| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Ratunku ! Ciąża trwa już 5 miesięcy , a ja mam dopiero ...
Autor Wiadomość
Zużka
Gość
PostWysłany: Pon 16 Lut, 2004 09:39   Ratunku ! Ciąża trwa już 5 miesięcy , a ja mam dopiero ...

15 lat !!! Nie wiem co mam robić mam dopiero 15 lat , a juz zaszlam w ciąże > Wiedzą o tym tylko ja i mój chłopak , a rodzicom jeszce nie poweidziaalam i wole nie mówić. Pomóżcie mi , bo nie wiem co mam robić!!
Przejdź na dół
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Pon 16 Lut, 2004 14:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ups....no to problem:/ Może jak mama będzie w dobrym humorze, czy coś, to daj temat..no np. o tym jak się rodzą dzieci itd...Potem może się jakoś poukłada no ale nie wiem...ale lepiej żebyś powiedziała o tym mamie, zanim dostaniesz wielki brzuch! bo wtedy to już będziesz miała niezłe tarapaty...Wogóle, nie powinnaś do tego dopuścić..a tak wogóle, to z kąd wiesz że zaszłaś w ciążę?

ps. Coś mi tu nie pasi Confused

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Pon 16 Lut, 2004 16:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję,że Twoja mama jest wyrozumiała.Większość rodziców porzuca ich córki,jak się dowiedzą,że są w ciąży(i jeśli oczywiście te córki mają mniej,niż 18 lat).A to bardzo źle,ponieważ w czasie ciązy rodzice powinni jeszcze bardziej wspierać córkę,nie wiadomo przecież,czy "sprawca" będzie chciał pozostać ze swoją ,być może,dziewczyną.To straszne,ale większość chłopaklow zosawia młode matki,a to jest zupełnie niepsrawiedliwe,bo przecież to oni je zapłodnili!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad Shocked Jeszcze co do Ciebie,Zuźka-moim zdaniem powinnaś powiedzieć mamie o ciąży.Kłamstwo ma krótkie nogi i długi nos-w końcu i tak wyjdzie "brzuszek"(jeśli już nie wyszedł)i wszyscy się dowiedzą.Mam nadzieję,ze Ci jakoś pomogę(ja i inni,chociaż pewnie inni bardziej Very Happy )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Pon 16 Lut, 2004 17:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Porozmawiaj z mamą. Przecież to właśnie na rodziców możemy najbardziej liczyć w takich trudnych sytuacjach. Razem zastanowicie się nad tym. Mama jest Twoją przyjaciółką nie wrogiem. Wie, co to macieżyństwo. Urodziła i wychowała Ciebie i to normalna kolej rzeczy, że teraz Ty będziesz mamą. Na pewno jest to dużo za wcześnie, ale skoro stało się to nie powinnaś tego ukrywać. Jeśli Twój chłopak będzie z Tobą nadal i będzie Cię wspierał to jakoś się wszystko ułoży. Odwlekanie nic nie da. Dla mamy będzie przykro, że nie zaufałaś jej i ukrywałaś to do ostatniej chwili. Poza tym przed Tobą i chłopakiem szkoła, jakieś plany życiowe... może praca. Kto Wam pomoże jak nie rodzice?

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Kornelia
Junior
Junior


Dołączył: 15 Maj 2003
Posty: 123
PostWysłany: Pon 16 Lut, 2004 18:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hm... ciezka sprawa, ja raczej nie jestm w stanie ci pomoc ale powiec co na to twoj chlopak...??

_________________
Oddajcie nam Smallville!!!!!!!!
Wejdz na http://www.dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=1476
to sie dowiesz dlaczego jestem taka zalamana!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zuźka
Gość
PostWysłany: Wto 17 Lut, 2004 16:49   

Dzięki za rady. Macie rację , że powinnam powiedzieć o ciąży rodzicom i tak zrobię. Czym szybciej tym lepiej. A pro po mojego chlopaka to on namawia mnie abym usunęła ale ja się nigdy na to nie zgodzę . Jak mogłabym zabić moje własne dziecko !!!
Powrót do góry
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Wto 17 Lut, 2004 17:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To mu powiedz żeby zrobił sobie zabieg mózgu (jeśli ma tam jakieś resztki) i kopnij go w tyłek. Skoro nie szanuje życia swojego własnego dziecka to spodziewaj się i innych numerów. Jeśli wie, że Ty się nie zgadzasz, zna Twoje zdanie na usówanie ciąży i proponuje coś takiego to jest świnią. Nie można liczyć na takiego człowieka. W końcu powinien przewidzieć konsekwencje. Dzieci nie biorą się z powietrza. Sama też sobie nie zafundowałaś ciąży. Widocznie jest nieodpowiedzialnym gówniarzem. Pogadaj z nim jeszcze. Warto wiedzieć na czym się stoi zanim wpakujesz się w związek z człowiekiem, na którego nie można liczyć. A może to tylko pierwsza reakcja.... W końcu nie jest aż tak dorosły i odpowiedzialny. Wystraszył się tego wszystkiego.
Dziecka wcale nie trzeba zabijać... można przecież bez żadnych konsekwencji zrzec się praw do niego i zostawić w szpitalu. Nie daj się mu przekonać. Poza tym nigdy nie można mieć pewności czy po zabiegu będziesz mogła mieć jeszcze dzieci.
Ale najważniejsze żebyś porozmawiałą z mamą Smile

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Kornelia
Junior
Junior


Dołączył: 15 Maj 2003
Posty: 123
PostWysłany: Wto 17 Lut, 2004 20:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale powiec mi ToJa szczerze, czy ty oddalabys swoje dziecko, nawet majac 15lat?? Czy pozwolilabys rzeby wychowywali je obcy ludzie?? Bo ja nie, nigdy w zyciu nawet gdyby mialoby to zniszzyc mi zycie. Dziecko to rzezc nadrzedna. O kurcze, co ja gadam??!! Rzecz??!! To czlowiek, zywa istota, ktora moze w przyszlosci wynalezc lekarstwo na raka.
Droga Zuzko, masz calkowita racje sprzeciwiajac sie aborcji. Jest to rzecz straszna. Przezciez to twoje dziecko, to tak jakbys zabijala czastke siebie. To jak samobosjstwo czyli jak juz podkreslalam w paru tematch, to tchorzostwo. Totalne tchorzostwo.

_________________
Oddajcie nam Smallville!!!!!!!!
Wejdz na http://www.dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=1476
to sie dowiesz dlaczego jestem taka zalamana!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Wto 17 Lut, 2004 22:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chyba mnie Kornelio nie zrozumiałaś. Kobiety mają wybór. Zabić swoje dziecko, albo urodzić i oddać do adopcji. Gdybym musiała zdecydować to oczywiście, że oddałabym dziecko do adopcji. Oczywiście mówię o sytuacjach kiedy kobieta nie może wychowywać dziecka. Kornelio piszesz, że nawet za cenę zniszczenia życia nie oddałabyś dziecka. To dobrze. Ale co byś zrobiła gdybyś nie miała za co dziecka wychowywać. Nakarmiłabyś je swoją miłością, powietrzem? Patrzyłabyś spokojnie jak marznie, jest brudne i płacze z głodu? Nie każda młoda dziewczyna umie sobie poradzić bez wsparcia i pomocy rodziców. Chłopak też często zostawia ją samą. Jeśli nie wie gdzie ma szukać pomocy to różne rzeczy mogą jej przyjść do głowy. Wiele się ostatnio słyszy o zabijaniu noworodków... Czy nie lepiej oddać dziecko i pozwolić mu żyć?
Kornelio to nie była rada skierowana do Zuźki żeby oddała dziecko. Ale w sytuacji kiedy dla dziewczyny przychodzi do głowy usunięcie ciąży to chyba lepiej dziecko urodzić i oddać niż zabijać.
A ja? Nie wiem Kornelio, co bym zrobiła. Na pewno starałabym się dziecko wychowywać, ale na pewno nie za wszelką cenę, nie kosztem dziecka. Wolałabym wiedzieć, że jest u ludzi, którzy je kochają i jest mu dobrze.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Załamana ZUŹKA
Gość
PostWysłany: Sro 18 Lut, 2004 09:06   

Zgadzam się z Wami , że nie wolno zabijać swojego dziecka , lepiej go oddać , niż zabijać. Rozmawiałam wczoraj z mamą.......Zrobiła się straszna awantura !! Tato jeszcze nic nie wie , bo wyjechał na parę dni w sprawach służbowych , ale gdy wróci to nie wiem co zrobi. Pomóżcie mi ! Jestem załamana!! Crying or Very sad
Powrót do góry
Kornelia
Junior
Junior


Dołączył: 15 Maj 2003
Posty: 123
PostWysłany: Sro 18 Lut, 2004 09:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ojejku... ale jakie nastawienie ma do dziecka twoja mama?? powiedziala jaki ma stosunek do jego przyszlosci?? Musisz nam wiecej powiedziec, bo z tak mala iloscia informacji nie wiele jestesmy w stanie pomoc...

ToJu... Moze i masz racje, ale choc nie zawsze czuje wsparcie u mojej
matki i trudno byloby mi nazwac ja najlepsza przyjaciolka, to jestem pewna , ze rodzice nigdy by mnie nie opusciali w takiej sytuacji. poza tym mam 3 rodzenstwa przy czym moja najstarsza siostra (ja jestem najmlodsza) juz wyszla za maz i nie mieszka z nami wiec u niej tez chyba znalazlabym wsparcie. moze dlatego mam tak zaciete zdanie na ten tema. owszem, jesli nie mialbym jak je wychowac to bym je oddala. Tyle, ze juz jako niemowle, jak najszybciej bo ludzie ktorzy adoptuja dzieci chyba wlasnie chca zeby bylo z nimi od samego poczatku.

_________________
Oddajcie nam Smallville!!!!!!!!
Wejdz na http://www.dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=1476
to sie dowiesz dlaczego jestem taka zalamana!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zużka
Gość
PostWysłany: Sro 18 Lut, 2004 09:42   

Pytałam się jwj o to .....ale ona jest tak zdenerwowana i wściekła na mniie , ze jak mogłam do tego dopuścić. Myślę , że ona nie będzie chciala tego dziecka widzieć na oczy Crying or Very sad Ale muszę jeszce raz z nią szczerze pogadac . Nie wiem co z tego wyniknie , ale wątpie czy to zaakceptuje. A najgorzej , że mój chłopak mnie szantażuje . Mówi , ze jak nie usunę ciąży to on ze mną zerwie i pozbawi się praw rodzicielskich nad naszym dzieckiem. Nie wiem co mam dalej robić !!!! Crying or Very sad
Powrót do góry
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Sro 18 Lut, 2004 11:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiem dlaczego ale mam wrażenie, że coś tu jest nie tak. Jedyn słowem, że wymyśliłaś to wszystko, żeby pogadać i tyle. Ale to sytuacja, która zdarza się bardzo często więc odpowiem Ci. Chłopak nie pozbawi się praw rodzicielskich. Jest ojcem i nic tego nie zmieni. Może zostawić dziewczynę i dziecko, ale będzie płacił alimenty. Jeśli oboje rodziców zrzeka się praw rodzicielskich wtedy inna rodzina może dziecko zaadoptować. Można dziecko również oddać bez zrzekania się władzy rodzicielskiej. Wtedy dziecko będzie w domu dziecka i pewnie tam już zostanie.
A mama zdenerwowana? Krzyczy? A co myślałaś, że się ucieszy? Nastolatka, przed którą jest szkoła, która dopiero wchodzi w dorosłe życie zachodzi w ciążę. Trzeba było pomyśleć o konsekwencjach wcześniej. Dziecko to nie zabawka, którą oddaje się czy wyrzuca gdy zbrzydnie. Daj mamie trochę czasu. Musi to jakoś "przetrawić"

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
korbka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 18 Lut, 2004 11:22   UUUU NIO TO MASZ PROBLEM!!

NAJLEPIEJ POWIEDZ RODZICOM!! POWINNI CI POMÓC NAPEWNO NIE BENDZIE TO PRZYJEMNE ALE ... MUSISZ!! INACZEJ JAK ICH OKŁAMIESZ JUSH NIGDY CI NIE UWIERZOM!! MAM TESH NADZIEJE ŻE TWÓJ CHŁOPAK JEST ODPOWIEDZIALNY I BENDZIE SIEM OPIEKOWAŁ Z TOBOM DZIECKIEM... MOŻE TESH BYĆ TAK ŻE TWOJA MAMA I TATA ZAADOPTUJOM MALEŃSTWO I NIBY BENDZIE TO TWOJA SIOSTRA(ALE TO JEST HISTORIA Z FILMÓW AMERYKAŃSKICH)
Powrót do góry
Zuźka
Gość
PostWysłany: Czw 19 Lut, 2004 09:29   

Powiem Ci , że ja sobie tego nie wymysliłam i to jest prawdziwe to co pisze.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |