| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
mam pytanko/możecie mi podać chociaż link z odp. ???
Autor Wiadomość
Katie Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 13 Lut 2003
Posty: 35
PostWysłany: Pią 21 Lut, 2003 12:42   mam pytanko/możecie mi podać chociaż link z odp. ??? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Znuff musze udowodnić, że jestem niedouczona ..., ale nie przejmujcie się - po prostu nie wiem ... Sad

Dlaczego jest tak, że nastolatki które już dojrzewją muszą nosić biustonosz ... co to im daje? co sie staje gdy nie noszą go? czy kształt piersi sie zmienia? Czy jak dziewczyna ma male piersi to też musi nosić?

Tak jak powiedziałam, możecie mi przysłać tylko link do odpowiedzi... jesli sama nie znajde, albo chociaż słowo, które bym miała wpisać do wyszukiwarki ...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Pią 21 Lut, 2003 16:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Biustonosz nosi sie z 2 powodow...
Pierwszy to to ze podtrzymuje on piersi dzieki czemu kregoslup nie jest dodatkowo obciazony i mozna zachowac prawidlowa posture.
Drugi to dzieki wlasnie temu podtrzymywaniu, nasze piersi nie opadaja, skora na nich nie rozciaga sie i zostaja jedrne i ladne przez dlugie lata. Mam dla ciebie propozycje, poszukaj sobie zdjecia jakichs kobiet z Afryki. One nie nosza biustonoszy... Porownaj swoje piersi do ich, i powiedz mi jaka jest roznica Smile

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Pią 21 Lut, 2003 16:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mysle ze dojrzewajace dziewczyny czyli my chcem nosic biustonosze dla wlasnego komfortu, aby bylo nam wygodnie i chyba troszkę chcemy pokazac ze nie jestesmy juz malymi dziewczynkami i nasladujemy dorosle kobiety.

dziewczyny krore maja maly biust moda nosic bistonosze. ja mam male piersi (nosze 65A) i posiadam kilka staniczkow!

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Pią 21 Lut, 2003 17:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja znam jeszcze jeden powód noszenia staników
SZPAN !!
Poprostu dziewczyny chcą nosić staniki dla SZPANU , aby pokazać że sa lepsze , inne , dojrzalesze , ale nie tędy droga.....ja podpinam się pod odpowiedź NEMEI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Katie Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 13 Lut 2003
Posty: 35
PostWysłany: Pią 21 Lut, 2003 20:24   odp. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedzi.

Nastko - szpan rzeczywiście jest - i to nie tylko w noszeniu, ale w firmie i cenie ... ale jak jest zima to jakoś inaczej - gorzej latem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
guga15
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 02 Lut 2003
Posty: 44
PostWysłany: Pon 24 Mar, 2003 16:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nastka!!
ja nie wiem czy to jest szpan! bo czym tu można szpanować??masz biust to nosisz a nie latasz przepraszam za sformuowanie z gołym bisutem i każdy widzi co masz pod bluska!gdyby stanik nie był potrzebny to by go nie noszono!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Pon 24 Mar, 2003 19:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

guga a nie widziałaś tych "małych" 4*5 klasistek które (choć są płaściutkie) noszą staniki?? to jest właśnie szpan , one nosza staniki chociaż ich nie potrzebują tylko dlatego że poprzez ich używanie czują się lepsze , inne , dojrzalsze - to jest SZPAN
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anndzia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 05 Kwi 2007
Posty: 65
PostWysłany: Pią 06 Kwi, 2007 13:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiem , że wątek jest stary , ale odpowiem
Jestem 5-klasistką i zgadzam sie z odpowiezią nastki , ale nie koniecznie . Niektóre mają bardzo dobrze rozwiniety biust , a inne poprostu się pod nie podporzątkowują , bo e z dużymi piersiami im coś nagadały i chozą takie płaskie z " zerówkami" . Ja jestem płaska i juz dużo przetrwałam z tym namiawianiem , że wyglądasz ładniej z biustonoszem , chłopakom się będziesz bardziej podobać ...
Ja nie noszę biustonosza , a choć cierpie , bo wszystkie w mojej klasie nozą =(
No bo nie zawsze musi być tak jak chcemy . Niektóre z "płaskiej" grupy chcą szybciej dojrzewać . Cieszą się nawet jak je choć troche zaboli biust . Ale nie zapominajmny , że tym , ktorym poźniej wyrosnie biust będa miałe o wiele ładniejsze o innych i wtedy tamte będa im zazrościc !!!

Pozdrawiam jak jeszcze ktoś zagląda na ten wątek =]

_________________
Mieć manie na punkcie labradorów ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6538603
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Nie 08 Kwi, 2007 14:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nosze stanik i zauwazylam ze piersi sa jedrne i nie zwisają... dlatego mysle ze powinnas nosic stanik biggrin Jesli msz na co...

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
anndzia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 05 Kwi 2007
Posty: 65
PostWysłany: Nie 08 Kwi, 2007 18:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No zauważyłam , że zaczynaja mi rosnąć i w biustonoszu ze stroju kąpielowego jest mi bardzo wygodnie ( bo jak skeczę to one i skączą mi po klatce piersiowej jak piłki ) , ale pytanie jak taka nieśmiała dziewczynka jak ja moze namówić na to mame ? ... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6538603
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 08 Kwi, 2007 18:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mamy się wstydzisz? Nie przesadzaj.
Czyli sama do sklepu również nie pójdziesz, bo się wstydzisz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
anndzia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 05 Kwi 2007
Posty: 65
PostWysłany: Nie 08 Kwi, 2007 18:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wstydzę sie , tylko nie wiem jak zareaguje . A poza tym nie wiem jak o to zapytać ...
Ale do sklepu sama bym poszła xD

Dzięki za odpowiedź !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6538603
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 08 Kwi, 2007 19:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A jak ma zareagować? Przecież jest kobietą i kiedyś też zaczynał jej rosnąć biust.
Więc nie nakrzyczy na Ciebie, że to Twoja wina xP
Napisałam Ci w osobnym temacie jak możesz się o to zapytać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 09 Kwi, 2007 16:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mama pewnie się zdziwi, zabroni ci, potem da karę na wszystko, bo myślisz o takich rzeczach nie dla dzieci zamiast o nauce!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anndzia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 05 Kwi 2007
Posty: 65
PostWysłany: Pon 09 Kwi, 2007 17:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl, nie o to chodzi . Nie zrobi mi na nic szlabanu , ani nie nakrzyczy , poprostu moze nie wiem jak zapytać . Może lepiej zaczekam , aż ona sama spyta ...

_________________
Mieć manie na punkcie labradorów ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6538603
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |