| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Wzrost włosów
Autor Wiadomość
Tisiana Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Cze 2003
Posty: 366
PostWysłany: Pon 05 Sty, 2004 08:10   Wzrost włosów Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chciałabym się dowiedzieć (mam krótkie włosy)jak mniej więcej długo rosną włoasy(ostatnio czekałam 4 lata aby były długie).

Jak przyspieszyć wzrost włosów na głowie?
I nie proponujcie mi podcinania...bo to mnie już wkurza...ja nie chce ich już ścinać.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1104532
Tresh Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Lis 2003
Posty: 107
PostWysłany: Pon 05 Sty, 2004 17:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Można zastosować jakieś odżywki na szybszy wzrost włosów. Spytaj sie w aptece, myśle ze coś bedzie Smile Gdzieś słyszałam że odzywka z rzepy (czy z rzepaku?) działa na włosy. Nie wiem dokładnie, ale spytaj sie w aptece coś powinno być Wink
Nie wiem tylko czy to jest skuteczne biggrin
Można podciąć włosy jak mówiłas ale wystarczyłoby jesli byś podcieła je tylko na 1-2 cm a nawet mniej. I nie podcinaj ich tak czesto, trzeba im też dać troche czasu na odrośnięcie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2049084
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Czw 08 Sty, 2004 18:59   włosy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tresh napisał/a:
Można zastosować jakieś odżywki na szybszy wzrost włosów. Spytaj sie w aptece, myśle ze coś bedzie Smile Gdzieś słyszałam że odzywka z rzepy (czy z rzepaku?) działa na włosy. Nie wiem dokładnie, ale spytaj sie w aptece coś powinno być Wink
Nie wiem tylko czy to jest skuteczne biggrin
Można podciąć włosy jak mówiłas ale wystarczyłoby jesli byś podcieła je tylko na 1-2 cm a nawet mniej. I nie podcinaj ich tak czesto, trzeba im też dać troche czasu na odrośnięcie.

Zgadzam się w zupełności. Jesli chceż mieć długie włosy ( chodziaż ostatnio zrobiły sie modne krutkie i postrzępione fryzurki-osobiście uważam że sa fajne ;]) to musisz dac im trochę czasu. Włosy rosną w ciągu miesiąca do 0,5 cm, ale jeśli podetniesz ich końcówki (tylko końcówki które zwykle sa zniszczone i rozdwojone, dlatego dobrze je obciąć) jekiś cm a nawet 0.5 to wtedy na miesiąc urosną ci kilka cm około 3 a nie tylko 0,5 Smile W aptekach myśle że znajdziesz specjane odzywki na wszybszy wzrost włosów,...nie znam żadnego konkretnego ale spytaj się. Myśle że są drogie dlatego lepiej nie kupuj tylko poprstu daj włosom czas...Może niedlugo zmienisz zdanie i spodobaja ci się krtutkie?? Skoro teraz masz krutkie to znaczy że nie chciałaś ich kiedyś zapuszczać...ja z godziny na godzine potrafię zmienić decyzje Smile

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |