| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Jak ??
Autor Wiadomość
Anka
Gość
PostWysłany: Czw 01 Sty, 2004 12:54   Jak ??

Mam do was jedno pytanie .
Jak sie mierzy biust ?? I czy ja majac " rodzynki " powinnam juz nosic stanik ??
Confused
Przejdź na dół
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Czw 01 Sty, 2004 13:30   rodzynki ;] Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To że masz te "rodzynki" to oznaka że piersi zaczynają ci rosnąć. Na początku zawsze są rodzynki a potem piersi zaczynają się rozwijać całe (nie tylko brodawki) Stanik większośc osób nosi dopiero wtedy kiedy zaczyna im rosnąć pozostała część piersi...a nie tylko rodzynki...bo jak na rodzynki stanik założyć ;]?? Jeśli już to możesz nosić top, żeby bluzki ci ich nie gryzły bo w tym okresie one sa bardzo wrażliwe...ale stanik nie wiem czy byłby twój rozmiar...najmniejsza jest zerówka ale do zerówki trzeba mieć piersi krztałtu stożka Smile to jest chyba 2 etap rozwoju piersi...piersi zaczynają rosnąć również po bokach i nabierają kształtu stożka....dopiero potem się krztałtują w następnych etapach...i robią się okrągłe ..pytałas jak zmierzyć wielkość biustu do stanika...a więć weźmy rozmiar np. 70 A...70 to jest ilość cm pod biustem a A to jest rozmiar miseczki...dopasowywuje się ją mierząc się w biuście i pod biustem i licząć jaka jest róznica...nie wiem do końca ile trzeba mieć żeby nosić dany rozmiar...ale w sklepie stanik można zawsze przymierzyć więc nie ma problemu, ale narazie radze ci go nie nosić lub nosić top. Jeśli chodzi o staniki to najmniejszy rozmiar to chyba 65 0, miseczki idą w góre tak jak alfabet...A, B, C, D itp. nie wiem ile tego jest ale chyba do E,...jednak E są ojuż ogromne i raczej adko spotykane. Przeciętna kobieta nosi mieseczke B.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Czw 01 Sty, 2004 18:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Według mnie nie musisz jeszcze nosić stanika co nie znaczy,że nie możesz,jeśli oczywiście znajdziesz już na siebie rozmiar. Ale tak jak powiedziała Gościówa najlepiej gdybys nosiła TOP bo w tym przypadku to nawet "zerówka" moze być za duża. Ja radziłabym Ci się cieszyc, z tego,że masz jeszcze "rodzynki". To wcale nie jest tak fajnie jak się wydaje...A biust mierzy się tak: bierzesz ten tego miarke i przykładasz ja sobie pod biustem ,ciasno. I tam załózmy masz 65 cm obwodu. To potem tak samo mierzysz w biuście czyli tam gdzie masz "rodzynki" ale tak,żeby nic nie ściskać czyli lużno, ale nie za luźno. I tam np. masz 69 cm obwodu, to już wiesz,że masz 4 centymetry różnicy. Very Happy

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Sob 03 Sty, 2004 23:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak mówiły poprzedniczki top bedzie chyba najlepszym rozwiązaniem. zerówkę można nosić (tak na moje oko) jak pomiedzy obwodem w biuście a pod bedzie około 5 cm różnicy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Nie 04 Sty, 2004 00:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A wedłóg mnie niekoniecznie... To tylko od Ciebie zależy czy będziesz nosiła zerówkę czy top (sprawdzałam... prawie niczym sie nie różnią Wink)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |