| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Wydzielina śluzowa i coś o mnie - o moim organiźmie, itp. =/
Autor Wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2004 20:40   Wydzielina śluzowa i coś o mnie - o moim organiźmie, itp. =/

Wydzielinę śluzową mam od prawie półtora roku, ale to mnie nic nie zamiartwia, ponieważ inni inaczej dojrzewają (ja to wiem...) Razz
Problem jest w tym, że mam ją strasznie obfitą! Gdy zrobię jakiś wysiłek, czyli spróbóję podnieść coś ciężkiego, to poleci mi jej tyle... (ja ją czuję). Noszę wkładki higieniczne, ale one mi nic nie wystarczją! Niedość, że są cienkie i na prawdę dobre, to są dla mnie niewygodne! Chyba nawet milimentra nie zawierają...
Wkładka mi nawet nie wystarcza! Potem mam tam tak mokro i tak... chłodno... Embarassed
Ale nie mam się czego wstydzić! Ja poprostu dojrzewam! Tylko nie mówcie mi, że mam nosić podpaski... Confused
Ej! Ja miesiączki nie mam! Bo jeszcze nie urosnę, a mam 143,5 cm wzrostu. Jak na 14 lat, to jestem strasznym kurduplem! Ale na szczęście nie jestem najniższa w klasie, ani nawet w gimnazjum! A d u p a ! I tak mi to przeszkadza! Chyba dobrze wiem, że nie urosnę po miesiączce, bo mi lekarz tak powiedział! Endokrynolog czy jak to się mówi... Ehh... Razz
Do niego chodzę się leczyć, a najlepiej powinnam się leczyć u kurduprologa Razz
Są postępy (tak mi lekarz powiedział, a raczej lekarka) Razz
Chodzę do lekarza co pół roku (tak on...a! zaleciła)
Są postępy, bo co pół roku rosnę już więcej i w pół roku urosłam teraz 4,5 cm i przytyłam 3,5 kg
I tak ważę mało i mało jak na ten okres czasu rosnę Confused
Jestem mała i chuda! Yhh! ja już nawet sama ze sobą nie mogę wytrzymać! Zażywam naczczo codziennie pół tabletki LETROX, a po posiłku (jakimkolwiek, ale po jakimś) jedną całą tabletkę JODID. Jest w nim jod, bo to na tarczycę, a LETROX jest na wzrost...
Przejdź na dół
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Nie 02 Maj, 2004 15:20   wydzielina śluzowa Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Każdy ma wydzieline śluzową i to jest normalne..inni więcej inni mnie...tobie akurat trafiło sie więcej..miesiączka to napewno nie jest bo by miała kolor czerwony wiec nie muisz nosić podpasek..zreszta byłoby ci jeszcze bardziej niewygodnie niż w wkładkach. To że czujesz się morko mimo że urzywasz wkładek to normalne..ja czuje się mokro i z wkładkami i bez...ale z wkładkami czuje sie pewniej...wkładki mozna kupić równej wielkosci i grubosci...wybierz te największe jeśli te cieńkie ci przesiakają...

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
rodzynka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Sty 2004
Posty: 176
PostWysłany: Nie 02 Maj, 2004 20:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

co do wkładek i wydzieliny sluzowej - wiadomo że z wkładka nie będziesz sie czuła tak dobrze jak bez niej (chociaż może i jest odwrotnie ) ale z nią możesz mieć pewność że nie pobrudzisz bielizny ani że śluz nie przesiąknie przez spodnie (spódnice) . No a poza tym przecież wkładke możesz w dowolnej chwili wymienić na nową - czystą. Rób to tak często jak jjest konieczne a nie chodź cały dzień z tą samoą, no bo wtedy to oczywiste że będzie ci mokro i niewygodnie. Z tego co wiem to sa takie nowe wkładki Carefree które są dużo bardziej chłonne niż inne, wypróbuj je...
Do dobrze że chodzisz regularnie do lekarza i bierzesz leki. To pewnie pomoże i mimo że może jakaś megawysoka nie będziesz to jeszcze napewno urośniesz :-)

A tak na marginesie to śmieszny ten twój post, zdesperowana musisz być :-D trzymaj tak dalej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2975498
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 03 Maj, 2004 18:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No wiesz Kleo...Tak jak powiedziała Gościówa to jest naprawdę normalne,że nieraz wydzieliny jest więcej przy wysiłku(podpaski odradzam-definytywnie Wink ) np. ja jak jadę na koniach w kłusie lub w galopie to czuję. Ale bez przesady-masz wkładkę i jeszcze Ci przecieka? Confused Przed okresem? Confused To chyba naprawdę jest coś z Tobą nie tak a raczej z Twoją wyobraźnią Smile Np. jakbyś nie zakładała wkładki to by Ci przeciekło na spodnie? Mad Na to już nic się nie poradzi tak to już jest i tyle.
KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKllllllllllllllleeeeeeeeeooooooooo....Ile ja widziałam Twoich postów w stylu "och ja nikczemna taka mała będę mała całe życie!!!"? Daj sobie już spokój ten temat był wiele razy ju poruszany i mogę się założyć,że gdybym miała wszystkie te tematy szukać to by ich było więcej niż 10 na pewno Mad
Oj Kleo, Kleo...Nie jesteś sama. Mam o wiele gorzej niż Ty i to nie pod względem wzrostu(choć i tak jestem mała). Wiesz co? Moim zdaniem, to Ty masz bardzo dobrze, bo jesteś przynajmniej zdrowa(no chodzi mi o to,że nagle nie budzisz się np. w środku nocy i jęczysz z bólu albo że codziennie cierpisz jak tylko coś zjesz) a jeszcze narzekasz.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 14 Maj, 2004 15:52   

To właśnie wkładki Carefree mi nie pomagają! A ja wiem jaki kolor ma miesiączka i dużo na ten temat wiem Confused
Ale dzięki, że jetseście ze mną Rolling Eyes
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 11 Cze, 2004 11:19   No!

Piszcie co! Evil or Very Mad
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 11 Cze, 2004 14:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oj KleO, KleO...
Co jeszcze mamy Ci napisać? Wszystko masz tutaj napisane co jeszcze chcesz wiedzieć? Czy mi się tak tylko wydaje, czy co chwile piszesz nowe tematy tylko po to,żeby pokazać jaka to jesteś biedna? KleO...Ja Cię rozumiem i naprawdę mi przykro,że tak malo ważysz, taka jesteś niska i taka POKRZYWDZONA no ale zrozum już pisałaś o tym tysiąc razy...
Temat zamykam i proszę nie pisz już ciągle takich samych postów.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |