| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
uplawy.!
Autor Wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Wto 22 Kwi, 2003 14:24   uplawy.! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam straszne uplawy, chyba uplawy. nieboli mnie nic, ale sa korpne. duzo ich ejst zawsze. znaczy czesto bylo mi sucho, a teraz jestem calla mokra, zmieniam majtki co njamniej 2 razy dziennie, koszmar! ta wydzieliin a [rzypoimna hmm... taki jakby katar z nosa =P ze to tak nazwe. czy to napewno uplawy?! i tak czesto! i tak mokro! nawet przez chwile nibylo zebym ich niemiala`
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Wto 22 Kwi, 2003 14:35   Upławy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie zabardzo mogę się wypowiedzieć, ale wiem, że z tym katarem nie jest zbyt dobrze. Wydzielina śluzowa (jeśli to o nią chodzi- tak wynika z twojego postu) powinna być przejrzysta lub lekko biała (tak czytałam).

Ale nie kieruj się zbyt tym co napisałam, bo nie do kończ jestem pewna. Lepiej poczekaj na bardziej doświadczonego człowieka.

Paaaaaaaaa, paaaaaaaaa Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Wto 22 Kwi, 2003 15:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jej chodzilo o to ze sie ciagnie jak spikia nie o to ze jest zieloNA

mAŁA jesli nie masz okresu to jest oznaka ze zaniedlugo bedzie

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Sro 23 Kwi, 2003 11:58   ... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niue, nie, nie.... nejest zieolna. jest przejrzysta, tylko ze... hmmm... jest jej STRASZNIE duzo, a napewn niedostane niedlugo okresu bo: mam 150cm wzorstu, 13 lat, a obwod klatki piersiowe wynosi: 69 =P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anula

Dołączył: 16 Kwi 2003
Posty: 4
PostWysłany: Sro 23 Kwi, 2003 20:01   Upławy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No nie wiem czy tak od razu dostaniesz ten okres. Ja już prawie rok tak mam (może nie cały czas) ale chyba rok temu myslałam że już dostanę ale nic ciagle ten "katarek" he .. fajne porównwnie. A ja mam 166 cm ( z tych wzorów wynika że mam mieć 171).
Tak więc spokojnie czekaj i nie panikuj to jeszcze może potrwać.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sob 26 Kwi, 2003 13:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To co zauważyłaś, to normalna wydzielina śluzowa. Pojawia się podczas dojrzewania i zwiastuje miesiączkę (tzn. miesiączka zwykle pojawia się kilka lub kilkanaście miesięcy później).

Upławy chorobowe charakteryzują się nieprzyjemnym zapachem - jeśli zauważysz taką wydzielinę - powinnaś powiedzieć o niej mamie.

A teraz możesz używać wkładek higienicznych - poczujesz się lepiej i czyściej.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*SaUrAdAn*

Dołączył: 20 Maj 2003
Posty: 10
PostWysłany: Wto 20 Maj, 2003 18:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli wydzielina jest przeźroczysta to nie są to upławy Smile Dokładniej określa się tak chorobę, a to co Ty masz (z tego co napisałaś ) to jest zwykła wydzielina śluzowa, którą ma każda dziewczyna! Żeby nie zmieniać ciągle bielizny używaj wkładek higienicznych. Jeśli dalej masz wątpliwości to wejdź na "trudy temat". Właśnie jest tam o tym napisane. Smile

_________________
Będzie dobsze Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |