| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Jak to mozna wytlumaczyc ??
Autor Wiadomość
Lavile Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 12 Kwi 2004
Posty: 183
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 21 Cze, 2004 09:31   Jak to mozna wytlumaczyc ?? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No wiec tak (nie lubie pisac nowych tematow, bo mi to glupio wychodzi, ale sie postaram, zeby jakos wyszlo biggrin Smile) - moj problem dotyczy biustu. Kilka miesiecy temu kupilam sobie stanik rozmiaru 70 A i byl nawet dobry (moze nie do konca biggrin ale byl fajny to go sobie kupilam). Ale niedawno zauwazylam, ze jest na mnie za duzy i to o wiele. Jak nigdy. Zmierzylam swoj starszy stanik i to samo-za duzy chociaz niewiele. Dlaczego tak sie moglo stac ? Czy moze to miec cos wspolnego z tym, ze schudlam ostatnio 3 kg ? No ja juz calkiem nie wiem, bo to by bylo nienormalne, nikomu sie nie kurcza piersi Rolling Eyes Neutral Wytlumaczy mi to ktos ? Embarassed Embarassed Embarassed

_________________
Nie martw się, jutro będzie gorzej !
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
słoneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Cze 2004
Posty: 121
PostWysłany: Pon 21 Cze, 2004 12:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wydaje mi sie że to ma związek z utratą wagi.na pewno mierzyłaś obwód pod biustem a to w przypadku utraty bądź przybrania na wadze zmienia sie gdyz tam jest także zlokalizowana tkanka tłuszczowa.nie musisz sie niczym przejmować.dobierz sobie odpowiedni rozmiar stanika i utrzymuj stałą wagę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8725800
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Pon 21 Cze, 2004 15:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zgodze się ze Słoneczko piersi to przedewszystkim tłuszcz
więc spoko

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
spontan Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 309
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Pon 21 Cze, 2004 16:50   Re: Jak to mozna wytlumaczyc ?? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lavile napisał/a:
No wiec tak (nie lubie pisac nowych tematow, bo mi to glupio wychodzi, ale sie postaram, zeby jakos wyszlo biggrin Smile) - moj problem dotyczy biustu. Kilka miesiecy temu kupilam sobie stanik rozmiaru 70 A i byl nawet dobry (moze nie do konca biggrin ale byl fajny to go sobie kupilam). Ale niedawno zauwazylam, ze jest na mnie za duzy i to o wiele. Jak nigdy. Zmierzylam swoj starszy stanik i to samo-za duzy chociaz niewiele. Dlaczego tak sie moglo stac ? Czy moze to miec cos wspolnego z tym, ze schudlam ostatnio 3 kg ? No ja juz calkiem nie wiem, bo to by bylo nienormalne, nikomu sie nie kurcza piersi Rolling Eyes Neutral Wytlumaczy mi to ktos ? Embarassed Embarassed Embarassed


a co masz koło taknki miesniowej piersi? no właśnie tłuszcz. sie nie dziw ze chude babki maja mały biust a te tezniejsze maja wiekszy.

_________________
widać że nosze są słabe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lavile Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 12 Kwi 2004
Posty: 183
PostWysłany: Pon 21 Cze, 2004 20:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jednak szkoda, ze nie potrafie przytyc... Zna ktos sposob na przytycie ? Mr. Green Bo mi sie to nie udaje Cool Shocked Rolling Eyes

_________________
Nie martw się, jutro będzie gorzej !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 21 Cze, 2004 20:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

"Ot, tak sobie" przytyć po prostu się nie da. A obżerać się kategorycznie zabraniam-zawsze źle się to kończy. To przychodzi samo z dojrzewaniem. Najważniejsze,żebyś sie teraz nie odchudzała.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lavile Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 12 Kwi 2004
Posty: 183
PostWysłany: Wto 22 Cze, 2004 06:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja sie odchudzam, przynajmniej celowo. Bo np wczora to zjadlam tylko 3 takie mniejsze kanapki Rolling Eyes Zobaczymy jak to bedzie Smile Mam nadzieje, ze przytyje...

_________________
Nie martw się, jutro będzie gorzej !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
spontan Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 309
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Wto 22 Cze, 2004 09:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lavile napisał/a:
Jednak szkoda, ze nie potrafie przytyc... Zna ktos sposob na przytycie ? Mr. Green Bo mi sie to nie udaje Cool Shocked Rolling Eyes


ale zasadniczo jesli masz genetycznie uwarunkowane bycie szczupłą to nie przytyjesz chocbys nie wiem ile zjadła. no ale próbuj, poprostu zacznuij jeść słodycze, ale nie tak na maxaa tylko wiesz tabliczke czekolady i jakies tam chrupki czy cos. wszak słodycze najbardziej tucząSmile alb zacznij sie stołowac w mc donaldzie:)

_________________
widać że nosze są słabe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 22 Cze, 2004 10:25   

Biust masz mniejszy przez utratę wagi. W którymś z temtów napisałaś mi o swoim pożywianiu się i nie było ono zbyt dobre. Zamało jesz. Mówisz jeszcze, że nie dasz rady? Dasz, tylko pewnie CI wiele rzeczy nie smakuje i każdy by dał radę. Jeśli już nie możesz, to czuć to w żołądku, a nie w ustach! To jest złudzenie...
Powrót do góry
Lavile Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 12 Kwi 2004
Posty: 183
PostWysłany: Sro 23 Cze, 2004 10:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Serio nie potrafie tyle i tak jesc, zeby przytyc. Mozliwe, ze mam to uwarunkowane genetycznie... Czekolady jest nie moge, bo mi po niej wyskakuja krosty biggrin U mnie w miescie McDonalda nie ma Rolling Eyes Ogolnie slodyczy malo jjem, bo mnie po nich strasznie zeby bola (mam strasznie wrazliwe Confused). No nie wiem, czy mi duzo rzeczy nie smakuje. Poprostu mi sie [u:]nie chce[/u:]. Zawsze bylam chuda, ale ostatnio to mi zaczynaja sie zebra pokazywac Rolling Eyes Ale to tez na tle psychicznym, bo zawsze jak mnie cos wkurzy czy sie buntuje to nie jjem, ale i tak tego nikt nie zauwaza, dlatego jeszcze mniej jjem, zeby ktos na mnie uwage swoja szanowna zwrocil, bo sie "paletam pod nogami i wszycy mnie maja gdzies" (moze oprocz mamy, ale ona i tak udaje, ze niczego nie widzi). I tak to jest... Ze dostaje schizow jak mam wage w normie, chociaz tak naprawde chcialabym przytyc i wygladac normalnie to nie potrafie, bo i to mnie chamuje. I taka jest prawda, moze to i glupie, sprzecznosci, ale niestety...

_________________
Nie martw się, jutro będzie gorzej !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
spontan Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 309
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Sro 23 Cze, 2004 13:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zeby masz nie wrazliwe tylko popsute. idż lepiej do stomatologa, zamin ci próchnica przeje ząbki na wylot niczym rdza w blachach.

_________________
widać że nosze są słabe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lavile Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 12 Kwi 2004
Posty: 183
PostWysłany: Sro 23 Cze, 2004 16:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze z kad ty to mozesz wiedziec, co ? Wrozka ? Nawet jak tak to zla. Bo wszystkie zeby mam zdrowe. Nie wmawiaj mi czegos, co nie istnieje, ok? Jak nie wiesz to sie nie odzywaj. Dentysta nie jestes. Jakbys wiedzial to chodze i do dentysty i do ortodonty i jakos by mi chyba powiedzieli, ze zab mi sie psuje. Ale ty wiesz lepiej, ze WSZYSTKIE mi sie popsuly. Ale gadasz od rzeczy. Najpierw sie zastanow.

_________________
Nie martw się, jutro będzie gorzej !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 24 Cze, 2004 06:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lavile napisał/a:
Serio nie potrafie tyle i tak jesc, zeby przytyc. Mozliwe, ze mam to uwarunkowane genetycznie... Czekolady jest nie moge, bo mi po niej wyskakuja krosty biggrin U mnie w miescie McDonalda nie ma Rolling Eyes Ogolnie slodyczy malo jjem, bo mnie po nich strasznie zeby bola (mam strasznie wrazliwe Confused). No nie wiem, czy mi duzo rzeczy nie smakuje. Poprostu mi sie nie chce. Zawsze bylam chuda, ale ostatnio to mi zaczynaja sie zebra pokazywac Rolling Eyes Ale to tez na tle psychicznym, bo zawsze jak mnie cos wkurzy czy sie buntuje to nie jjem, ale i tak tego nikt nie zauwaza, dlatego jeszcze mniej jjem, zeby ktos na mnie uwage swoja szanowna zwrocil, bo sie "paletam pod nogami i wszycy mnie maja gdzies" (moze oprocz mamy, ale ona i tak udaje, ze niczego nie widzi). I tak to jest... Ze dostaje schizow jak mam wage w normie, chociaz tak naprawde chcialabym przytyc i wygladac normalnie to nie potrafie, bo i to mnie chamuje. I taka jest prawda, moze to i glupie, sprzecznosci, ale niestety...


właśnie na takich psychicznym tle powstaje choroba anoreksji która jest u ciebie bardzo możliwa, buntujesz sie i nie chcesz jeść, a potem jesz jeszcze mniej chodź nie chcesz... to jest podloże doskonałe do rozwinięcia się anoreksji, spróbuj porozmawiać z kimś dorosłym, z mamą że tego nie zauważa, może z psychologiem (teraz już nie szkolnym bo koniec roku)

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Lavile Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 12 Kwi 2004
Posty: 183
PostWysłany: Nie 27 Cze, 2004 22:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, pogadaj z psychologiem. A co on mi niby powie ? Bo co to za problem, praktycznie zaden. A tak przy okazji to bylam raz u takiej babki i mi powiedziala, zebym sie zastanowila z czym do niej przyjsc , zeby mi mogla pomoc (bo jezyka w gebie zapomnialam :]). I co ? czy warto mowic jej o tym, ze myslalam o zabiciu sie ? I ze dlatego moja mama nie chciala sie przeprowadzic do wiezowca ? I wogole, ze sie zalamywalam, ze sie za bardzo balam sobie cos zrobic ? Jedynie jak myslalam wtedy o mamie to tylko sobie poryczalam i nic sobie nie probowalam robic. A wkurza mnie jeszcze, ze wszycy uwazaja mnie za taka durna kujonke, ktora non stop siedzi w domu i kuje lub przed kompem. A co ja mam robic jak kumpli nie mam ? Probuje udowadniac, ze zaden ze mnie kujon, bo sie nie ucze wcale, ale mi to nie wychodzi, bo mimo, ze sie 'nie ucze' to siedze cicho na lekcjach i dobre mam stopnie. I sie zamykam w domu i w sobie. I nie potrfie przezwyciezyc swojej dobijajacej mnie niesmialosci. Nie potrafie rozmawiac o uczuciach. Przez neta przynajmniej rozmawiam z ludzmi, bo ich nie widze... Mam jej to powiedziec ? Czy sobie odpuscic ? Bo sie zastanawiam, czy wogole do psychologa isc, bo nie mam z czym... Tylko sie zglebie...

_________________
Nie martw się, jutro będzie gorzej !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ti_mo_n Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Cze 2004
Posty: 20
PostWysłany: Nie 27 Cze, 2004 23:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

...


Ostatnio zmieniony przez ti_mo_n dnia Sob 10 Lut, 2007 07:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |