| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Pytanie intymne
Autor Wiadomość
Gosiak
Gość
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 11:40   Pytanie intymne

Cześć! Mam na imię gosia i mam 13 lat mam takie pytanie.:zbliżają się wakacje wybieram się na mazury mam zamiar chodzić w dość śmiało wykrojonym stroju .Mam tylko jeden problem włosy nie rosną mi tylko na głowie tylko też tam no wiecie.Chciałabym je ogolić ale za bardzo nie wiem jak próbowałam kiedyś zwykłą maszynką ale się pozacinałam i zostały takie małe nieprzyjemne włoski.Poradżcie co zrobić!!! PLIS :roll:
Przejdź na dół
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 13:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi Ci o golenie nóg najlepiej gdybyś zaczęła od np. pianek Veet jednak one są drogie(ok. 13 zł na pare razy). Mozesz także maszynką. Kupisz ją w zwykłej drogerii i jest bardzo tania.
A jeśli chodzi o golenie miejsc intymnych...Napewno nie woskiem! Ani maszynką elektryczną. Najlepiej będzie jeśli kupisz specjalny krem do depilacji miejsc intymnych.
P.S.- Chcesz aż tak odsłaniać swoje ciało, aby było widać miejsca intymne? Rolling Eyes

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ewcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 20 Sie 2002
Posty: 146
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 13:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przy goleniu miejsc intymnych musisz byc bardzo ostrożna i najlepiej rób to w trakcie kąpieli. W sprzedaży jest wiele kremów do depilacji miejsc intymnych, lecz nie usuwają one długich włosów. By usnunąć długie włsosy nanpierw powinnas je "podciąć" -tylko ostrożnie!!!!!! Potem postępuj zgodnie z instrukcja i zaleceniami dołączonymi do takich kremów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gosiak
Gość
PostWysłany: Sro 30 Cze, 2004 10:37   

mroweczka _: Nie mam zamiaru aż tak odsłaniać bez przesady ale chodzi o zwykłą bikini niestety wypadki(i koledzy:-)) chodzą po ludziach
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sob 03 Lip, 2004 22:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Poszukaj pianek lub żeli do depilacji - najlepiej specjalnych do okolic bikini lub delikatnych (sensitive). To najlepsza metoda - bezbolesna, szybka, dość trwała i bez podrażnień.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |