| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Kiedy
Autor Wiadomość
macia
Gość
PostWysłany: Wto 06 Lip, 2004 12:23   Kiedy

wczoraj bolał mnie brzuch i
dzis tez na majtkach mam lekko brązową
wydzieline śluzową Kiedy dostane okresu??









Very Happy Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Very Happy Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Very Happy
Przejdź na dół
słoneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Cze 2004
Posty: 121
PostWysłany: Wto 06 Lip, 2004 15:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

być moze dostaniesz w najbliższych dniach albo dopiero na drugi miesiąć.a moze tak wygląda twoja pierwsza miesiączka.ja też tak miałam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8725800
angel of berlin Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 06 Lip 2004
Posty: 48
PostWysłany: Wto 06 Lip, 2004 15:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kochanie tego to ci nei przewidzimy, nie jestesmy prorokami. ale spodziewaj sie wkrótce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pietnastolatka
Gość
PostWysłany: Sro 07 Lip, 2004 09:25   

Słoneczko odpowiedz mi na pytanie. kiedy byłam na spacerze w lecie to na majtkach miałam czerwone plamy ale leciały krótko i nie było ich dużo a na następny dzien była tylko taka brązowo przeźroczysta wydzielina. Czy to oznacza że mam już miesiączke??
Powrót do góry
słoneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Cze 2004
Posty: 121
PostWysłany: Sro 07 Lip, 2004 12:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a powiedz mi ile ty masz lat i kiedy było to lato ( kiedy ci sie to zdarzyło) Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8725800
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pią 09 Lip, 2004 15:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Piętnastolatko: Nie - brązowe plamy na majtkach ot jeszcze nie miesiączka. Ale to taki sygnał, że już, już niedługo dostaniesz okres. Ja mam takie plamy zawsze tuż przed okresem Wink Pierwszy okres możesz mieć za dwa dni, za miesiąc, albo za pół roku... Nie mogę Ci tego powiedzieć. W każdym razie spodziewaj się go już niedługo Smile
P.S. Napewno rozpoznasz kiedy dostaniesz okres Wink
Macia: Być może niedługo Smile ... Patrz wyżej... to także do Ciebie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Czw 15 Lip, 2004 12:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Okres możesz dostać za chwilę, za miesiąc...My nie jesteśmy w stanie tego przewidzieć. ja na kolonii miałąm tak,że lekko zaczął boleć mnie brzuch, poszłam do toalety, patrze a tam.... Rolling Eyes Czerwono czarne i śmierdzi. Jednak po tym nic nie miałąm przez 2 dni, teraz mam normalnie wydzielinę białą. Jest to zwiastun zbliżającego sie okresu(no niestety Rolling Eyes ) i przygotuj się teraz na odwiedziny Matki Natury.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Czw 15 Lip, 2004 13:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja miałam tak że sobie siedze na WOSIE, i przez 2 dni mnie bardzo brzuch boał ide do wc i sie z moją psiapsiółą smieje: jojo, zobaczysz pewnie okres dostane i sie smiejemy bo w zciu w to niewierzylam. Weszlam do wc, patrze i zaczełam krzyczeć tak sie przestraszyłam i zdenerwowałam, a olka sie pyta co się stało, aż mi wierzyć niechciała;P ale jednak stało się.
I TO W NAJBARDZIEJ NIESPODZIEWANY MOMENCIE! straszne...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pią 16 Lip, 2004 13:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no.. tak, tak to juz jest, że okres pojawia się w tym momencie w którym byś nie chciała Smile
Ja dostałam na wakacjach u cioci... i byłam bez podpasek ! To było strraszne ... no ale widocznie tak musiało być Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |