| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
STANIK
Autor Wiadomość
rybka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 06 Sie 2004
Posty: 3
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 07 Sie, 2004 08:24   STANIK Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam 12 lat.Niedawno bylysmy z mama w sklepie z bielizna.Juz dawno chcialam stanik.Mama ogladala cos a ja zobaczylam cool stanik.Powiedzialam jej zeby mi go kupila a ona na to :"A PO CO CI ON??"Ja mam na co wlozyc ten stanik a nie wiem jak drugi raz o niego zapytac!!POMOCY. Embarassed Sad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PuśQa Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 01 Sie 2004
Posty: 47
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sob 07 Sie, 2004 09:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Poprostu powiedz , ze jest ci niewygodnie bez ponieważ skaczą ci cycki.. i wogóle . Moim zdaniem mama powinna to zrozumieć ... Ja nie mialam problemu mama sama mi zaproponowala jak jeszcze prawie nic nie miałam..A jeszcze jedno chcesz nosić go dlatego , że ci niewygodnie to powinna mama uszanować , czy dlatego , że wszyscy już mają a ty nie ? bo nie ma potrzeby ... na kazdego przyjdzie czas

_________________
Siemaneczqo Wink
W czymŚ pomóc ? Proszę bardzo :]]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
HeyaH
Gość
PostWysłany: Sob 07 Sie, 2004 11:10   

No moja poprzedniczka ma rację. Mama powinna (musi wręcz) zrozumieć, że stajesz się powoli kobietą, a każda kobieta która ma co nosić w staniku, powinna nosić stanik. A ty masz więc wiesz. A jeżeli nie pójdzie, to poproś o kieszonkowe (lub odłóż to, które dostajesz) i kup sobie sama... Powodzenia ! Wink
Powrót do góry
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sob 07 Sie, 2004 11:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie kupuj sobie stanika sama-lepiej poczekaj jak mama ci go zaproponuje. Jęsli mama stwierdziła ze stanik nie jest ci narazie potrzebny pewnie ma racje..po co go kupowac jesli nie masz go na co zalozyc? Nie kieruj sie tym ze wszyscy go maą bo to bez sensu.. :/ No chyba ze towje piersi są juz na tyle duze ze mozesz kupic stanbik..wetdy popros mame a powinna cie zrozumiec..powiedz ze niewychodnie ci sie skacze i biega itp. Jesli sie nie zgodzi a bardzo chcez miec stanik to sama sobie go kup ale ja radze poczekac na mame bo wtedy bedziesz sie bardziej z niego cieszyła. Smile

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
tina
Gość
PostWysłany: Sob 07 Sie, 2004 12:33   

powiedz że na w-f ci strasznie niewygodnie a inne dziewczyny noszą( zresztą twojamama pewnie też ) hih :mrgreen:
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 07 Sie, 2004 16:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najpierw się zastanów, czy na pewno Ci to potrzebne. Wiele dziewczyn nie ma aż takich duzych piersi a nosi staniki. Wręcz znam laski, które w ogóle są..."płaskie" a już mają po 10 staników najdroższych firm...To jednak jest wydatek, bo musisz mieć conajmniej 2,3 staniki...Ja bym na Twoim miejscu trochę zaczekała jeszcze...Tak jak powiedziała Gościówa: najlepiej jest, jak mama sama Ci to zaproponuje.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
_szyszka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 02 Kwi 2004
Posty: 243
PostWysłany: Nie 08 Sie, 2004 10:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Stanik jest po to żeby go nosić. Ale nie zawsze musisz, noszenie go to nie jest rzadna przyjemność. JA bym poczekała za nim , bo uważam że jak sama byś go sobie kupiła to Twoja mama ( nie pewne ) ale może by taka była zdziwiona albo ty byś sie czuła przy niej skrępowana . A jednak kiedy ona by ci kupiła stanik wiedziała bys i czułabyś sie przyniej pewnie nosząc stanik że mama ci go kupiła po to żebys mogła go założyc. Widocznie uważa że na razie jeszcze nie musisz nosić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 08 Sie, 2004 10:07   ...

Powiedz że jest naprawdę potrzebny tak jak twojej mamie był kiedys potrzebny Wink chyba że powiedziała to bo np. był za drogi albo zbyt odważny?! Question

POZDRO Smile
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 08 Sie, 2004 13:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

_szyszka-jeśli ma nosić czasami stanik, to lepiej,żeby w ogóle go nie nosiła bo to nic nie da. Wiadomo,że na początku to żadna przyjemność, ale idzie się przyzwyczaić...Z początku stanik "gryzie", ale moja siostra np. teraz nie mogła by mieć dnia,żeby nie załozyć stanika Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 08 Sie, 2004 13:58   

mroweczka napisał/a:
Z początku stanik "gryzie", ale moja siostra np. teraz nie mogła by mieć dnia,żeby nie załozyć stanika Wink

Bo to po długim noszeniu jest dziwne uczucie... wiem na wlasnym przykładzie. Ja bym na początku proponowała tz. koszulki. Jest to o wiele wygodniejsze i rzyzwyczajasz się w pewnym sensie to tego, ze masz o jedną rzecz na sobie więcej
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 09 Sie, 2004 13:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tez czekałam aż sama mi kupi. Najpierw zazproponowała mojej siostrze rzeby mmi dała a potem (jeszcze w te wakacje) kupiła mi 3 takie fajne "sztywne" staniki. I jest ok. Zresztą chyba nie jest az tak źle co? Spokojnie mama napewno wkrótce przekona się że nie jestes juz małym dzieckiem Wink

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rybka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 06 Sie 2004
Posty: 3
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 11 Sie, 2004 19:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hejka!Wiecie co?Bylysmy zz mama w TESCo i przy dziale zbielizna!Pokazalam mamie taki fany stanik i powwiedzialam zeby mi go kupila.A ona poazala top i poszlam przymierzyc stnik i top.Pierwszy byl sstanik.Pokazalam sie i zapytaalam czy mi go kupi.A ona nastepny razem.Czyli jakies szanse jush sa!! Razz Razz Razz Razz Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Smile Wink Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |