| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
kiedy znowy sie pokaze?
Autor Wiadomość
hajdulka
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 84
PostWysłany: Sro 30 Kwi, 2003 19:31   kiedy znowy sie pokaze? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

okres dostalam w kwietniu 3 - 5 czyli 3 dni teraz jest 30 a jutro 31 minelo juz 27 dni a okresu nie ma pojawily sie tlyko bule brzucha i takie maluutenkie ale bardzo malutkie plami jakby z krwi takie jak przed 1-wsza miesiaczka pytanie brzmi za ile moge ja dostac ??

_________________
zakochalam sie w 2 chlopakach .. i co ja mam zrobic?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Szalona
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sty 2003
Posty: 186
PostWysłany: Sro 30 Kwi, 2003 20:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To jest oznaka że już masz początek okresu już powinnaś nosić wkładki a jak zaczniesz bardziej obficie krwawić noś podpaski (przy sobie też) Wink

_________________
Wisła Kraków duma wszystkich Polaków!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sro 30 Kwi, 2003 22:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, tak - wrzuć sobie do tornistra podpaskę. Może się przydać w każdej chwili.

A tak przy okazji, to drugi okres lubi płatać figle i występować nawet pół roku po pierwszym.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 01 Maj, 2003 07:11   

Po pierwszej miesiączce, nastąpi druga miesiączka, ale nie wiadomo kiedy, bo miesiączki w tym czasie jeszcze nie nadchodzą regularnie. Musi minąć trochę czasu, aby dostać drugiej miesiączki.
Powrót do góry
hajdulka
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 84
PostWysłany: Czw 01 Maj, 2003 10:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ile moze trwac odstep pomiedzy 1 a 2 miesiaczka?? 28 dni?? 30?? a moze 31???

_________________
zakochalam sie w 2 chlopakach .. i co ja mam zrobic?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Szalona
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sty 2003
Posty: 186
PostWysłany: Czw 01 Maj, 2003 13:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może być przerwa nawet pół roku

_________________
Wisła Kraków duma wszystkich Polaków!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
guga15
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 02 Lut 2003
Posty: 44
PostWysłany: Czw 01 Maj, 2003 15:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wszystko zależy od ciebie, jest to kwestia indiwidualna każdej kobiety, ja od razy miałam co 30 dnim napweno kiedyś to nastąpi ale noś podpaskę przy sobie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 02 Maj, 2003 14:10   

hajdulka

Jak napisałam w moim wcześniejszym poście, że po pierwszej miesiączce, nastąpi druga miesiączka, ale nie wiadomo kiedy, bo miesiączki w tym czasie jeszcze nie nadchodzą regularnie. Musi minąć trochę czasu, aby dostać drugiej miesiączki.
Miesiączka pojawi się za pół roku lub później.
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Pią 02 Maj, 2003 14:22   

KleO napisał/a:
hajdulka

Jak napisałam w moim wcześniejszym poście, że po pierwszej miesiączce, nastąpi druga miesiączka, ale nie wiadomo kiedy, bo miesiączki w tym czasie jeszcze nie nadchodzą regularnie. Musi minąć trochę czasu, aby dostać drugiej miesiączki.
Miesiączka pojawi się za pół roku lub później.

nie zgadzam się z tobą, wszystko zależy od kazdej z dziewczyn, ja mam regularne od poczatku
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 02 Maj, 2003 15:09   

Anonymous napisał/a:
KleO napisał/a:
hajdulka

Jak napisałam w moim wcześniejszym poście, że po pierwszej miesiączce, nastąpi druga miesiączka, ale nie wiadomo kiedy, bo miesiączki w tym czasie jeszcze nie nadchodzą regularnie. Musi minąć trochę czasu, aby dostać drugiej miesiączki.
Miesiączka pojawi się za pół roku lub później.

nie zgadzam się z tobą, wszystko zależy od kazdej z dziewczyn, ja mam regularne od poczatku


Ale jak widzisz hajdulka napisała, że minęły 27 dni, a miesiączka się nie pojawiła, a przy większości dziwcząt pojawia się po pół roku lub dłużej (tak czytałam w książce) he he he Cool
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pią 02 Maj, 2003 16:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Druga miesiączka może nastąpić nawet po pół roku lub dłużej, ale też po miesiącu, dwuch, trzech itp. W wieku około 12, 13, 14 lat miesiączki najczęściej nie są regularne Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hajdulka
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 84
PostWysłany: Sob 03 Maj, 2003 09:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czyli w akzdej chwili moge sie jej spodziewac??? łeee !!! no i co z basenem....... Sad jeziorem........

_________________
zakochalam sie w 2 chlopakach .. i co ja mam zrobic?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sob 03 Maj, 2003 14:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie martw się... od czego są tampony ??? biggrin biggrin biggrin Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 03 Maj, 2003 19:29   

Heh...

Iśka

Inni boją się stosować tampony Wink ale podobno to wcale nie straszne Wink podobno nic nie boli Wink heh... Wink
Powrót do góry
Szalona
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sty 2003
Posty: 186
PostWysłany: Nie 04 Maj, 2003 12:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kleo to naprawdę nic nie boli, ale ja np. stosuję tampony gdy muszę właśnie np. na basen albo jak w wkacje byłam na Chorwacji i dostałam okres to używałam tamponów bo bardzo lubię wodę a morze na
Chorwacji jest ciepłe i fajne. Smile

_________________
Wisła Kraków duma wszystkich Polaków!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |