| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Wpisy dziewczyn
Autor Wiadomość
Dexia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Cze 2004
Posty: 67
PostWysłany: Wto 15 Cze, 2004 18:42   Wpisy dziewczyn Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam świetny pomysł! Niech każda dziewczyna wpisze tutaj kilka informacji o swojej pierwszej miesiączce.Będzie to wskażnikiem dla innych dziewczyn które jeszcze jej nie mają.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lavile Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 12 Kwi 2004
Posty: 183
PostWysłany: Wto 15 Cze, 2004 19:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niech sie nie boja, ja prawie zemdlalam biggrin Pamietam, ze bylam strasznie przestraszona i sie czulam okropnie, ale nie z bolu tylko z pewnego rodzaju dyskomfortu. Ale idzie sie przyzwyczaic Wink I mozna latwo tlumaczyc swoje zdenerwowanie biggrin
Aha, I nie musicie zaraz o tym, ze dostalyscie okresu mowic mamie. Sama sie domysli Wink biggrin (ale tak serio to zalezy od kontaktu z mama - ja ze swoja nie rozmawiam to tego typu sprawach takze jej nic nie mowilam ale i tak sie sama zaraz domyslila).

_________________
Nie martw się, jutro będzie gorzej !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 15 Cze, 2004 20:55   

Ja nie mam miesiączki, ale już wszystkie informacje pojęłam i mogę doradzać każdemu o niej nawet jej nie mając Wink
Mam różne źródła informacji (np. poradnik, INTERNET!), ale teraz nie muszę z nich korzystać, bo ja tak jakby znam to już wszystko na pamięć Wink
Powrót do góry
Lavile Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 12 Kwi 2004
Posty: 183
PostWysłany: Sro 16 Cze, 2004 13:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mnie jakos nigdy temat pierwszej miesiaczki nie interesowal Wink Ale to nie dlatego dostalam stracha-poprostu jak widze krew to mdleje Laughing

_________________
Nie martw się, jutro będzie gorzej !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dexia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Cze 2004
Posty: 67
PostWysłany: Czw 17 Cze, 2004 18:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wpisujcie się prosze, może macie pytania? Odpowiemy chętnie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 17 Cze, 2004 20:43   hej

Hmm no wiecie ja jeszcze nie miałam miesiączki ale czytałam dużo poradników itd. ale mam pytanko
Czy naprawdę po 1 miesiaczce si przestaje rosnąć? ja mam 13 lat mierzę 159 cm waże 40 kg i jezeli to prawda to wole jezcze poczekac z miesiaczka:) prosze odpowiedzcie,a zreszta piszci o swojej pierwszej miesiaczce:)
Powrót do góry
Lavile Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 12 Kwi 2004
Posty: 183
PostWysłany: Czw 17 Cze, 2004 21:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To nieprawda. W pewnym stopniu rosnie sie do ok 21 roku zycia. Chociaz o wiele wolniej...

_________________
Nie martw się, jutro będzie gorzej !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 18 Cze, 2004 12:24   

Zgadzam się z Lavile Smile Ale dziewczyny raczej do 19, a chłopcy do 21 roku życia Razz
Ale już z biegem czasu chłopcy rosną wolniej, jak dziewczyny po pierwszej miesiączne Wink
Powrót do góry
Asia
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 20 Cze, 2004 22:02   

więc ja mam 13 lat... a pierwszą miesiączkę dostałam... 2 lata temu w wakacje... ale to tak tylko trochę było Razz potem jej nie miałam przez pół roku... no ale powiedziałam mamie od razu i nie wyobrażam sobie jej nie powiedzieć...
Powrót do góry
Dexia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Cze 2004
Posty: 67
PostWysłany: Pon 21 Cze, 2004 19:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja powiedziałam mamie dopiero w liście po 2 miesiącach. Kazałam aby kupiła mi podpaski. Było OK.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pon 21 Cze, 2004 20:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja dostałam pierwszą miesiączkę nie u siebie w domu, a u cioci... na wakacjach... (do tej pory dziękuję Bogu, że nie na koloni !). Brzuch mnie trochę bolał, ale myślałam, ze to przez chińszczyznę (którą ciocia podała na obiad)... Byłyśmy właśnie z moją kuzynką na spacerze i zachciało mi się siusiu... pobiegłyśmy do domu, ja patrzę, a tu czerwone majtki ! Ale wcale się nie przestraszyłam ;] ... wiedziałam oczywiście co to oznacza ;] ... Tylko miałam mały problem... nie miałam podpasek Wink Wiecie, trochę głupio prosić ciocię o podpaski Smile Ale skończyło się to dobrze Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |