| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Wrzesień
Autor Wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pią 26 Wrz, 2003 23:56   Wrzesień Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wrzesień / październik to idealny czas, aby namówić rodziców na wycieczkę w Pieniny. Koniecznie trzeba zobaczyć przełom Dunajca, wejść na Sokolicę i zobaczyć (oprócz przełomu Dunajca oczywiście) najczęściej fotografowane drzewo w Polsce, zaliczyć spływ Dunajcem ze Sromowic Wyżnych i koniecznie zobaczyć wąwóz Homole o którym często turyści zapominają.

Dla tych, którzy widzieli Pieniny, gdy tylko drzewa zapłoną czerwienią polecam Kazimierz Dolny nad Wisłą. Tam KONIECZNIE trzeba zobaczyć słońce zachodzące do Wisły z góry Trzech Krzyży, kupić koguta, zwiedzić żydowski kirkut (koniecznie!), zaglądnąć do wąwozów lessowych, odwiedzić czarnolaską lipę i oczywiście napić się wody ze Źródła Miłości w Nałęczowie (tam, gdzie produkują Nałęczowiankę Wink ).

A dla tych, dla których południe Polski jest za daleko, polecam otchłań Borów Tucholskich. Koniecznie trzeba zgubić się w wielkich, pięknych lasach, podglądnąć bobry, pływać kajakiem po Brdzie czy Wdzie, zobaczyć zamek w Świeciu no i oczywiście nazbierać pełne kosze grzybów.

Bierzcie rodziców pod pachę i jedźcie. Mało kiedy Polska jest tak piękna jak jesienią.

BTW - nie wiedziałem, gdzie umieścić ten post. Mam nadzieję, że dobrze trafiłem. Jeśli chcecie, co jakiś czas będę tutaj wrzucał informacje o ciekawych miejscach w Polsce, które warto zwiedzić.

BTW2: Jeśli ktoś pojedzie do Kazimierza Dolnego, to oczywiście w podziękowaniu za świetny pomysł ( Embarassed ) zamawiam koguta Wink

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Myszorka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 17 Paź 2003
Posty: 114
PostWysłany: Pią 09 Kwi, 2004 11:01   ODP Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Super deg ! Podoba mi sie tenpomysl z opisywaniem danych miejsc . i wedlug mnie mozesz to robic codziennie . W tym miejscach co akurat napisales to bylam i ogromnie mi sie podobalo . Polecam wszystkimna przyszlosc ! pOZDROWIENIA ! Cool

_________________
Szkola jest jak WC -
trzeba do niej chodzic Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |