| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
"Dziwne dziecko"
Autor Wiadomość
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sob 07 Lut, 2004 12:26   "Dziwne dziecko" Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

-Co my tu mamy?-pomyślał pan Barnacki,głowa rodziny,zaglądając do lodówki.Nie zdąrzył się dobrze zastanowić,a na szyję rzuciła mu się jego żona-dwudziesto cztero letnia Barbara.
-Mamy dobre wieści.Już niedługo....urodzę...
-Słucham???Żartujesz?
-Nie,mówię calkowicie poważnie
-Huraaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ile jeszcze tygodni do narodzin????
-Około pieciu dni,ale przepraszam,bo muszę już lecieć na swoje zajęcia.Pa,pa-powiedziała Barbara,dając mężowi całusa na pożegnanie i popędziła na sówj autobus.
--------------------------------------------------------------------------------------
Mijały miesiące,a państwo Barnaccy zauważali u swego,niedawno narodzonego dziecka,coraz więcej "dziwnych" rzeczy.Urodziła im się dziewczynka,której teraz jest na imię Ada.Lecz nie jest ona,jak większosć dzieci-rozbrykana,roześmiana.Nie próbuje też niczego "zwęszyć",popsuć,stłuc,jak robią to takie małe niezgrabiasze.Zdawałoby się,ze tej małej istotce wystarczy tylko jej małe,zakratowane łózeczko,gdzie siedzi całymi dniami i albo wpatruje się w jeden punkt,albo się kołysze na plecach.Jeśli ktoś z rodziny się do niej zbliży,ona czym prędzej ucieka.Przy śniadaniu,obiedzie i kolacji tylko siedzi przy stole i się nie odzywa."Przecież półroczne dziecko powinno chcieć wszystko zobaczyc,dotknąć,powąchać,wszystkiego zasmakowac,a ona nawet się nie uśmiechnie,a jak już,to sporadycznie i wcale nie do nas."-myśleli coraz bardziej zmartwieni rodzice.
_____________________________________________________________
jutro napiszę dalszy ciąg,a teraz zagadka-dlaczego Ada zachowuje się inaczej,niż reszta jej rówieśników?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 07 Lut, 2004 13:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no może Ada ma chorobe sierocą, bo kiwa się na pleckach, albo może rodzice mają dla niej za malo miłości, nie nosili jej na rekach jak była mała, albo po prostu Ada jest glucha, albo niema. Ale opowiadanie jak na razie świetne...

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
CHOMICZKAAA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączyła: 29 Wrz 2003
Posty: 250
PostWysłany: Sob 07 Lut, 2004 14:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fajne opowiadanko!Czekam na dalsze części!

_________________
Wejdź na moje forum:
http://members.lycos.co.uk/psiarka/forum/

Zapraszam do redagowania mojej stornki dla nastolatek!!!Szczegóły w dziale "O wszystkim"!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4990808
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sob 07 Lut, 2004 18:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jutro napiszę dalszą część. Very Happy Wierzba-żadna z Twoich odpowiedzi nie jest poprawna.Ada jest po prostu dzieckiem autustycznym.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Nie 08 Lut, 2004 12:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

C.D.C.D.C.D.C.D.C.D.C.D.C.D.C.D.C.D.C.D.C.D.C.D.C.D.C.D.C.D.C.D.C
--------------------------------------------------------------------------------------
-Hej,Ada,może coś zjesz?-Basia zapytała ją czułym głosem,lecz dziewczynka nawet na nią nie spojrzała."Moja córka ma już trzy lata i nadal nie widzę u niej żadnych oznak normalnego dziecka.Już czas wybrać się do psychiatry".
--------------------------------------------------------------------------------------
-Halo!
-Dzieńdobry.Chciałabym umówić moją córkę u psychiatry...tak....na którą...może na 12:00...może być?Dobrze,dowidzenia!
-Dowidzenia.
"Uf...i jeden kłopot z głowy.Tylko jak teraz powiem o tym mężowi?O!Właśnie przyjechał.Przy obiedzie mu o tym powiem".
-Cześć,kochanie!Co dziś na obiad?
-Zupa ogórkowa i pyzy.
-Acha.Jestem bardzo zmęczony i chyba po obiedzie się zdrzemnę.Tak w ogóle,to patrz,co przyniosłem-powiedział z chytrym uśmieszkiem pan Barnacki,wyjmując zza pleców niewielkie pudełko z trzema okrągłymi otworami-To dla Ady.Kupiłem to,bo chciałem,żeby chociaż miała jakiegoś towarzysza zabaw.
-Tak....to...fajnie...a jak nie będzie się chciała bawic?
-Fakt,nie pomyślałem o tym.to wtedy...damy "to" naszej drugiej córce.
-Czy nasza "druga córka" nie jest za stara na zwierzaka?A tak w ogole,to wyjmuj go,chcę wreszcie się dowiedzieć,co kupiłeś.
-Dobrze,już dobrze-to mówiąc Andrzej(p.Barnacki)wyjął ostrożnie z pudełka zwierzę.Reakcja pani Basi była następująca:"O, mój Boże!To przecież wąż!".Po chwili jednak zaczęła się smiać i razem z mężem poszła na obiad.Przy obiedzie jednak należało powiedzieć o psychiatrze...
--------------------------------------------------------------------------------------
-Dzień dobry.Byłam u pana umówiona z córką,na 12:00.
-A,tak,sekretarka coś wspominała.Proszę wejść.
-Przywitaj się z panem,Ada-Ale dziewczynka tylko pokręciła głową na znak,że tego nie zrobi.Psychiatra chyba od razu zorientował się,o co chodzi,toteż wcale nie poczuł się tym faktem urażony.
-Usiądź na fotelu,młoda damo-Powiedział do niej z uśmiechem,a ona,o dziwo,zrobiła to!Barbara była szczerze zdumiona,bo w domu Ada w ogóle nie słuchała rodziców."Ten nos...spojrzenie...czy ja go skądś nie znam?"-Pytała samą siebie zdumiona pani Barnacka.Po chwili zauważyła,że psychiatra też się w nią ze zdumieniem wpatruje.Zdecydowała się szybko,co należy robić-Przepraszam,panie Stefanie,co dziś dają w stołówce?-zapytała i po chwili zaczęła się głośno śmiać.Psychiatra też tak uczynił,a potem oboje się mocno ściskali,ze łzami szczęścia w oczach.
-Wiesz co?Jak mogłaś mnie tak poniżyć przy swojej córce?-mówił,zaśmiewając się,Tomek,dawny przyjaciel Barbary.
--------------------------------------------------------------------------------------
TO WSZYSTKO,JAK NA RAZIE.BĘDĘ DALEJ PISAĆ DZIS WIECZOREM Very Happy TERAZ SIĘ ZNOW WYPOWIADAJCIE,PROSZĘ!Chcę bybć informowana,jak Wam się podoba moja twórczość Very Happy ,bo mi osobiście się podoba
Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
juras
Gość
PostWysłany: Nie 08 Lut, 2004 13:02   Bardzo ciekawe opowiadanie

Bardzo mnie zaciekawiła historia nieśmiałej Ady, co tu dużo mówić, jestem ciekaw jej dalszych losów, jak one sie potoczą, mam nadzieje ze dobrze, ale to zależy od autora Very Happy
Powrót do góry
Madz!a
Gość
PostWysłany: Nie 08 Lut, 2004 13:53   

Ida twoje opowiadanie jest suuuuuuuuuuperowe ,mam nadzieje ze to ci wystarczy :p
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 08 Lut, 2004 20:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a więc Ada jest dzieckiem autystycznym, hm..... tak racja, nie wpadło mi to na myśl, a opowiadanie superanckie Cheers

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |