| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Przysiady & brzuszki:)
Autor Wiadomość
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Nie 21 Gru, 2003 00:58   Przysiady & brzuszki:) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Temat moze banalny ale ostatnio na wf-ie facet nas sie pytal bo zapomnial jak sie robi poprawnie przysiady: na palcach czy na pelnych stopach na ziemi? Razz

A skoro juz zalozylem trmat to sie w nim jeszcze zapytam
Czemu jak robie ostatnio brzuszki to brzuch mi sie nei meczy tylko nogi?:/ kurna ja chcem zgubic zadelko i brzuszek cwiczyc a tu mi nogi sie mecza?
co moge robic zle? za mocno nogami ciagne czy co? bo probowalem wogle nimi nei ciagnac ale nic sie ciekawego nei dzieje Smile tylko kark mi sie szybciej meczy.
Niech jakis spercjalista sie wypowie jak powinno sie poprawnei wykonywac to cwiczenie.

Papa Smile

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Nie 21 Gru, 2003 13:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

przysiady robi się na stopach
aco do brzuszkow to nie martw się mięsnie brzucha też ćwiczą
a zeby no gi tak nie bolały to poproś kogoś zyby ci je prztszymał jak będziesz ćwiczyła

przynajmniej tak mi się wydaje Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Nie 21 Gru, 2003 14:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzieki dzieki Smile Tyle ze ja jestem chlopcem RazzP A ta swinka na avatarze niz nie znaczy Smile

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Nie 21 Gru, 2003 18:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sorka Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marog6
Gość
PostWysłany: Pon 08 Mar, 2004 07:53   

Jeszcze do przysiadów. Na całych nogach i nogi musza byc równoległe wzgledem siebie, wtedy jest łatwiej i lepiej
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 30 Mar, 2004 21:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, przysiady robi się na całych stopach(o rety...). Weźcie mi już nic nie mówcie o przysiadach czy tym bardziej brzuszkach! Ostatnio byłam u koleżanki na podwórku. Przegrałam w jakiejś grze i musiałam zrobić 150 przysiadów. Opuścili mi do 100 i zrobiłam. Nie dość,że byłam chora i źle sie czułam..Ale uratowałam honor Very Happy <z tym,ze potel kulałam na prawą noge,nie wiem, jak to się stało Wink >. A brzuszki to już w ogóle...Nie wytrzymuje...Zawsze ląduję na podłodze Very Happy

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Sro 31 Mar, 2004 14:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

uuuuuu kiepsciutko Mroweczka ;P
brzuszki trzeba robic gdyz miesnie brzucha sa to jedne z najwazniejszych miesni.. sprawiaja one takze i niepozwalaja by brzuch byl jak benbenek
rob brzuszki okolo 20 w serii a seri duzo dziennie Razz po pewnym czasie jakis tydzien dwa bedzie lepiej Smile
i nie odgrzebuj starych tematow:)

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 31 Mar, 2004 20:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pulkownik Nikt napisał/a:
uuuuuu kiepsciutko Mroweczka ;P
brzuszki trzeba robic gdyz miesnie brzucha sa to jedne z najwazniejszych miesni.. sprawiaja one takze i niepozwalaja by brzuch byl jak benbenek
rob brzuszki okolo 20 w serii a seri duzo dziennie Razz po pewnym czasie jakis tydzien dwa bedzie lepiej Smile
i nie odgrzebuj starych tematow:)


Ty no weź Wink Temat nie taki stary ostatnia odpowiedź nawet miesiaca nie ma Wink A w ogóle to mi się pomyliło! Ja przy pompkach wymiękam a brzuszki to umiem robić,spoko Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |