| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Masturbacja
Autor Wiadomość
Nyszka
Junior
Junior


Dołączył: 29 Lis 2003
Posty: 70
PostWysłany: Czw 22 Kwi, 2004 16:56   Masturbacja Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dwa pytanka:

1.Czy masturbacja to coś złego?
2.Jakie są sposoby masturbacji
a)dziewczyn
b)chłopaków

_________________
A cóż ja mogłam napisać? Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
LuZz GiRl (niezalogowana)
Gość
PostWysłany: Czw 22 Kwi, 2004 17:33   

...Powiem Ci tyle... z tego co wiem z tego forum .. to masturbaja to grzech ciężki ... powiem Ci, że ja czesto chciałabym sie masturbować .. (bo mam pociąg seksualny, choć jestem dziewczyną i mam 11 lat) ale ... bardzo się martwie tym .. ze masturbacja moze byc grzechem .. w dodatku cięzkim ... bardzo sie tym przejmuje SadSad ..a co do sposobów ... hmm ... powiem ci to co wiem .... chłopcy penisem ruszają jak przy stosunku tylko że np. o poduszkę lub np. zabawke ... a dziewczyny wkładają np. rekę lub zabake do pochwy i też ruszają jak przy stosunku ... z tego co ja wiem .. to tak .. jest ... aha .. prosze powiedzieć czy masturbacja to grzech chce to koniecznie wiedzieć !! bo .. jeśli ja mam taki popęd ... to co ja mam zrobic ??:/ ok .. hehhe .. nie zdązyłam sie zalogowac ;d;d;d
Powrót do góry
Qbaz

Dołączył: 13 Kwi 2004
Posty: 9
PostWysłany: Pią 23 Kwi, 2004 01:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

TAK JAK WSADZISZ SOBIE PALUSZKI TO POJDZIESZ DO PIEKLA !!!! nieno to jest smieszne ~~ jezeli to jest grzech to chyba wymyslony przez ksiezy to raz a dwa niby dlaczego to mialby byc grzech? nawet jezeli to mozna sie z tego wyspowiadac a pozatym grzechem ciezkim moze byc morderstwo, zabojstwo te sprawy ale nie masturbacja ! przeciez masturbujac sie nikomu krzywdy nie robisz!

_________________
Sell Your Soul To Roll
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nyszka
Junior
Junior


Dołączył: 29 Lis 2003
Posty: 70
PostWysłany: Pią 23 Kwi, 2004 14:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To raczej nie jest grzech, bo w tym momencie sex też byłby grzechem

_________________
A cóż ja mogłam napisać? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pią 23 Kwi, 2004 21:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bo sex jest grzechem - ale tylko przed ślubem. Masturbacja też jest grzechem i powinniśmy się z niej spowiadać, ale osobiście uważam, że to zbyt osobista sprawa, żeby się z niej spowiadać Smile .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 24 Kwi, 2004 14:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak masturbacja to grzech,w dodatku ciężki. Jeżeli będziesz się masturbować to wystarczy sie wyspowiadac i tyle, a to że masz pociąg seksualny to nic złego...

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
MeGi111 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Lis 2003
Posty: 195
PostWysłany: Sob 24 Kwi, 2004 22:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Iśka napisał/a:
osobiście uważam, że to zbyt osobista sprawa, żeby się z niej spowiadać Smile .


to według ciebie Iśka spowiadamy się tylko z "nieosobistych" rzeczy?? Szczerze mówiąc to troche dziwnie to napisałaś... Przecież spowiadać się powinno ze WSZYSTKICH, nawet najbardziej osobistych rzeczy...

_________________
"... Idąc ulicą zauważ biednego kamyka,
jesiennego liścia, zapracowaną mrówkę,
małego wróbelka, jedną chmurkę na niebie,
pierwszą kroplę deszczu na sobie
i uśmiechnij się do siebie
i bądź z siebie dumny,
że potrafisz to wszystko zauważyć..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4715251
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 25 Kwi, 2004 01:31   Re: Masturbacja Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nyszka napisał/a:
Dwa pytanka:

1.Czy masturbacja to coś złego?
2.Jakie są sposoby masturbacji
a)dziewczyn
b)chłopaków

ad 1)
Masturbacja z punktu widzenia biologii nie jest niczym złym. Co więcej - jest pozytywną i naturalną metodą rozładowania nagromadzonego popędu (napięcia) seksualnego. Stosowana jest przez osoby, których popęd nie może zostać zaspokojony podczas normalnego życia seksualnego.
Z punktu widzenia kościoła katolickiego masturbacja stanowi grzech ciężki, z którego trzeba się spowiadać. Przez kościół katolicki masturbacja jest błędnie nazywana samogwałtem. To złe określenie, ponieważ nie można gwałcić samego siebie. Masturbacja nie jest gwałtem.
To, czy masturbować się czy nie jest wyborem każdej osoby. Mity, że masturbacja jest chorobą i że prowadzi do zboczeń na szczęście już powoli odchodzą w niepamięć.

ad 2)
Metody masturbacji to sprawa bardzo indywidualna. Nie chciałbym, aby na tym forum każdy się chwalił czy i jak to robi. Jeśli robi (lub nie) - jego sprawa.
Jedno mnie jednak dziwi na tym forum - opinia, że masturbacja u dziewczyn polega na wkładaniu czegokolwiek do pochwy. Zwykle dziewczyny skupiają się na łechtaczce, a nie na pochwie. Łatwiej, przyjemniej i bezpieczniej.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 25 Kwi, 2004 09:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pytanie do dega:
Co to jest " łechtaczka" ? Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 25 Kwi, 2004 09:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jedno pytanie:
Czy masturbacja to jest dajmy na to wkladanie palca w narząd płciowy , czy aż do pochwy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 26 Kwi, 2004 02:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1) Łechtaczka, to taka mała "kuleczka" ponad wejściem do pochwy. Przykryta specyficznym "kapturkiem" Wink.
To takie miejsce, gdzie jest bardzo dużo zakończeń nerwowych, czyli pisząc prostymi słowami - miejsce bardzo wrażliwe na pobudzanie.

2) Pochwa jest narządem płciowym.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gość
PostWysłany: Pon 03 Maj, 2004 00:13   Re: Masturbacja

Nyszka napisał/a:
Dwa pytanka:

1.Czy masturbacja to coś złego?
2.Jakie są sposoby masturbacji
a)dziewczyn
b)chłopaków
Czesc;-) Wrecz przeciwnie masturbacja to zbawienny i pozyteczny srodek do rozladowania napiecia seksualnego i do poznania wlasnego ciala!Ajesli chodzi o sposoby?No coz na forum chyba niewypada tak oficjalnie!Jesli Ci bardzo zalezy poszperaj w wyszukiwarkach internetowych!!Ewentualnie jak chcesz wiedziec jak ja to robie napisz do mnie!Pozdrawiam
Powrót do góry
MEFIU
Junior
Junior

Dołączył: 06 Sty 2004
Posty: 106
PostWysłany: Sro 30 Cze, 2004 22:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1)
Fizycznie- NIE
Duchowo-TAK
2)
Jest wiele rodzajów masturbacji u M i K
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
BRAK
MEFIU
Junior
Junior

Dołączył: 06 Sty 2004
Posty: 106
PostWysłany: Sro 30 Cze, 2004 22:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powiedział Qbaz:
TAK JAK WSADZISZ SOBIE PALUSZKI TO POJDZIESZ DO PIEKLA !!!! nieno to jest smieszne ~~ jezeli to jest grzech to chyba wymyslony przez ksiezy to raz a dwa niby dlaczego to mialby byc grzech? nawet jezeli to mozna sie z tego wyspowiadac a pozatym grzechem ciezkim moze byc morderstwo, zabojstwo te sprawy ale nie masturbacja ! przeciez masturbujac sie nikomu krzywdy nie robisz!
Grzech ciężki to taki np:
Wyspowiedasz sie żę (np.przeklinasz) i po spowiedzi zaczynasz dalej go popełniać to też jest grzech ciężki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
BRAK
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 15 Lip, 2004 17:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A czy uprawianie pettingu może być grzechem? Nie polega on na wsadzaniu sobie czegoś do pochwy tylko na tak jakby "masowaniu" tuch żeczy, czyli łechtaczki itp. Sad Sad

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |