| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Ścięta nadzieja
Autor Wiadomość
Nyszka
Junior
Junior


Dołączył: 29 Lis 2003
Posty: 70
PostWysłany: Nie 25 Sty, 2004 16:01   Ścięta nadzieja Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam taki troche głupi problem.
Jakis czas temu(chyba miesiąc)mama stwierdziła,ze trzeba mi bedzie kupić jakiś stanik.Powiedziała,ze pójdziemy zapytac.Ucieszyłam sie i wydaje mi sie, ze to była normalna reakcja dziewczyny.Następny dzień to był piątek i sądziłam,z epójdziemy do jakiegoś sklepu i coś kupimy.Nom..i był sobie piatek i powoli mijał.Poszłysmy na zakupy i weszłyśmy do sklepu z bielizną ze skarpetkami i bielizną.
Okazało sie,ze poszłyśmy tam po to, żeby zobaczyc czy sa jakies fajne skarpetki,bo nie dawno chciałam.

Miną już około miesiąc i nic.
Nie wiem co mam zrobić,jak przypomnieć,bo nie chce tak wprost i nie chce mi sie juz czekać Sad

_________________
A cóż ja mogłam napisać? Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Nie 25 Sty, 2004 16:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem powinnaś przypomniec mamie o staniku przecierz to nic strasznego Very Happy
mozesz jeszcze sama sobie go kupić jak nie wierz jaki rozmiar to zapytaj tu na forum Very Happy

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 25 Sty, 2004 18:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak,ja się podpisuję Razz Powinnaś mamie przypomnieć w końcu sama Ci to zaproponowała albo ów czyn samej wykonać(to znaczy pójść na rynek i sobie go kupić). Przecież to nic strasznego. Każdą dziewczynę kiedyś to spotka to dlaczego nie można już zacząć trochę wcześniej? Very Happy Na początek proponuję porozmawiać z mamą Wink Na prawdę nie wiem czego sie obawiasz przecież to ona sama Ci to zaproponowała. Zada pytanie typu: "Mamo, co z tym stanikie? MIałyśmy isć na rynek go kupić, sama mi zaproponowałaś...". Powodzenia! Very Happy Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Nie 25 Sty, 2004 23:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hej! i ja siem też pod wami podpisujem Very Happy przypomnij o tym mamie albo poprostu poproś ją żeby Ci dała pieniądze i mozesz sobie sama kupić chociaz z mamą to (tak mi siem wydaje) zawsze lepiej Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pon 26 Sty, 2004 12:26   stanik Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

girl_in_black napisał/a:
hej! i ja siem też pod wami podpisujem Very Happy przypomnij o tym mamie albo poprostu poproś ją żeby Ci dała pieniądze i mozesz sobie sama kupić chociaz z mamą to (tak mi siem wydaje) zawsze lepiej Wink

Nyszka nie matrtw się. Moża twoja mam najzwyczajniej zapomniała lub zdecydowała że jeszcze troche pczeka? Nie przejmuj sie. W koncu będziesz nosic stamiki i bedzie to dla ciebie normalką a momentami nawet będzie cie wkurzac Smile Ja bym raczej proponowała to co mówiła girl in black zebys mamie przypomniała o tym...ale sama sobie nie kupowała. Skoro mama ci to sama zaproponowała tp znaczy ze ma zamiar to zrobic.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Nyszka
Junior
Junior


Dołączył: 29 Lis 2003
Posty: 70
PostWysłany: Pon 26 Sty, 2004 15:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dzieki za te rady Smile coś wykombinuje Smile

_________________
A cóż ja mogłam napisać? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |