| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Wydzielina
Autor Wiadomość
arek1990
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 12 Lip, 2004 15:57   Wydzielina

Mam pytanie dotyczące wydzieliny z penisa.Mam 13 lat, po masturbacji z mojego członka wytruskuje owa wydzilina, no i mam pytanie czy ta wydzielina jest produkowna w jądrach i czy kiedy będe miał sperme jej już nie będzie??
Przejdź na dół
bartoszek_snake Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 27 Cze 2004
Posty: 3
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 13 Lip, 2004 17:53   Wydzielina Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie miałes polucji(mokrych snów),(chodzi o nocne wytryski)to znaczy że wydzielina która cieknie z penisa nie zawiera plemników i jest to zwykła wydzielina o ktorą nie należy się martwić, z początku każdy chlopak zamieniający się w mężczyznę tak ma.Jednak gdy miałeś już polucje to znaczy że w twojej wydzielinie z penisa są plemniki wytwarzane przez jądra(UWAGA!możesz wtedy zapłodnić kobietę).Myślę że ci pomogłem, aha jeszcze coś, możesz się spodziewać niedługo mutacji(zmieny głosy na barddziej męski), ale jeżeli przeszedles juz mutacje to ok.(możesz czuć się bardziej męski Laughing Mr. Green )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
arek1990
Gość
PostWysłany: Wto 13 Lip, 2004 19:00   

Mam jeszcze jedno pytanko, niedwano pojechałęm na rower i jadąc "stałem" na pedałach nie siedzac na siodełku i nagle rower najechał na jakis kamien i uderzyłęm jądrami o siedzzenie roweru. Wtedy poczułęm jak jedno zjąder podeszło mi do podbrzusza ale gdy podbrzusze lekko przycsnalem jadro wrocilo z powrotem :) czy moze to miec jakies konsekwencje ??
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sob 17 Lip, 2004 01:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tą wydzielinę produkują specjalne gruczoły.
"Normalna" sperma pojawia się ok. 15 roku życia. Musisz jeszcze trochę poczekać Wink.

jądra to bardzo delikatny fragment ciała (jak pewnie wiesz). Trzeba postępować z nimi bardzo delikatnie. Jednak drobne urazy (o których piszesz) nie powinny mieć wpływu na funkcjonowanie jąder.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
arek1990
Gość
PostWysłany: Sob 17 Lip, 2004 13:19   

ale nie pwinienem sie tym martwić ze jądro przeszło mi do podbrzusza ?? na lekcji Przygotowania do Zycia w Rodzinie nauczycuielka mowila nam ze do wieku ok. 4 lat jadra przechodze do podbrzusza i z powrotem, i po ok. 4 lat te przewody sie zamykaja i jadra zostaja tam na stałe. Więc nie wiem dlaczego tak sie stało w moim przypadku.....
Powrót do góry
ti_mo_n Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Cze 2004
Posty: 20
PostWysłany: Nie 18 Lip, 2004 02:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

...


Ostatnio zmieniony przez ti_mo_n dnia Sob 10 Lut, 2007 07:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sob 24 Lip, 2004 23:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

arek1990: Nie napisałeś, czy jądro już Ci wróciło do worka mosznowego. Jeśli tak - wszystko OK - to się może zdarzyć. Jeśli nie - koniecznie potrzebujesz wizyty u lekarza - obydwa jądra w Twoim wieku powinno być w worku mosznowym. W przeciwnym wypadku grozi to dość poważnymi problemami z jądrem.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |