| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
piersi
Autor Wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Wto 13 Sty, 2004 20:37   piersi Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm..
tak sie zastanawiam czy z moim dojrzewanime wszystko ok?Smile
znaczy mam tu pytanie co do piersi
jak zacnaja na poczatku zawsze rosnac to takie male guzki sie pojaiaja i sa warde, jak sie nacisnie to boli... a potem sa coraz wieksze...a zw koncu osiagaja wielokosc sutkow i koniec... a teraz nagle... mi sie tak to "poczatkowe ziarko" powiekszylo ze jest prawie na calych piersiach.. sa twarde...a jak sie uderze to boli jak cholera... wszystko ok?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
PostWysłany: Sro 14 Sty, 2004 08:54   n Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chyba wszytsko ok Razz a przynajmiej mi sie tak zdaje... troszke dziwnie to opisałaś Wink

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 14 Sty, 2004 13:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiem o co Ci chodzi! Wink Te "guziczki" razem z rozwojem piersi stają sie coraz większe. A więc oznacza to po prostu,ze Ci rośnie biust. Nie ma powodu do niepokoju Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Sro 14 Sty, 2004 18:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja tych guziczków nie mam Confused ?? czemu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 14 Sty, 2004 18:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

NaStKa napisał/a:
a ja tych guziczków nie mam Confused ?? czemu?


Masz na pewno tylko moze ich nie czujesz. To w ogóle są piersi. Jak naciśniesz, czy uderzysz sie to ich nie czujesz?Nie boli Cie nic?

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Sro 14 Sty, 2004 19:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hej! te "guziczki" to gruczoły. Każda dziewczyna je ma. To normalne ze jak ktoś Cie uderzy w pierś to boli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Czw 15 Sty, 2004 17:43   guzczki Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

girl_in_black napisał/a:
hej! te "guziczki" to gruczoły. Każda dziewczyna je ma. To normalne ze jak ktoś Cie uderzy w pierś to boli.

GIRL IN BKACK: 100% racji. Guziczki to pierwszy etap rozwoju piersi. Te guziczki zostają już do końca życia tyle że nie są aż tak wrażliwe na dotyk jak w okresie dojrzewania. W tym własnieokresie bola najmocniej i trzeba na nie bardzo uważać Smile POZDRÓWKi Smile

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Czw 15 Sty, 2004 19:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

e no ja te guziczki mialam prawda , ale teraz zniknęły...poważnie! nie czuć nic a nic można ciskać do woli a i tak nic sie nie wyczuje...nie ma tych gruczołów tam , czemu??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 15 Sty, 2004 19:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

może twoje piersi sa już na tyle duże że nie potrafisz już wyczuć gruczołów które są pod tłuszczem, oczywiście nie obraź sie nie mówie tu ze jestes gruba ani nic tylko o tym że piersi są w większości zbudowane z tłuszczu....

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Czw 15 Sty, 2004 20:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nastka...to jest niemożliwe ze nie masz gruczołów! Kazda kobieta je ma i Ty na pewno też. i niemożliwe też jest że je miałaś a już nie masz. No przecież sie chyba nie rozpłynęły Very Happy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Czw 15 Sty, 2004 20:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wierzba wierz mi ja nie mam takich aż tam dużych piersi żeby nie można było wyczuć tych gruczołów Smile I poważnie wam mówie one były i wogóle pamietak jak bardzooo mnie piersi bolały...ale teraz nie ma nic...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Czw 15 Sty, 2004 22:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nastka masz to na pewno bo z gruczołów sa właśnie piersi nie ma grłuczołów-nie ma piersi. A czy aby na pewno jak wlecisz z siłą 1000000km/h na ściane nic nie czujesz?(nie radze) Rolling Eyes Są one jeszcze wieksze wraz z piersia tak jak sutki.
P.S. Staniki B moge wydawać się "mniejsze" ale chodzi o to, by własnie "troche" piersi wystawało(tylko,zeby sutki była zakryte! Wink ) Jak wystaja to właśnie dobrze.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Pią 16 Sty, 2004 09:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie no POMOCY nikt mi nie wierzy Crying or Very sad
DEG gdzie jestes!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 18 Sty, 2004 02:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jestem, jestem.
Wierzymy Ci.

Każda dziewczyna ma te gruczoły.
Podczas dojrzewania zwykle te gruczoły nabrzmiewają i stają się bolesne. Jednak są też takie okresy, kiedy kruczoły stają si miękkie i nie bolą - prawopodobnie Ty obecnie jesteś w tym okresie. Wnet się to zmieni i znów będą wyczuwalne i bolesne.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |