| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Krzywy biust
Autor Wiadomość
chisteryczka..???
Gość
PostWysłany: Czw 05 Sie, 2004 17:35   Krzywy biust

Odkąd zaczęły mi rosnąć piersi (ok.1,5 roku temu)zauwarzyłam że sutki nie rosną do przedu tylko w boki.Prawa w prawą stronę,lewa w lewą Nadodatek są trójkątne.Co robić?!!?Czy one mi sie ukształtują,czy juz takie zostaną czy wy tez kiedyscie miały taki problem???
:?:
Przejdź na dół
HeyaH
Gość
PostWysłany: Czw 05 Sie, 2004 17:49   

Trójkątne ? Chodzi ci może o to, że nie "sterczą" ?
Mi się wydaje (ale nie jestem pewna), że wszystko jest raczej okey. Jeszcze ci się w pełni nie ukształtowały, więc to może być przejściowe Wink
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Czw 05 Sie, 2004 17:52   

nie przejmuj sie mi tez rosna na boki wszystko sie unormuje (ale o co chodzie z tymi trójkątami?)
Powrót do góry
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 05 Sie, 2004 20:38   ...

Nie bój nic! wszystko będzie Ok I może poprostu to trochę wyolbrzymiłaś, ale jakoś się ukształtują przecież na to jest jeszcze tak sporo czasu... Razz
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Czw 05 Sie, 2004 20:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To jest normalne, w końcu samo Ci się to "uformuje" Wink Zgadzam się z Arenem-trochę dramatyzujesz za bardzo Smile Nie przejmuj się tak, to dla innych przecież nie jest zauważalne, a za jakiś czas wszystko będzie OK.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nastka-11 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 29 Lip 2004
Posty: 38
PostWysłany: Pią 06 Sie, 2004 09:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie ma się czym martwićSmile Napoczątku w okresie dojrzewania wszystko jest nie kształtne:biust,biodr;) Z czasem wszytko Ci się ukształtuje. Po za tym nie widać Ci chyba tego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
słoneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Cze 2004
Posty: 121
PostWysłany: Pią 06 Sie, 2004 13:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to normalne że rosną tak jakby na boki ale to kiedyś moze sie unormuje.ja mam podobny problem doe twojego ale niestety trójkątny kształt mi sie nie zmienia moze jeszce musze poczekać ale ile Question ja już jestem troche stara Very Happy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8725800
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pią 06 Sie, 2004 15:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To jest zupełnie normalne! W kilku pierwszych etapach rozwoju piersi często maja dziwny kształ itp. Z biegiem czasu wszystko się ukształtuje i twoje piersi będa jak najbardziej normalne Smile

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Nie 08 Sie, 2004 21:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak mnie tez rosną na boki i nawet sie zastanawialam czemu. I teraz juz wiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |