| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
miesiączka
Autor Wiadomość
gosia
Gość
PostWysłany: Czw 22 Lip, 2004 16:05   miesiączka

Wiecie ja jeszcze nie miałam miesiączki i niewiem czy jeszcze będę ją miała kiedykolwiek :(
a piersi mam jak każdy prawie każdy :-D
Przejdź na dół
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Czw 22 Lip, 2004 16:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie napisałas nawet ile masz lat więc nie bardzo moge ci powiedziec kiedy a dostaniesz a dostaniesz napewno wiec sie z tym tak nie spisz..jak juz dostaniesz to zobaczysz ze to wcale nie jest takie mile Sad

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Luna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 20 Lip 2004
Posty: 98
PostWysłany: Sob 24 Lip, 2004 11:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mysle ze bedziesz miala, prawie kazdy dostaje. Na kazdego przychodzi odpowiedni czas a jak do 16 roku zycia nie dosatniesz musizsz sie zglosic do lekarza.

_________________
Najczęściej duma jest przyczyną wszystkich wielkich błędów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4557715
Blandzia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Lip 2004
Posty: 62
PostWysłany: Sob 24 Lip, 2004 12:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiesz, te tak mowilam do... dzisiaj! Tak! dzisiaj dostałam okres. NIe jest tak strasznie. Dzisiaj tez powiedzialam mamie. Troche bloi mnie brzuch, ale da się wytrzymać, myslalam , ze bedzie gorzej. wieesz mam miedzy12 a 13 lat. (urodzilam sie we wrzesniu. Nie jest to zbyt przyjemne ale teraz juz nie bede sie zadreczac! nie martw sie! Na ciebie tez przyjdzieczas!

_________________
http://pieskie-zycie.mylog.pl/- moj blog o psach
http://blandzia.talk.pl/- moj blog- **
http://moje-zapiski.eblog.pl/- mój blog-***
http://wszystkie-kolory-teczy.blog.onet.pl/ -****
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3006137
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 24 Lip, 2004 14:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pozwolicie =]

Witaj w gronie naszych małych kobietek Kwiat

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
_grzeszczulka_ Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Lip 2004
Posty: 110
PostWysłany: Sob 24 Lip, 2004 15:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Luna napisał/a:
Mysle ze bedziesz miala, prawie kazdy dostaje. Na kazdego przychodzi odpowiedni czas a jak do 16 roku zycia nie dosatniesz musizsz sie zglosic do lekarza.


Po pierwsze. "prawie kazdy dostaje"?? każda dziewczyna musi dostać okres bo inaczej moze to doprowadzić do śmierci. I wcale nie jest prawdą to ze jesli do 16 roku zycia nie dostanie okresu to trzeba sie zgłosić... moja kuzynka ma prawie 18 lat i nie dawno dostała pierwszy okres... każdej oragnizm rozwija sie w innym tepie. Nie da sie przewidziec kiedy bedzie ten pierwszy okres...

Ps.

Także przyłaczam się do wypowiedzi Panienki Wierzby Wink Witam w "ich" gronie módych kobietek Very Happy

_________________
Dobry serek, dobry... i otwieramy buźke! I ... Aaam! AŁAAA! Al nie gryź!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2419438
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 24 Lip, 2004 19:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

_grzeszczulka_- Twoja kuzynka się nie przejmowała? To,że ona sie nie zgłosiła do lekarza to nie znaczy,że nie powinno się zgłaszać.
Gosia-okres dostaniesz na pewno a piersi nie mają tu nic do rzeczy. Prędzej czy później się tego doczekasz. Nie powiedziałaś też czy masz wydzielinę śluzowaą i ile masz lat, więc nie powiemy Ci kiedy mniej-więcej to nastąpi.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sob 24 Lip, 2004 19:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mroweczka napisał/a:
_grzeszczulka_- Twoja kuzynka się nie przejmowała? To,że ona sie nie zgłosiła do lekarza to nie znaczy,że nie powinno się zgłaszać.

Eh..ja myśle że powinna się zgłosic mimo wszystko do ginekologa...to że nie ma się pierwszego okresu w wieku 16 lat NIE MUSI oznaczas chorby ani nic takiego ALE MOZE OZNACZAC więc lepiej się mimo wszystko zgłosić do lekarza. Często bywa tak że sa jakies nieprawidłowosci związane z okresem dojrzewania i dlatego miesiączka wystepuje tak późno. Myśle że jej kuzynka napewno sięprzejmowała...zresztą pomyślcie lepiej zgłosic się do ginekologa i żeby on rozwiał wasze wątpliwosci niz ciągle sie tym przejmowac.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 25 Lip, 2004 02:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

16 lat to wiek, w którym brak okresu może zacząć niepokoić.
Co oczywiście nie znaczy, że pierwszy okres w wieku 18 lat jest czymś złym.
Jednak jeśli okres nie pojawi się do 16 roku życia, to lepiej iść do lekarza, aby stwierdził czy tak po prostu dojrzewamy czy to jakieś zaburzenie (np. hormonalne). Wystarczy iść do pediatry - nie trzeba do ginekologa.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |