| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Czy już powinnam?
Autor Wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Wto 14 Paź, 2003 12:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja mam 65 i 70 a jeszcze ni nosze stanika Smile a moze juz powinnam?? Confused

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Wto 14 Paź, 2003 12:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

już chyba możesz Wink ja zaczełam nosic stanik pod wpływem koleżanek. miałam wtedy pod biustem 65 a w biuscie 71. one wszystkie nosiły staniki tylko ja nie i też zaczełam Wink to było jak miałam 12 lat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Wto 14 Paź, 2003 17:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To sprawa i indywidualana...nie napisalas ile masz lat...ale ja ososbicie mysle ze najlepiej jest jak pierwszy stanik decyduja rodzice kiedy ci dac...wtedy jest to bardzo przyjemny moment w zyiu ...wiesz ze mama uwaza cie juz za nastolatke..kiedys pewnego pieknego dnnia wracalam ze szkoly wchodze do pokoju a tam stanik na biurku...nie wiedzialam o co chodzi...wzielam go i zaczelam sie mu przyglądac...nagle mama weszla do pokoju i powiedziala ze to dla mnie i zebym przymierzyla ..nawet nie wiesz jak bardzo sie wtedy ucieszylam...mysle ze jak ktos kupuje sobie samemu pierwszy stanik to pozbawia sie tej pieknej jedynej w zyciu chwili radosci...

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Alka
Gość
PostWysłany: Wto 20 Sty, 2004 05:26   

Ja myślę że nie ma co czekać tylko śmigaj do sklepu z bielizną. Ja zaczęłam nosić stanik (topik)nie mając jeszcze nic pod bluzką - mama po prostu uznała, że trzeba mnie już przyzwyczajać do poważnych damskich spraw (miałam 10 lat). a pewnego dnia dostałam pierwszy poważny biustonosz z Trumpha i poczulam sie babką na 100 %
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 20 Sty, 2004 18:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To sprawa bardzo indywidualna jesli są na Ciebie rozmiary to...czemu nie? To Twoja sprawa a i tak kiedys bedziesz musiała załozyc wiec się już lepiej przyzwyczajać Wink
Po chwili:
Instrukcja( Very Happy ) mierzenia biustu.
Bierzemy miarkę i przykładami ją mocniej pod biustem(tak,zeby nie było luzu ale bez przesady żeby Cie nic nie bolało za bardzo). Załóżmy,że mamy 70 cm. Potem bierzemy miarke i w mierzymy w biuście ale luźo(ale tez bez przesady!) tak,zeby mairka przylegała i nic nie ściskała. Załżómy,ze mamy 80 cm wiec wiemy,ze mamy 10 cm róznicy! Very Happy (geniusz ze mnie z matmy co?! Wink ) W tej sytuacji będzie pasował stanik A lub B. http://www.dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=2394

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 21 Sty, 2004 13:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no zgadzam się z dziewczynami, jest to sprawa bardzo indywidualna, jeżeli czujesz że powinnaś już nosić stanik o kup sobie, narazie ten najmniejszy... bo masz 65 pod biustem a 70 z biuście, może to mało pomyslisz, ale to w końcu 5 zm różnicy....

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Pon 26 Sty, 2004 00:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja z kolei jestem chyba odmieńcem, miesiączki nie chciałam, satnika nie chciałam Razz mam mnei namwaiała na stanik od wieku ok. 12 lat, a ja dopiero w te wakacje (pod koniec dokaldniej) przystałam na jej namowy, na początku troszke uwiera, ale potem to już sie go nie czuje wcale biggrin Czasem nawet jest wygodniej w staniku, sama mam dopiero dwa prawidzwe staniki (jeden z gabka, sztwyniejszy, z keya, drugi taki nie usztywniony, z triumpha tez :p jesli dobrze zrozumialam z jakiejs seri sporotwej.) i jeden top z beedees chyba Razz(chcialam top do "swędzących sweterków", wiadomo więcej ciała zakrywa i da sie wytrzymac neiktore swetry lepiej biggrin Hehehe, ogólnie jestem za zdaniem innych, czyli poprostu zdaj się na to keidy mama stwierdzi że przyda ci sie stanik biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pon 26 Sty, 2004 12:23   staniki Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Anya napisał/a:
zdaj się na to keidy mama stwierdzi że przyda ci sie stanik biggrin
Według mnie święta racja. Sądze, że o pierwszym staniku powinna zadecydować mama a dalsze to już możesz sobie sama kupwować. Ja chciałam stanik ale nigdy bym sobie pierwszego sama nie kupiła...bardzo się cieszyłam kiedy mama kuiła mi go...gdybym go kupiła sama tez bym się cieszyła ale raczej duuuzo mniej :0 dobrze jest wiedzie kiedy w oczach mamy jesteś już wystarczająco dojrzała (ze tak powiem Smile);] Dasze staniki to wiadomo że możesz sobie już kopwać sama, ale pierwszy pozwóól aby kupiła ci mama. Myśłe że jakby mama dowiedziała się ze kupiłaś 1 sama smutno by jej było...nie wiem w kazdym razie mi na jej iesjcu napewno. mi mama kupiła dwa pierwsze staniki dośc późno bo pood koniec 5 klasy. Jeden był 65AA a drugi 65A. potem 65AA zrobił się za mały to został mi tylko jeden i wtedy mama dała mi kolejne dwa 65A (czarny i biały) i miałam juz 3. Jeden kupiony. A te dwa co mi dała były...stare jej Smile)) Zachowała je jeszce z młodości..może i to głupie ale zostawiła swoje pierwsze i potem ja w nich chodziłam ;]. A potem wszytkie 3 były za małe i kolejne juz sobie sama kupowłam...w tej chwili mam 3 czy 4 staniki z czego 2 są 70 A a 2 70B i sama nie wiem w końcu jaki rozmiar nosze :/ Question

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Sro 28 Sty, 2004 00:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja jeden mam na 70a się zdaje a drugi na 65aa Razz obydwa są dobre, tylko każdy jest innego typu, więc stanik poprostu trzeba przymierzyć biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewq-12

Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 3
PostWysłany: Sob 31 Sty, 2004 15:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja zaczęłam nosić stanik kiedy dostałam piłką w gruczoły piersiowe (pisałam już o tym w innym temacie). Miałam wtedy troszkę ponad 11 lat (teraz mam prawie 12 biggrin). Mam bardzo małą różnicę między obwodem w biuście a pod biustem, bo jest to kilka cm (moja koleżanka ma różnicę 2,5cm i się podnieca że ma ogromny biust Laughing). W każdym bądź razie będę nosić stanik bo po pierwsze: schodzę po schodach, albo biegam na w-fie - "skaczą" mi sutki i bolą; po drugie: czuję się bezpiecznie w biustonoszu i się już przyzwyczaiłam, bez biustonosza (albo jak mi się odepnie) czuję się fatalnie... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |