| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Jak o to zapytać???
Autor Wiadomość
Nadia25 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 09 Sie 2004
Posty: 107
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 12 Sie, 2004 20:51   Jak o to zapytać??? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kwiat Słuchajcie mam 10 lat a muj biust jest duży i chcę mieć stanik ale nie wiem jak powiedziec o tym mamie pomóżcie? Kwiat


Ostatnio zmieniony przez Nadia25 dnia Sob 14 Sie, 2004 22:16, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bluzgmaster Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Sie 2004
Posty: 7
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 13 Sie, 2004 08:30   Re: Jak o to zapytać??? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kicia1994 napisał/a:
Kwiat Słuchajcie mam 10 lat a muj biust jest już na 1a i chcę mieć stanik ale nie wiem jak powiedziec o tym starej pomóżcie? Kwiat


Po polsku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 13 Sie, 2004 09:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chcesz czy potrzebujesz? chyba 1 a to mozesz se jeszcze troche poczekać

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Pią 13 Sie, 2004 09:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a czy w innym "języku " to jest rozmiar A
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 13 Sie, 2004 13:15   

Mów spokojnie, przecież Twoja mama na pewno w Twoim wieku też już chciała nosić stanik, nawet jeśli miała 'deseczkę' Wink
Wystarczy Ci stanik <AA (to obwód miseczki). A jeśli 60, lub 65, to obwód pod biustem. Tobie mi się wydaje będzię 60 <AA, lub 65 <AA.
Wiesz... ja wtedy stanika nie nosiłam, bo mi nie był potrzebny, a jak jakaś dziewczyna nosiła stanik i miała deskę, to była zawsze wyśmiewana i mówili jej: 'po co ci stanik, jak ty tam dziecko nic nie masz!'. Tak było, więc wg mnie, stanik nie jest Ci potrzebny.
Pozdrawiam cieplutko Smile


Ostatnio zmieniony przez sami10 dnia Sob 14 Sie, 2004 19:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sob 14 Sie, 2004 11:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sorry ze tak mówie ale według mnie w wieku 10 lat bez sensu jest nosić stanik..po co masz go nosic jesli nie masz go na co założyć? poczekaj jeszce przy najmniej 1-2 lata aż będzie ci on naprawde potrzebny..większośc dziewczyn dostaje stanik w wieku 11-12 lat...poczekaj jeszce troche..narazie ci sie spieszy a potem zobaczysz ze staniki wcale nie sa akie wygodne..no ale rób jak chcez...na początek polecam top a jesli chcez stanik to kup zwykły materiałowy, bez drutów, usztywnień itp-taki na poczatek jest najlepszy.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 14 Sie, 2004 15:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ty masz starą? Bo ja mam mamę.
Najpierw zastanów się,czy stanik rzeczywiście Ci jest teraz potrzebny. Napisałaś,ze masz stanik A. Mierzyłaś? Jesli nie to zmierz i zobacz,czy jest w ogóle jakaś różnica. Później możesz zobaczyć na stronie www.triumph.pl jaki masz rozmiar. Wiele dziewczyn,które na razie nie potrzebują tego kupują sobie staniki...Nawet nie wiem po co on jest w takim wypadku. Nic nie trzyma, bo "nie ma co trzymać".
Jesli zdecydowałaś się kupić już stanik najlepiej podejdź i porozmawiaj o tym z mamą...Ona pstatecznie uzna,czy jest Ci potrzebny i doradzy coś...Ja jednak poczekałabym,aż mama sama Ci to zaproponuje.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Sob 14 Sie, 2004 20:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że jesteś za młoda. I nie szpanuj słownictwem. To nie wypada tak młodziutkiej dziewczynie !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 14 Sie, 2004 20:47   

Ja odradzam kupienie stanika aż do chwili aż będzie potrzebny... ja nie musiałam prosić mamy bo poprostu sama mi kupiła kilka... na początku nie mogłam się przyzwyczaić
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Pon 16 Sie, 2004 13:34   

JA TEŻ NIE WIEDZIAŁAM JAK SPYTAĆ WIĘC PO SZKOLE POSZŁAM DO SKLEPU Z KOLEŻANKĄ I SOBIE KUPIŁAM SAMA A JAK WRÓCIŁAM DO DOMU TO ZDOBYŁAM SIĘ NA ODWAGĘ I POWIEDZIAŁAM MAMIE A JAK TY NIE CHCESZ MÓWIĆ TO NIE MÓW POŁÓŻ W SZAFCE I MAMA SAMA SIĘ ZORIENTUJE ALE RADZĘ CI NIE UKRYWAĆ.
Powrót do góry
Nadia25 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 09 Sie 2004
Posty: 107
PostWysłany: Pon 16 Sie, 2004 16:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kocham sebastiana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nadia25 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 09 Sie 2004
Posty: 107
PostWysłany: Pon 16 Sie, 2004 16:47   Re: Jak o to zapytać??? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bluzgmaster napisał/a:
kicia1994 napisał/a:
Kwiat Słuchajcie mam 10 lat a muj biust jest już na 1a i chcę mieć stanik ale nie wiem jak powiedziec o tym starej pomóżcie? Kwiat


Po polsku


A po jakiemu pisze świnio majster po chińsku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Pon 16 Sie, 2004 19:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam małe zastrzerzenie (czy jak to się pisze) do kici1994. Zmieniła swój tekst. Zamiast słowa ,,starej" użyła słowa ,,mamę". To pewnie po przeczytaniu kilku postów. No, ale pewnie niektórzy nie wiedzą o co w moim poście chodzi. Nie bedę go zmieniać. Ale czuje się troche, ze wyszłam na idiotkę. No może nie aż tak... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Gość
PostWysłany: Pon 16 Sie, 2004 20:35   

wogole nic nie rozumiem z twojego postu. jak duzy masz biust? zmierz jaka jest roznica miedzy obwodem pod biuste a obwodem w biuscie i zobaczysz jakiej wielkosci masz biust.jesli wogole go masz. i napisz a my ci pomozemy wybrac stanik. ale jak nie masz na czym go nosic to nie kupuj. a zreszta jakbys cos miala to mama sama by ci zaproponowala kupno stanika. widocznie nie jest ci jeszcze on potrzebny.
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pon 16 Sie, 2004 20:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm. . .Dlaczego dużo z was zaklada z gory do ona ma maly biust ? To ze ma 10 lat nie znacyz ze ma mały :> . Moja kolezanka w wiieku 10 lat ... miala bardzo duzy ... 0-75 ? Jakos tak ... Powiedz mamie że chcesz nosic ... heh .. problem mi to biggrin . A pozatym jak bedzie odpowiednia chwila ... to mama Ci sama kupi ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |