| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Potrzebna POMOC. To ważne - przeczytajcie koniecznie.
Autor Wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 17 Lip, 2004 00:49   Potrzebna POMOC. To ważne - przeczytajcie koniecznie. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej!

Z postu http://dziecionline.pl/forum/viewtopic.php?t=3648 już wiecie, że tata ToJa jest bardzo ciężko chory. Guz mózgu to takie paskudzto, które sprawia, że człowiek balansuje na krawędzi życia i śmierci. Raz bliżej jest życia, raz śmierci. Teraz, po długich staraniach, tata znalazł miejsce w specjalistycznym szpitalu. Czeka go seria badań i prawdopodobnie bardzo skomplikowana operacja na otwartym mózgu.

Stali bywalcy tego forum wiedzą, ale nowi pewnie nie - ToJa załozyła to forum jak również stronę www.dziecionline.pl. Stronę i forum pod różnymi nazwami prowadzi od wielu lat, poświęcając całą masę swojego życia na tworzeniu strony, z której skorzystało już kilkadziesiąt tysięcy ludzi w całej Polsce (i nie tylko w Polsce).
To ToJa stworzyła to forum. To dzięki niej tutaj możemy pisać o swoich problemach lub radościach.

Bardzo prawdopodobne, że już niedługo ToJa i jej rodzina będzie potrzebowała pomocy. To my - forumowicze możemy im pomóc. Jedyną formą pomocy, którą możemy zaoferować są pieniądze. Jeśli to będzie niezbędne - zorganizuję wydzielone konto na leczenie taty ToJa.

Na razie jednak chciałbym Was prosić o wpisy osób, które będą w stanie pomóc. Ponieważ tutaj chodzi o pieniądze - porozmawiajcie ze swoimi rodzicami. Opowiedzcie im o forum i o jej założycielce - ToJa. Opowiedzcie o dramatycznej sytuacji jej taty. Zapytajcie ich, czy będą w stanie finansowo pomóc w leczeniu taty. Dopiszcie kto jest w stanie pomóc. Nie piszcie ile jesteście w stanie ofiarować - każda złotówka jest ważna, niezależnie ile ich jest. Teraz ToJa potrzebuje tylko wiedzieć, że los jej taty nie jest obojętny dla wielu osób i będziemy w stanie jej pomóc.

Pokażmy co potrafimy - jak bardzo potrafimy pomagać.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sob 17 Lip, 2004 00:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pierwszy wpis oczywiście ode mnie.
Bez wahania pomogę ToJa i jako pierwszy wpłacę pieniądze na leczenie jej taty.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Weronika
Gość
PostWysłany: Sob 17 Lip, 2004 07:18   

Deg! Mam super Wiadomość
Jeźeli konto to moi rodziece wpłacą pieniądze!
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 17 Lip, 2004 11:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Łzy napływają mi do oczu. Nie wiem jak pmóc...Nie potrafię. Rodzice pieniędzy mi nie dadzą...Chcę dać ze swoich ale nawet jak będzie utworzone konto to nie wiem jak "przelać"... Crying or Very sad I tego jest mało ale wiem-liczy się każda złotówka....Jedyne co bym mogła zrobić to przesłać komuś kto by wpłacił... Crying or Very sad Mam nadzieję,że uzbieramy duzo pieniędzy...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 17 Lip, 2004 12:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

razem z Kingą i Iśką rozmawiałysmy już na ten temat, chciałyśmy zorganizować coś, jednak najlepszym sposobem byłoby przesłanie pieniędzy na konto (o tym tez myślałyśmy) co z tego ze każdy z nas może ofiarowac 10, 20 zlotych, to ejst dużo, jeżeli kilkadziesiąt osób z forum to wpłaci (a ponadto jeszcze ich rodzice pomogą) to na pewno uda nam sie zdziałaś wiele....

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sob 17 Lip, 2004 12:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Deg, o to właśnie mi chodziło ! Wink To chciałam Ci powiedzieć na gadu (ale Ciebie chyba nigdy nie ma Razz)
Rodzice nie dadzą mi pewnie dużo... ale jakby każdy z forum dał chociażby złotówkę byłoby całkiem sporo tych złotówek Wink
A jak mi rodzice nie dadzą to sama dam. Powiem, żeby dali z mojej forsy Wink (chociaż jej też nie mam wiele Very Happy)
Kurczę, SUPER, super, że coś takiego jest organizowane !
I, tak mi żal Agi i jej taty i jej rodziny Crying or Very sad Miejmy nadzieję, że pomożemy !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 17 Lip, 2004 12:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cieszę się,że chcecie pomagać. Rzeczywiście, gdyby każdy forumowicz wpłacił tą symboliczną złotówkę...Ja wpłacę trochę wiecej ale raczej przesłałabym to komuś pocztą... To najlepsze,co mogę zrobić, naprawdę...Moi rodzice, gdyby sie dowiedzieli,że przelewam pieniądze to znowu by była nudna pogadanka na temt "Jak nie masz co robić z pieniędzmi to powiedz-nie będziesz dostawać kieszonkowego!" Crying or Very sad A ja naprawdę chcę pomóc! Crying or Very sad

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sob 17 Lip, 2004 13:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spoko. Rozumiemy Cię Mrówciu znakomicie ! (przynajmniej ja Wink )
Wiem, u mnie tak samo jak u Ciebie, rodzice nie mogę pojąć co znaczy dla mnie forum i ci ludzie na nim (tak, tak, mówię o Was ! Razz )... Nie mogą skapować ile może dla człowieka znaczyć coś wirtualnego...
I chcę pomóc Adze, BARDZO CHCĘ ! Ale jest taki problem, że ja mam tylko 15 lat i o tym komu i na co damy swoje pieniądze decydują moi rodzice Sad ... Więc nie wiem jak to będzie Crying or Very sad
Zrobię wszystko, żeby przekazać pieniądze tacie Agnieszki ! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dexter Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Lip 2003
Posty: 328
PostWysłany: Sob 17 Lip, 2004 13:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Też chciałbym pomóc, mogę przelać pieniądze w każdej chwili niestety nie mam ich aktualnie zbyt dużo Sad

_________________
"To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości"
------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Sob 17 Lip, 2004 14:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja w protfelu aktualni emam tylko 10 zeta. ale jak jeszcze troche mi sie nawinie, to sie niezawacham, bo wole uratować kogoś, niż kupować niepotrzebnie słodycze, i samej sobie szkodzić.
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ewcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 20 Sie 2002
Posty: 146
PostWysłany: Nie 18 Lip, 2004 17:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak mi przykro,ze nie moge pomóc...Nie mam teraz kasy, a rodziców nawet nie mam co prosić, bo jesteśmy w trakcie remontu nowego mieszkannka, a jak wiadomo to duz kasy pochłania... Najmocnij Cię przepraszam Toja, ale naprawde moim starszym teraz cieżko...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
_grzeszczulka_ Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Lip 2004
Posty: 110
PostWysłany: Wto 20 Lip, 2004 13:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak mi przykro Toja Crying or Very sad tak bym chciala pomóc lecz nie mam jak Crying or Very sad wybacz Crying or Very sad sama nie mam pieniędzy a rodziców nie mam co prosić... przepraszam Embarassed

_________________
Dobry serek, dobry... i otwieramy buźke! I ... Aaam! AŁAAA! Al nie gryź!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2419438
Luna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 20 Lip 2004
Posty: 98
PostWysłany: Wto 20 Lip, 2004 14:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dlaczego nieuleczalne choroby dopadają zawsze dobrych ludzi? A źli nadal są zdrowi jak ryby w czystej wodzie! Tak mi przykro ToJa. To naprawdę tragedia.

_________________
Najczęściej duma jest przyczyną wszystkich wielkich błędów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4557715
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Wto 20 Lip, 2004 17:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

GAdałam z rodzicami ale nie chca mi nic dać a ja sama niesety też nic nie moge dac bo nie mam z czego-nie dostaje kieszonkowego. Sami jestesmy w trudnej sytuacji bo rodziców mam nauczycieli a jak wiadomo nauczyciele nie zarabiają dużo Sad Sami czesto bierzemy kredyty itp...sorry Toja Sad Ale mam nadzieje że wszystko będzie dobrze!!

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Gość
PostWysłany: Wto 20 Lip, 2004 17:52   

Cześć ToJA
dobrze cię rozumiem bo niecały rok temu zmarł mój tata - był chory na raka a gdy go u niego wykryli to miał już 2 przerzuty. Nie łam się jednak zawsze może się coś wydażyć - może zotane skrytykowany ale uważam że cuda istnieją a gdy będziesz się modlić to może taki cud się stanie-trzeba wieżyć. A nawet jeżeli to nie przyniesie twojemu tacie zdrowia fizycznego to napewno nie zaszkodzi jego duszy. Jeżeli trzeba wspomóc cię materialnie t z chęcią a dodatkowa pomodle sie za twojego tate i całą twoją rodzine.
Nie poddawaj się bo to jest najgorsze.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 11 Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |