| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Sport i jądra
Autor Wiadomość
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Pią 26 Wrz, 2003 21:23   Sport i jądra Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No więc tak napisałem w jednym topicu że długotrwała jazda na rowerze szkodzi mężczyznom oczywiście to prawda kturą zaraz poprę cytatem, pisząc w tym poście napiszę również pare innych żeczy które szkodzą meższczozną którzy starają się być w dobrej formie.

A więc napiszę wam co opisuje książka "VITA" w której znajdują się porady medyczne dla mężczyzn i kobiet uważam że każdy mężczyzna powienien to wiedzieć dlatego piszę jest to zw. z byciem w dobrej formie.

" Jądra to jedna z najwrażliwszych części męskiego ciała. Ich funkcjonowanie ma ogromny wpływ na seksualność, płodność i samopoczucie każdego pana od okresu pokwitania aż do późnej starości"

"Jak dbać o jądra."

Napiszę wam tylko te zeczy które dotyczą sportu jeżeli chcecie wiedzieć więcej napiszcie dodam informacje w dziale dojrzewanie. Wink

1.Nalezy sie gimnastykowac."Ogólna kondycja fizyczna ma wplyw na potencje, ochote na seks oraz stan zdrowotny jąder.Stwierdzono także że zagrożenie rakiem jąder rośnie, gdy mężczyzna prowadzi siedzący tryb życia. Najlepsze są ćwiczenia na świeżym powietrzu, np. szybki marsz na przemian z biegiem lub umiarkowany trening na silowni."

2.(odpowiedz na pytanie zadne w jednym z postow znajdujacych sie na forum)
"Unikaj długotrwałej jazdy na rowerze i tzw. sportow kontaktowych takich jak judo czy boks."

3."Nie lekcewaz urazow jąder. W razie kontuzji przyłóż do nich woreczek z lodem, by obniżyć ich temperature i zapobiec powstaniu stanu zapalnego wewnątrz moszny. Gdy ból Jąder ustąpi w ciągu godziny, nie dojdzie do duzego obrzmienia i nie pojawi sie krwiak, wizyta u lekarz urologa nie jest konieczna."

Są tutaj wybrane wskazowki jakich my faceci powinnismy przestrzegac jezeli interesuje was wiecej wskazowek piszcie Wink Very Happy .Mam nadzieje ze ten post wiele was nauczy. Wink

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sob 27 Wrz, 2003 00:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pewnie faceci zauważyli, że worek mosznowy dziwnie się zmienia - raz jest taki malutki i pofałdowany, raz jest dużo większy i jakby z cieńszej skóry.

Jądra bardzo wrażliwe są na temperaturę (zarówno zbyt niską jak i zbyt wysoką). Worek mosznowy robi co może, aby zapewnić jądrom optymalną temperaturę. Gdy jest zbyt zimno, kurczy się, aby przycisnąć jądra do ciała i ogrzać je. Gdy zbyt gorąco - odwrotnie - robi się duży, aby trzymać jądra z dala od ciała.

Zapytacie, jaki to ma związek ze sportem?
Worek mosznowy potrzebuje miejsca do swojej "pracy". Nie ubierajcie zbyt ciasnych ciuchów (spodenek itp) - podczas uprawiania sportu podnosi się temperatura i gdy w spodenkach nie ma miejsca na odsunięcie jąder od ciała, to się po prostu przegrzewają. A stąd prosta droga do problemów w tym i bezpłodności.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Sob 27 Wrz, 2003 10:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dodam jeszcze do wypowiedzi Dega że powinnismy nosic luzne slipki tjk.bokserki.Poniewaz obcisla bielizna ociepla temperature naszych jader. Wink .
Nalezy tez unikac bielizny polistrowej.Poniewaz moszna ociera sie o material,a nastepnie powstaja ladunki elektryczne, ktore zaburzaja produkcje plemikow.

P.S:temperatura jader jest o 4 stopnie nizsza niz pozostala czesc naszego ciala.Taka temperatura jest najkorzystniejsza dla plemnikow.

Aha i jeszcze jedno w saunie rowniez nienalezy zadlugo przebywac Wink

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Nie 28 Wrz, 2003 09:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No, nareszcie wiem, o co łazi z tym rowerkiem Laughing
Dzięx Wink

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Nie 28 Wrz, 2003 20:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie ma za co Wink

P.S: dziewczyny napisze to tak przy okazji odpiszcie na PW, znalazlem fajne ćwiczonka na nużki żeby byly piekne i zgrabne jezeli z 3 PW dojdzie do mnie ze chcecie te cwiczonka to wrzuce je na forum sa bardzo proste Wink Very Happy i efektywne Very Happy

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Tisiana Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Cze 2003
Posty: 366
PostWysłany: Pią 03 Paź, 2003 15:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kamix wrzuć te ćwiczona na forum z nogami...napewno by się przydało(chyba nie tylko mi)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1104532
marog6
Gość
PostWysłany: Czw 11 Mar, 2004 08:32   

To z tego wynika że goraca kopiel jest tak samo jak nie bardziej szkodliwa dla naszego organizmu
Powrót do góry
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Czw 11 Mar, 2004 16:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja tam sadze ze sport szkodzi na jadra Razz
Jechal ja se rowerkiem i byla gorka i na nia wjechalem podskoczylem i troche sie do przodu przemiescilem i gdy wyladowalem to se potluklem jajeczka Sad
uu bolalo ze chej !

Kamix daj prosze te cwiczonka bo ja mam niezgrabne nogi i chcenie bym se je pocwiczyl bardzo prosze.
A skoro bys pisal cos o tym to nie chcial bym robic nowego tematu i zapytam sie: czy robiac brzuszki mozna brac i trzymac w rekach przy klatce piersiowej hantelke np 5-10 kg ? i czy warto wtedy sie podnosic calkiem cyz np tylko 30 stopni bo raz podnioslem sie w pelni i raz troche i jak sie troche podnioslem to ciezej bylo wiec mysle czy tak nie jest efektowniej i sie chcem upewnic Razz

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |