| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
skolioza
Autor Wiadomość
Załamana
Gość
PostWysłany: Pią 28 Mar, 2003 14:09   skolioza

Mam na imię Magda, mam 15 lat i cierpię na boczne skrzywienie kręgosłupa. Jest ono bardzo widoczne krotko mówiąc jestem garbata, jest mi z tym bardzo źle. Ponieważ ludzie się za mną oglondają, śmieją się z tego jak wyglądam i jak chodzę. Mało tego długie stanie, siedzenie sprawia mi ból. Czasami mam już dość tego wszystkiego. Możliwa jest operacja ale chyba jest płatna a moich rodzicoów nie stać na to. Przy życiu trzyma mnie wiara w Boga, i lepsze jutro. Takiego cierpienia jakie ja pszeżywam nie życzę nikomu. biggrin Exclamation Crying or Very sad [/u]
Przejdź na dół
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 31 Mar, 2003 18:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nigdy (a już szczególnie w takich sprawach) nie mów "nie da się". Upewnij się, czy napewno konieczna jest operacja. Jeśli tak, czy w Twojej Kasie Chorych jest refundowana czy nie. Może da się znaleźć inną Kasę Chorych, w której ta operacja jest refundowana (od jutra znikają Kasy Chorych, więc nie wiadomo dokładnie jak to będzie).
Dodatkowo - istnieje wiele fundacji pomagających sfinansować drogie operacje. Koniecznie trzeba się do nich zwrócić.

Absolutnie nie możesz siedzieć z założonymi rękami. Nikt nie może być skazany na taką wadę tylko dlatego, że z góry zakłada że nie jest w stanie się wyleczyć. Jesteś już prawie dorosła i możesz wziąć nieco sprawę w swoje ręce - najpierw dowiedz się na 100% jak to jest z tą operacją. No, chyba że do końca życia chcesz tak wyglądać i tak cierpieć.

BTW: Jeśli sprawa trafi do fundacji i będziecie zbierali pieniądze, napisz koniecznie na forum - urządzimy "ściepę" Wink. Przynajmniej tak możemy Ci pomóc.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Wto 01 Kwi, 2003 16:25   Re: skolioza Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Załamana napisał/a:
(...) ludzie się za mną oglondają, śmieją się z tego jak wyglądam i jak chodzę. (...)[/u]

Wiem, że to niewiele pomoże, ale właśnie ci wszyscy, co się śmieją dostali ode mnie po twarzy...

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
motylek
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 04 Paź 2003
Posty: 39
PostWysłany: Czw 09 Paź, 2003 08:31   skolioza Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jeżeli cie to pocieszy to ja też mam taki problem i też mam garba ale jeszcze do nie dawna nie zdawałam sobie z tego sprawy ale jak zaceły się bule to ledwo co wytrzymuje. a i ja tez ma prawie 15 lat ale nie byłam z tym jeszcze u lekarza

_________________
jak chcecie pogadac to walcie drzwiami i oknami na moje gg 1949624
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1949624
Gocha
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 21 Mar 2003
Posty: 45
PostWysłany: Pią 10 Paź, 2003 21:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tesz mam skrzywienie kręgosłupa !!! Miałam robione badania 2 lata temu i jest coraz gorzej . Ja mam za to bule w szyji po wypadku samochodowym mam wieksze bule w plecach i szyji jestem na środkach przeciw bólowych!!!

_________________
Jestem nieszczęśliwa!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Myszorka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 17 Paź 2003
Posty: 114
PostWysłany: Sob 18 Paź, 2003 13:22   glowa do gory! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

napewno bedzie dobrze !
sprawdz czy napewno twoich rodzicow nei stac na ta operacje moze jakas fundacja ci pomoze !
a przeciez sa rozne cwiczenie ktore moga choc troszeczke skorygowac twoje wady postawy
trzymaj sie !

_________________
Szkola jest jak WC -
trzeba do niej chodzic Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
motylek
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 04 Paź 2003
Posty: 39
PostWysłany: Sob 18 Paź, 2003 14:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

i co jest lepiej juzz toba
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1949624
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |