| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
odpowiedzcie
Autor Wiadomość
ona 15
Gość
PostWysłany: Pon 05 Lip, 2004 14:45   odpowiedzcie

Ej słuchajcie!!
Mam problem . Podczas jednej masturbacji wsadziłam paluszek, ale tylko ten jedyny raz. Teraz się tylko masuje ale już nic nie wkładam.Jeśli wsadziłam paluszek ten jeden raz to czy już nie jestem dziewicą???
Przejdź na dół
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 05 Lip, 2004 17:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jesteś dziewicą, nie martw sie, wsadziłaś palec, w dodatku tylko jeden, nie martw sie jeżeli nic nie poczułaś, ani nic w tym stylu na pewno nie przerwałaś sobie błony dziewiczej...

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Ewcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 20 Sie 2002
Posty: 146
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 06 Lip, 2004 09:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

--- Dziewictwo, "czystość", w biologicznym rozumieniu oznacza istnienie błony dziewiczej u kobiety. W rozumieniu aktywności seksualnej oznacza brak współżycia seksualnego danej osoby niezależnie od płci; w rozumieniu fenomenologicznym oznacza gotowość do oddania siebie danej osobie, idei przy dotychczasowym braku kontaktów seksualnych. ---
- Encyklopedia ONETU

Wydaje mi sie ze w potocznym znaczeniu słowa "dziewictwo" używamy jako "brak wspóżycia seksualnego". Więc nawet jeśli przerwałąs błonę (choć mi się nie wydaje by tak było) to i tak jestes dziewicą!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |