| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Pytanko
Autor Wiadomość
Miśka13
Gość
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2004 10:36   Pytanko

Czym można golić włosy pod pachami? Czy tylko maszynką czy są jakieś kremy czy coś w tym rodzaju? Embarassed
Przejdź na dół
=>Angelika<=


Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 13
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2004 11:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No ja gole maszynką, bo o żadnych kremach nie słyszałam... ale może są tylko ja jestem taka zacofana...

_________________
Uczennica
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 03 Maj, 2004 18:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No, najprostszym rozwiązaniem jest maszynka. Nie kosztuje dużo, wystarczy nanieść na skórę krem, przejechać i po kłopocie (oczywiście nie za szybko i nie za ostro bo sie skaleczysz Wink ). Istnieją podobno także specjalne kremy czy coś tam ale wg. mnie to się nie opłaca. Kosztuje znacznie drożej, na mniej starcza...Nie goliłam się jeszcze ale jak zacznę to zdecydowanie maszynką Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
PostWysłany: Pią 14 Maj, 2004 14:50   

Ja gole maszynka codziennie.Wypobowalam kremy do depilacji i nie moge je pochwalic.
1.nie usuwaja wszystkich wloskow
2.powoduja podraznienia(przynajmniej u mnie)
3.o wiele dluzej schodzi czasowo
Mysle ze nalezy zaczac golic wlosy wtedy kiedy sa.To nie chodzi tylko o estetyke wizualna ale rowniez o higiene osobista.W ten sposob mozna uniknac nieprzyjemnego zapachu ,ktory dzieki wloska utrzymuje sie pod pachami.Nalezy takze uzywac antyprespirantow w sztyfcie.Im czesciej bedziesz golic tym szybciej skora sie do tego przyzwyczai.Na poczatku moga ci wyskoczyc czerwone krostki i dlatego lepiej golic zgodnie z kierunkiem wzrostu wlosa a nie pod wlos.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |