| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Depilacja u chłopaka
Autor Wiadomość
Mikuś
Gość
PostWysłany: Nie 09 Mar, 2003 21:05   Depilacja u chłopaka

Cześć.Mam 15lat i może to dziwnie zabrzmi,ale przez moje nadmierne
owłosienie łonowe zgoliłem wszystkie włosy. Nie wiem czy chłopak powinien depilować się ale w moim przypadku było to konieczne bo włosy wychodziły mi z pod majtek.Wszystko OK ale gdyby nie ta piekąca i kłująca skóra.Co mam robić to wszystko mnie tak boli, to już trzeci dzień i nie przechodzi, a mój wygląd członka lepiej nie mówić.Pomocy to jest nie do wytrzymania! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Przejdź na dół
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Pon 10 Mar, 2003 08:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Skóra miejsc intymnych, jest bardzo wrażliwa. Zapewne podczas golenia, podrażniłeś ją.
Niestety nieznam skutecznego sposobu na złagodzenie bólu, musi poprostu minąć samo (chyba).
Następnym razem uważaj!
I może lepiej podcinaj włoski, a nie depiluj (podcinanie nie boli)
Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 10 Mar, 2003 19:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Podrażnienie ma dwie przyczyny:
- podczas golenia podrażniasz, szczególnie goląc się pod włos,
- gdy zgolisz się dość dokładnie, to ucinasz włoski poniżej poziomu skóry. Przez kilka najbliższych dni będą "przebijały" się przez skórę. To jest zapewne przyczyna Twojego cierpienia. Pocieszę Cię jeszcze bardziej - gdy przebiją się przez skórę, będzie drażniło cię pocieranie malutkimi włoskami o bieliznę.

Stąd wniosek - lepiej podcinać niż golić Smile

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 13 Mar, 2003 11:23   

Mikuś. Napewno podrażniłeś skórę. Ona jest bardzo wrażliwa i trzeba uważać. Napewno zaniedługo Ci przejdzie ten ból. Jeśli goliłeś na mokro - to źle. Skórę wtedy łatwo możesz podrażnić. Więc na przyszłość uważaj ! Mogłeś troche podciąć, aby włosy nie wystawały.
Powrót do góry
Szpila
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 52
PostWysłany: Pią 11 Kwi, 2003 17:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oj
ja słyszałem, że jak się podcina to rosną większe, ale ten tego nie wiedzialem, że faceci też się depilują, ja bym nigdy nie tknął depilatora
AŁŁŁŁŁŁŁŁŁAAAAA
wyobrazam sobie ten ból
a tak wogle skąd dziewczyny wiedzą jaka jest skóra u chłopaków

_________________
Every time is a good time...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pią 11 Kwi, 2003 20:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ludziska mówią, że od podcinania / golenia rosną szybciej włosy i są grubsze. Czytałem jednak niedawno artykuł, że bynajmniej tak nie jest i włosy niezależnie czy cięte czy nie rosną tak samo. Jest w tym coś, bo przecież regularnie obcinamy włosy na głowie i jakoś ich od tego nie przybywa Wink.

Dziewczyny wiedzą jaka jest u nas skóra, bo mają podobną. No, może z wyjątkiem worka mosznowego - takiej nie mają Wink

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 12 Kwi, 2003 21:49   

Zgadzam się z deg'iem. Dziewczyny mają identyczną skórę u chłopaków miejsc intymnych.
Powrót do góry
banan
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 18 Sie 2003
Posty: 41
PostWysłany: Czw 21 Sie, 2003 21:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja sobie skracam nożyczkami owłosienie łonowe. podobnie jak tobie wychodziło mi z pod majtek

_________________
Bahnan
"Marzenia są pokarmem dla duszy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |