| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
SPERMA polucja płodnośc
Autor Wiadomość
ANOnymouse
Gość
PostWysłany: Wto 27 Kwi, 2004 11:52   SPERMA polucja płodnośc

Wyczytałem tu kiedyś że po masturbacji może nastąpić wytrysk.U mnie po masturbacji zawsze mam wytrysk...
1 czy to znaczy że mogę mieć dzieci ??
2 Czy to znaczy że już nie będe miał polucji { czy jak to tam się nazywa ]
Przejdź na dół
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Wto 27 Kwi, 2004 13:29   masturbacja Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Często przy masturbacji występuje wytrysk..nie widze w tym nic dziwnego. Nie wiem o co ci chodzi z tym drugim pytaniem...Jesli miałes już pierwsze zmazy nocne (polucje) oznacza to, że jestes juz płodny i możesz mieć dzieci, ale jeśli jeszcze ich nie miałas wydzielina występująca przy masturbacji nie zawiera pleminików i dzięki niej nie jesteś płodny...to poprostu taka wydzielina..

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Wto 27 Kwi, 2004 19:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To że miałeś wytrysk przy masturbacji nie znaczy że nie będziesz miał już
polucji. Jeżeli masturbujesz się często polucje mogą występować rzadziej ale będziesz je miał aż do pewnego czasu w życiu. I już możesz miec dzieci Very Happy

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marog6 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 94
PostWysłany: Sro 28 Kwi, 2004 10:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ad 1.potwirdzam moje poprzedniczki ze jesli w tym wytrysku byBy plemniki mozesz byc juz ojcem
ad 2. jesli masturbujesz sie czesto np. co dziennie to raczej w okresie czestej masturbajcji nie bedziesz mial polucji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sob 08 Maj, 2004 20:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Codi: nie masz racji.

ad 1) Przy pierwszych wytryskach często "wytryskujemy" wydzielinę, która nie zawiera plemników (tak jak pisała Gościówa). Jednak po niedługim czasie jądra pracują już pełną parą, produkują plemniki i jesteś płodny.

ad 2) Polucja to naturalna metoda, za pomocą której organizm pozbywa się nadmiaru naprodukowanej spermy. Jeśli podczas masturbacji masz wytrysk, wówczas nie ma nadmiaru spermy no i nie ma też polucji. I wcale nie musisz masturbować się codziennie Wink.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MEFIU
Junior
Junior

Dołączył: 06 Sty 2004
Posty: 106
PostWysłany: Sro 30 Cze, 2004 22:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przy masturbacji prawie zawsze dochodzi do wytrysku, a kiedy masz w nocy polucje to znaczy że twuj organizm zaczyna przystosowywać sie płuciowo i od polucji masz spermę zplemnikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
BRAK
ełe piotr Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 156
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Czw 01 Lip, 2004 09:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jeżeli produkujesz samo socze to znaczy ze masz azospremię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stephan
Gość
PostWysłany: Nie 11 Lip, 2004 16:37   sperma

Czy jeśli się ma w wieku 13,5 lat wydzieline ( jestem chłopakiem :P ) to jest pewne ze w poźniejszym okresie jesli sie nie "uszkodzi" jąder bedzie sie miec spermę??
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sob 17 Lip, 2004 00:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

stephan: Można tak to nazwać Wink. innymi słowy - nic się nie martw - za rok, dwa będziesz miał normalne wytryski, spermę itp. A może i wcześniej.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stephan
Gość
PostWysłany: Sob 17 Lip, 2004 13:24   

a czy jest zagrożenie dla przyszłej płodnosci - kiedy nie mając jeszcze spermy - "uszkodzi" się jądra (tzn. np. dostanie się bolesny cios piłką itp. :P )
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 25 Lip, 2004 02:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak. Jest takie ryzyko. Jądra są delikatne.
Choć potrafią się same bronić - każde uderzenie strasznie boli. To właśnie dlatego, abyś w przyszłości bardziej uważał.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |