| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
mastrubacja
Autor Wiadomość
nieznana
Gość
PostWysłany: Nie 05 Sty, 2003 17:59   mastrubacja

Proszę powiedzcie mi jak się można mastrubować.Ja mastrubuję sie prysznicem i lubię to.Czy tego rodzaju mastrubacja jest groźna dla zdrowia?Proszę napiszcie jak można inaczej się mastrubować.
Licząca na was nieznana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 biggrin Smile
Przejdź na dół
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Sty, 2003 19:29   

Tego rodzaju masturbacja jest zupełnie nie groźna i chyba najmodniejsza. Na pewno nie przerwiesz tym błony dziewiczej, jak przy wkładaniu palca, czy wibratora.
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Wto 07 Sty, 2003 23:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Praktycznie każda masturbacja podczas której nic Cię nie boli jest groźna dla zdrowia. Oczywiście - trzeba uważać na błonę dziewiczą, bo są przecież lepsze metody utraty dziewictwa, nie? Wink

Metod masturbacji Ci nie podam - to pole do działania Twojej wyobraźni, ponadto każdy lubi coś innego. A przy okazji lepiej zapoznasz się z własnym ciałem.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
niewiadoma
Gość
PostWysłany: Nie 19 Sty, 2003 21:23   hmm??

Zawsze myślałam że masturbacja to coś złego.....a tu piszecie że wcale nie!! Więc ja mam pytanko a raczej pytanka:

1.Czy masturbacja daje taką samą przyjemność co stosunek płciowy?

2.Czy przebicie błonki macicy boli?

3.Czy w wieku 14 lat można sie masturbować??

Ja chciałbym spróbować TEGO ale się troszke boje...po za tym szkoda mi wody więc podsuńcie jakiś inny sposób masturbacji.. Exclamation biggrin PROSZE NAPISZCIE
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Wto 21 Sty, 2003 01:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ad 1) Odczuwanie przyjemności to indywidualna sprawa każdej dziewczyny i kobiety. Są dziewczyny (a jest ich dość sporo), które nie potrafią przeżyć orgazmu pochwowego podczas stosunku, zatem dla nich ograzm łechtaczkowy (taki, jaki zwykle miewają podczas masturbacji) jest wielokrotnie przyjemniejszy od samego stosunku. Bywa też oczywiście odwrotnie.
Orgazm łechtaczkowy wywołany jest drażnieniem łechtaczki, zwykle w wyniku masturbacji lub seksu oralnego, czasami również podczas stosunku. Orgazm pochwowy ma oczywiście swoje źródło w pochwie. Naukowcy od wieków uważali orgazm łechtaczkowy za gorszy od pochwowego. Obecnie jednak odchodzi się od tej teorii i obydwa orgazmy mają taką samą wagę, bez wyróżniania lepszych czy gorszych - każdy reaguje trochę inaczej.
Jeśli to, co napisałem jest dla Ciebie zbyt skomplikowane, to napisz - postaram się wyjaśnić bardziej prostymi słowami.

ad 2) Masz zapewne na myśli błonę dziewiczą. Błona dziewicza częściowo zasłania wejście do pochwy, a nie do macicy. Przebicie błony zwykle trochę boli, ale nie jest wielki ból. Jednak dobrze by było, abyś podczas masturbacji nie pozbawiła się błony dziewiczej Smile. O błonie i pierwszym razie trochę już pisaliśmy na łamach tego Forum - poszukaj.

ad 3) Nikt nie wyznaczył wieku w którym można się masturbować. Wiele osób w Twoim wieku masturbuje się.

Innego sposobu nie podsunę Smile. Poobserwuj trochę Twoje ciało. Odkryj miejsce lub miejsca, których drażnienie (w Twoim wypadku wodą) sprawia Ci najwięcej przyjemności. Potem pozostaje tylko zastąpić wodę czymś innym. Czymkolwiek, co nie sprawi Ci bólu.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adamo
Gość
PostWysłany: Wto 08 Kwi, 2003 11:38   Re: hmm??

wsadż sobie palec w pochwę i ruszaj nim , lub zaproś koleżankę a by ci językem to robiła
Powrót do góry
Szynszyla
Gość
PostWysłany: Sro 09 Kwi, 2003 08:28   Techniki Masturbacji

niewiadoma
ja nieznam dużo technik ale naj lepiej jest włożyć palec do pochwy i wkładaći wyciądać i wkładać i wyciągać tak do orgazmu a jeśli to nie działa dodaj do tego drażnienie łechtaczki drugą ręką... i powinno być ci dobrze.... może też wspomóc ci jęczenie i krzyki podczać robirnia tego..... Wink pozdrawiam
P.S.
Napisz ja było.... Wink
Powrót do góry
GoMati Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 11 Mar 2003
Posty: 37
PostWysłany: Sro 09 Kwi, 2003 14:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jestem chłopakiem więc nie za bardzo wiem jak to jest u dziewczyn. Przynajmniej opowiedz jak to jest Razz

_________________
Drzewa płaczą i umierają ale ty tego nie słyszysz - Moro
Jesteś przeklęty? Cały świat jest przeklęty. - Mnich

Hayao Miyazaki - Mononoke Hime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ten_o_ktorym_nic_nie_wiec
Gość
PostWysłany: Sro 09 Kwi, 2003 18:06   :///

A moze by rowniez chlopcy podzielili sie woimi metodami, ktore stosują w czasie masturbowania sie? ja robie to tradycyjnie, ale jestem ciekaw jak jeszcze mozna to robic. slyszalem zarowno o kobietach jak i mezczyznach, ktorzy wkladaja sobie w odbyt palce badz jakies przedmioty.. czy to normalne? czekam
ktos
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Czw 10 Kwi, 2003 23:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szynszyla - nie potrafię oprzeć się wrażeniu, że jesteś chłopakiem.

A tak BTW, to jeszcze nie spotkałem dziewczyny, której krzyki pomagałyby w osiągnięciu orgazmu. Czyżbyś, Szynsylo naoglądał / naoglądała się filmów? W filmach nawet orgazm wygląda inaczej niż w rzeczywistości.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Szynszyla
Gość
PostWysłany: Pią 11 Kwi, 2003 09:07   :P

dag ja jestem DZIEWCZYNĄ Exclamation a pozatym krzyk mi pomaga i podnieca mnie.... a poza tym ja też chce doznać nowych wrażeń i poznać nowe techniki masturbacji!
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pią 11 Kwi, 2003 19:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

OK, może źle się wyraziłem.

Miałem na myśli krzyk podczas orgazmu. Kiedy zwykle zapiera dech w piersiach naprawdę trudno jest krzyczeć. Aktorzy potrafią, ale oni przecież nie przeżywają orgazmów grając w filmie Wink

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 12 Kwi, 2003 21:03   

Ja próbowałam wkładać palce do pochwy, ale dalej nie dałam rady. Bałam się, że coś uszkodzę Sad
Powrót do góry
Anula
Gość
PostWysłany: Wto 15 Kwi, 2003 21:57   

Szynszyla a masz jakiś adres mailowy????
Powrót do góry
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Wto 15 Kwi, 2003 22:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Deg ide za twoim przykladem i ten temat tez zamykam Smile Forumowicze... Tutaj macie miejsce zeby sobie doradzac i pomagac, a nie opowiadac jak sie masturbujecie! Troszke wyobrazni kochani!

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |