważyłam że powtarzasz to co pwoiedza ludzie przed tobą i radze zaprzestać robienia czegoś takiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodzynka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Sty 2004
Posty: 176
PostWysłany: Wto 06 Sty, 2004 21:52   rodzynka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

... niewiem, nie mam jąder ( ehh żart ) ale przeciez nie wszyscy są proporcjonalnie zbudowani więc nie ma sie czy mprzejmować. Dziewczyny tez często mają podobny problem tylko dotyczący różnej wielkości piersi..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2975498
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 07 Sty, 2004 13:56   Re: rodzynka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rodzynka napisał/a:
... niewiem, nie mam jąder ( ehh żart )

Czyli,że żartowłaś,ze nie masz jąder? Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodzynka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Sty 2004
Posty: 176
PostWysłany: Sro 07 Sty, 2004 14:53   rodzynka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czyli że tak. Żartowałam! mam nadzieję że nie uraziłam jakiejś dziewczyny która ma ( nie mowa to to Tobie mróweczko )

Boshe !!!! co ja pisze, skasujcie mojego posta Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2975498
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |