| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
jak to się robi?
Autor Wiadomość
majka13
Gość
PostWysłany: Pią 20 Sie, 2004 12:13   jak to się robi?

Hej, mam 13 lat i bardzo chciałabym zacząć golić sobie nogi.
Nie mam tak dużo włosów na nogach ale nawet tyle ile mam nie wygląda zbyt estetycznie i czuję się skrępowana np na basenie lub nad jeziorem.
Przestałam nosić nawet spódniczki czy np spodnie rybaczki, a zakładam tylko długie spodnie i się w nich męczę cały czas.
Nigdy nie mówiłam o tym mamie bo i tak by się nie zgodziła na golenie, więc postanowiłam sama coś z tym zrobić tylko mam pewne obawy i chciałabym żebyście mi pomogli jak możecie, będę bardzo wdzięczna!

- chcę się dowiedzieć czy to prawda że po ogoleniu nóg następne włosy rosną bardzo szybko i są owiele dłuższe?
- czy trzeba po pierwszym goleniu już ciągle obcinać [co tydzień] bo będą tak szybko rosły?
- chciałabym żebyście napisali taką instrukcję obsługi jak goli się nogi zwykłym ostrzem
[nie wiem jak to się nazywa ale to taka żyletka w plastikowej rączce]
Z góry wam dziękuję za wszystkie odpowiedzi :!:
Przejdź na dół
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pią 20 Sie, 2004 12:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1 . Hm .. zalezy .. ale raczej tak . Moja mama depiluje sobie jakims depilatorem i powiedziała ze po depilatorze włosy dlugo nie rosną ( nawet do 4 tygodni ! ) i nie są takie hm .. ? no nie mają takiej duzej " cebulki " jak po zyletce :p
2 . No mowie ... to zalezy od tego czym sobie wyglolisz / wydepilujesz ... Pamiętaj ze są jeszcze takie plastry ...Wink
3 . Instrukcja jest bardzoooo prosta biggrin . Jak jest ta zyletka ... to sciągasz z niej ... takie cos .. to jest tam załozone gdzie masz to ostrze ;d . . Ja słyszalam ze najlepiej goli sie podczas kompieli ... bo w tedy włosy są miększe... No i bierzesz tą zyletke ... i ciach.. ciach RazzRazz krew bedzie sie lała ( LoL) . Nie .. oczywiscie zartuje z tą krwią ... jedziesz tak po nodze ... i one się golą . To nic nie boli .
Zycze powodzenia Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 20 Sie, 2004 12:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1.Tak jak powiedziała Malvina-to zależy jak ogolisz. Jeśli zwykłą żyletką to raczej odrosną za parę dni. Jeśli jednak zrobisz to droższą a skuteczniejszą metodą(np. wosk) to będziesz mieć dłużej spokój Wink
2. Jeśli żyletką to tak. Jak ogolisz się żyletką raz, to nic to nie da dlatego dobrze się zastanów,czy chcesz się ogolić bo potem będziesz musiała golić nogi regularnie.
3. Ja to robię tak: wchodze pod prysznic,najpierw się myję, a potem smaruję nogę dużą ilością mydła w płynie. Potem zdjemuję z golarki(żyleki,nożyka,jak kto woli Razz ) to COŚ o czym pisała Malvina i po prostu...golę się. Chyba wiesz jak. "Przejeżdża" się tym po nodze Mr. Green Co jakiś czas opłukuję żyletkę,bo jest cała od włosów. Pamiętaj,żeby nie golić np. kostki, bo tam łatwo się zaciąć(wiem coś o tym Mr. Green )!

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pią 20 Sie, 2004 15:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Napopluraniejszą metodą usuwania owłosienia z nóg jest zwykłe golenie...możesz to robić zwykłą plastikową jednorazówka albo sepcjalną golrką dla pań w której tylko co pare misięcy zmienia się ostrza jak się stępią. Po goleniu nóg włowski odrastaja już po paru dniach i często sa troche ciemniejsze niż przed goleniem i tak samo mocne natomiast po innych metodach golenia np. plastry woskowe, depilator, pianki itd włoski odrastają wolniej i sa coraz jasniejsze i coraz słabsze, ale te metody sa sporo droższe. JA golę się zwykłą golarka i polecam ta metodę..nie wimem jak dla innych ale dla mnie to wcale nie jest takie uciązliwe golic się co pare dni-juz wolę to niz depilator którym usuwanie włosków boli. Maszynką goli się bardzo łatwo i wbrew pozorm wcale nie tak łatwqo sie zaciąć...po prostu jedziesz maszynką pod włos i jak bedziesz tego przestrzegac raczej sie nie zatniesz...uzywaj do tego pianki albo mydła w płynie bo jesli ogolisz nogi na sucho to potem mogą cię troche szczypać...dobrze jest tez jesli po goleniu pocmaruesz nogi kremem to skóra nie będzie sucha.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pią 20 Sie, 2004 15:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gościówa napisał/a:
wolę to niz depilator którym usuwanie włosków boli.


No boli ... Ale mama mi powiedziała ... zebym ja lepiej goliła depilatorem ,.,, Ze to za 1 razem najbardziej boli .. a potem coraz mniej Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blandzia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Lip 2004
Posty: 62
PostWysłany: Sob 21 Sie, 2004 15:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Skoro twoje wloski nie sa dlugie to po co je golic? Ja ogolilam nogi raz do sprubowania i tyle. Pod pachami ok. Tylko jak bedziesz ogolona a sie spocisz to ci pryszcze wyskocza!

_________________
http://pieskie-zycie.mylog.pl/- moj blog o psach
http://blandzia.talk.pl/- moj blog- **
http://moje-zapiski.eblog.pl/- mój blog-***
http://wszystkie-kolory-teczy.blog.onet.pl/ -****
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3006137
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Sob 21 Sie, 2004 19:22   Re: jak to się robi? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

majka13 napisał/a:
Hej, mam 13 lat i bardzo chciałabym zacząć golić sobie nogi.
Nie mam tak dużo włosów na nogach ale nawet tyle ile mam nie wygląda zbyt estetycznie i czuję się skrępowana np na basenie lub nad jeziorem.
Przestałam nosić nawet spódniczki czy np spodnie rybaczki, a zakładam tylko długie spodnie i się w nich męczę cały czas.
Nigdy nie mówiłam o tym mamie bo i tak by się nie zgodziła na golenie, więc postanowiłam sama coś z tym zrobić tylko mam pewne obawy i chciałabym żebyście mi pomogli jak możecie, będę bardzo wdzięczna!

- chcę się dowiedzieć czy to prawda że po ogoleniu nóg następne włosy rosną bardzo szybko i są owiele dłuższe?
- czy trzeba po pierwszym goleniu już ciągle obcinać [co tydzień] bo będą tak szybko rosły?
- chciałabym żebyście napisali taką instrukcję obsługi jak goli się nogi zwykłym ostrzem
[nie wiem jak to się nazywa ale to taka żyletka w plastikowej rączce]
Z góry wam dziękuję za wszystkie odpowiedzi Exclamation
trzeba to robić co tydzień i nie prawda że są dłuższe ale mocniejsze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
Sonia11


Dołączył: 23 Sty 2004
Posty: 9
PostWysłany: Pon 23 Sie, 2004 14:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Goliłam nogi i myślałam, że już mi nie wyrosną aż tu po ok. 2 tygodniach wyrosły mi większe niż były!

_________________
Pozdrawiam, Sonia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kasia14 niezalogowana
Gość
PostWysłany: Pon 23 Sie, 2004 16:37   

[quote="Sonia11"]Goliłam nogi i myślałam, że już mi nie wyrosną aż tu po ok. 2 tygodniach wyrosły mi większe niż były![/quote]

soniu11- wydaje mi sie ze jestes troche za mloda na golenie nog. ale to twoja indywidualna sprawa.

ja gole nogi maszynka do golenia i pianka. pachy owszem gole co drugi dzien ale nogi raz w tygodniu. poniewaz nie chodze w spodenkach i w spodniczkach moge sobie na to pozwolic. a co do ciebie to najlepiej zacznij od maszynki do golenia. tzw. jednorazowki starczaja na ok. 4 golenia i jedna kosztuje ok.2zl nie musza byc to damskie jednorazowki. mozesz sobie takze kupic pianke lub zel do golenia ale mi szkoda kasy wiec czasami uzywam pianki mojego tatusia:) ale mozesz rowniez zmoczyc nogi woda i posmarowac zwyklym mydlem, tak aby powstala piana. mi wlosy nie odrastaja ciemniejsze ani dluzsze. sa takie jak byly przedtem. pozniej mozesz rowniez uzywac roznego rodzaju kremow do depilacji. tylko jedna rada: uzywaj tych wyprobowanych np. przez kolezanki bo niektore nie usuwaja wloskow i tylko stracisz pieniadze.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |