| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Konsultantki/Konsultanci

Co myslisz o byciu konsultantem lub konsultantką
ciekawe, dochodowe i pasjonujące zajęcie
20%
 20%  [ 3 ]
praca jak każda inna
6%
 6%  [ 1 ]
ciekawe zajęcie, ale są ciekawsze i bardziej dochodowe
33%
 33%  [ 5 ]
za mało płatne
13%
 13%  [ 2 ]
nie interesujące
26%
 26%  [ 4 ]
Głosowań: 12
Wszystkich Głosów: 15

Autor Wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 02 Sie, 2004 19:59   Konsultantki/Konsultanci

Co myslicie na temat bycia konsyltantem lub konsultantką w firmach kosmetycznych jak avon czy oriflame... dla mnie jest to pasjonujące i ciekawe zajęcie, które daje wiele możliwości, a także zarobek, choć poświęcasz na pracę tyle czasu ile chcesz, a do tego jest to często dodatkowa praca.
Przejdź na dół
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Wto 03 Sie, 2004 12:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie jestem konsulttantką i prawdopodobnie nie będe bo na to potrzeba czasu i klientów. ALe uważam że to ciekawa prawca i można sobie dodatkowo dorobić chodź nie sa to wielkie sumy.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
cichutka Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 29 Lip 2004
Posty: 42
PostWysłany: Wto 03 Sie, 2004 14:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też nie jestem konsultantką ale moje niektóre koleżanki tak i bardzo sobie chwala to zajęcie Smile według mnie to jest fajne, bo jak bym chciała sobie coś zamówić to nie muszę się męczyć i szukać odpowiednich punktów, dzwonić itd., po prostu mówię koleżance co chce i daje forse a ona sie już tym zajmie. A koleżanki mają z tego zysk i mogą sobie niektóre rzeczy dla siebie taniej zamówic jako konsultantka no i wszyscy sa zadowoleni Smile większość z nich jest w AVONie... z konsultantkami oriflame sie jesczez nie spotkałam..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 03 Sie, 2004 22:53   

My właśnie z koleżanką wstąpiłyśmy do oriflame i dzisiaj odebrałyśmy paczkę startową i od jutra zaczynamy zwiedzanie znajomych biggrin
Powrót do góry
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 04 Sie, 2004 18:22   ...

powiem tylko: ,,ciekawe zajęcie, ale są ciekawsze i bardziej dochodowe''
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 19 Sie, 2004 14:20   

Chciałabym powiedzieć, że jesli ktoś chciałby być konsultantem oriflame, a nie m tzw. sponsora (każdy musi mieć, a jeśli ktoś nie ma podanego to firma wybiera)... to może podać mój numer, a ja mu wszystko wytłumaczę jak sponsor powinien. osoby chętne mogą się skontaktować na pw, e-maila lub gg
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Czw 19 Sie, 2004 20:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja siostra jest konsultantką AVON-u. Też myślę,żeby nią zostać, ale jeszcze nie wiem...Pożyjemy,zobaczymy Mr. Green

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cLeO Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Sie 2004
Posty: 9
PostWysłany: Pią 20 Sie, 2004 09:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Podobno trzeba mieć 16 lat, żeby zostać konsultantką (AVON-u), a jeśli ma się poniżej to jest się zapisanym np. na mamę, ale ty możesz odbierać zamówienia biggrin Wiem to, bo proponowali mi bycie konsultantką AVON-u ale się nie zdecydowałam biggrin

_________________
Ty WiEsZ cO To ZnAcZy... To My PoLaCy !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 22 Sie, 2004 14:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cLeO- Własnie tak ma moja siostra. Została konsultantką chyba jak miała jeszcze 15 lat i to jest zapisane na mamę, ale ona odbiera zamówienia itp.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
PostWysłany: Pon 23 Sie, 2004 11:09   

Ja jestem konsultantka oriflame i to jest fajne
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |