| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
JAK KTOŚ MOŻE TO NIECh PRZECZYTA
Autor Wiadomość
nieznajoma
Gość
PostWysłany: Sro 07 Sty, 2004 09:09   JAK KTOŚ MOŻE TO NIECh PRZECZYTA

prosze powiedzcie mi czy masturbacja to grzech bo ja już sama nie wiem
czekam na odpowiedzi
Przejdź na dół
rodzynka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Sty 2004
Posty: 176
PostWysłany: Sro 07 Sty, 2004 10:32   rodzynka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co prawda kościół tak uważa i jeśli jestes wierząca to mozesz to tak odbierać, ale wg. mnie masturbacja nie jest niczym złym. Poczytaj sobie inne wiadomości dotyczące masturbacji na tym forum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2975498
Tresh Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Lis 2003
Posty: 107
PostWysłany: Sro 07 Sty, 2004 16:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najlepiej spytaj sie katechetki albo księdza Wink
Jeśli jesteś wierząca to tak i powinnas się z tego spowiadać, jednak ja sądze podobnie jak rodzynka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2049084
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sro 07 Sty, 2004 20:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To znaczy... trzeba się spowiadać z masturbacji !? Jak?! "zgrzeszyłam, masturbując się, proszę księdza" ??? Hehe, nie wyobrażam sobie... Szczerze, to pierwszo słyszę Very Happy !
Hehe, dobrze że się nie masturbuję Very Happy !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Czw 08 Sty, 2004 15:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rzaden grzech Very Happy

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tresh Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Lis 2003
Posty: 107
PostWysłany: Czw 08 Sty, 2004 15:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Trzeba sie z tego spowiadać tak samo jak z współżycia przedmałżeńskiego biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2049084
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Czw 08 Sty, 2004 16:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak. Jesli jestes Katoliczka powinnas sie spowiadac z masturbacji gdyz wedlug kosciola to grzech.

A wedlug mnie nie biggrin
I nigdy bym o tym nie opowiadal jakiemus zboczencowi co siedzi za skosnymi krateczkami i wysluchuje sprosnych historujek :/

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Czw 08 Sty, 2004 20:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No tak niby według kościoła to grzech. Ale według mnie to nie powinien być grzech. To jest normalny objaw dojrzewania i gdyby każdy miał sie z tego spowiadać to ksiądz by już dawno z tego kosciła nawiał z bólu głowy...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gladiator

Dołączył: 17 Sty 2004
Posty: 4
PostWysłany: Pon 19 Sty, 2004 14:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm ja nie uwazam tego za grzech wkoncu jezeli masturbacja to grzech to nie ma swietych? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pon 19 Sty, 2004 19:29   masturbacja Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wg. mnie to nie powinno byc uznawane za grzech bo to coś całkiem normalnego zwłaszcza w okresie dojrzewania..w wielu wypadkach mastrubacja jest nawet wskazana ...
Niewiedziaałam ze to grzech a nawet jeśłi to pewnie mało kto sie z tego spowiada

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 20 Sty, 2004 15:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no, ale powiedzcie mi, jak osoba która się masturbuje ma to powiedzieć księdzu w konfesjonale.... bla bla bla (jakieś grzechy) onanizowała/łem się bla bla bla (grzechy) tak?

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Wto 20 Sty, 2004 17:54   masturbacja Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

panienka_wierzba napisał/a:
no, ale powiedzcie mi, jak osoba która się masturbuje ma to powiedzieć księdzu w konfesjonale.... bla bla bla (jakieś grzechy) onanizowała/łem się bla bla bla (grzechy) tak?

Jeśłi już lepiej powiedz masturbowałam się a nie onanizowałam...
Ale to głupie troche bo ja np. wstydziłabym się powiedzieć to księdzu ...zresztą heh nie wyopbrażam sobie tego troche. Myśle że mało kto się z tego spowiada. NA końcu mówisz: więcej grzechów nie pamietam za wszystkie żałuję..." To on ci odpuszcza nawet te którcyh nie pamiętasz. Wszystkie. Jeśłi do tej pory nie mówiłaś o masturbacji tto i tak masz ten grzech (??) odpuszczony

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 21 Sty, 2004 13:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no własnie, jeżeli ktoś kto się masturbował nie wiedizał że to grzech i tego nie mówił? to co? to to jest grzech że tego nie mówił?

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Nelya


Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 7
PostWysłany: Czw 22 Sty, 2004 20:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pragnę rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości - masturbacja NIE JEST uznawana przez Kościół jako grzech i nie trzeba się z niej wyspowiadać!

-

a tak swoją drogą to witam, to mój pierwszy post na tym forum Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Pią 23 Sty, 2004 20:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hej! to ja już sama nie wiem czy to jest grzech czy nie. jedni mówią tak...drudzy inaczej...najlepiej to jak człowiek sam pomyśli...czy musi i chce siem spowiadać czy nie.



p.s. te te emotki chyba takie troszke za świąteczne jak na ta datę Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |