| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Przerzycie

Czy podoba wam się moje przeżycie?
Tak
33%
 33%  [ 5 ]
Nie
66%
 66%  [ 10 ]
Głosowań: 11
Wszystkich Głosów: 15

Autor Wiadomość
Weronika
Gość
PostWysłany: Czw 22 Kwi, 2004 16:33   Przerzycie

Nie pamiętam kiedy to było ale kiedy trwał BAR BEZ GRANIC 3 pojechaliśmy do Teatru Polskiego we Wrocławiu. My przedstawialiśmy "etiudy" : Paw , Słonecznik, Cmurka i Ogień.
Wtedy na sale weszli.... Maciek i Frytka z Baru. Czułam się szalenie podniecona. Gdy była przerwa poleciałam do portierni po coś do pisania i kartkę. Poszłam do stołu gdzie było jedzienie i poprosziłam o autografy. Potem był występ a potem... Uściskałam ręce Frytce i Maćkowi. Very Happy
Przejdź na dół
_szyszka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 02 Kwi 2004
Posty: 243
PostWysłany: Sob 24 Kwi, 2004 07:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To jest takie trochę inne przeżycie.
Ale bardzo bym tak chciała jak Ty Wink
Mam nadzieje że oglądasz dzisiejszy BAR.
Jest tam "Frytka"... Maćka nie ma.
Pewnie czułaś się jakbyś dostała autograf od najpopularniejszej osoby.
Teraz Frycia walczy o wejście do All star.
Czy teraz też oglądasz BAR Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Weronika
Gość
PostWysłany: Sob 24 Kwi, 2004 08:47   

Tak oglądam BAR. I teraz czuje się świetnie bo przeciesz Maciek Kiślewski wygrał BAR 3 a ja mam jego autograf.
Powrót do góry
panna_z_bagien

Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 4
PostWysłany: Sob 08 Maj, 2004 13:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz nie mam nic przeciwko autografom i wogóle - sama juz troche mam Very Happy Ale osoby uczestniczące w BARZE nie sa dla mnie nikim specjalnym, po prostu na siłę próbują zdobyć popularność. A tak na marginesie to na POLSACIE nie można już trafić na żaden fajny film, bo wszytsko zdominowały reality-show i seriale Crying or Very sad

_________________
Pozdrowienia for all
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Wto 11 Maj, 2004 19:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ojejku...
Nieobrazcie sie ale powiem : bar to dno totalne
jest to beznadziejne i wogle :/
i nie kapuje jak sie mozna podniecac ze sie dostalo podpis od kogos kogo sie widszialo w telewizji? naprawde dziwne ;/
dziewczyny u mnie w klasie tez sie tak barem podniecaja a przynajmniej jedna na kazdej przerwie gada kto wyleci i wgoel kto dostal - a kto + :/
o boziu Smile

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
MeGi111 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Lis 2003
Posty: 195
PostWysłany: Wto 11 Maj, 2004 21:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja czasem oglądam Bar (jak mi się włączy Razz) jednak tamtych ludzi nie traktuję jakoś sczzególnie... Nie dokonali oni żadnego wyczynu ani nic... Poszli do reality show, tak jak to może zrobić wiele innych osób... Ale czy przez to są innymi ludźmi?? NIE!!!!!! To, że wystąpili w TV wcale nie znaczy, że są jacyś wyjątkowi... Szczerze mówiąc bardziej powinno się doceniać osoby, które jakos się zasłużyły -jakichś bohaterów, czy coś Smile

_________________
"... Idąc ulicą zauważ biednego kamyka,
jesiennego liścia, zapracowaną mrówkę,
małego wróbelka, jedną chmurkę na niebie,
pierwszą kroplę deszczu na sobie
i uśmiechnij się do siebie
i bądź z siebie dumny,
że potrafisz to wszystko zauważyć..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4715251
korbka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 12 Maj, 2004 10:33   ;]

Ja oglądam BAR jak chcę się pośmiać... Ci ludzie mają tam takie fajne problemy: nie udane miłości, tęsknota za domem, odrzucenie przyjaźni itp. A dla mnie Frytka to jest taka szmata, przepraszam za wyrażenie ale to prawda... Przynajmniej dla mnie. Ona jest tam tylko po to by się wykreowac na wielką gwiazdę. Jak tacy ludzie i takie programy będą nas reprezentować w UE to ja nie wiem....
Powrót do góry
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 09:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ble...ja nie lubię baru Mad

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 13:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi się nie podoba bo nie lubie tego programu...

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
słoneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Cze 2004
Posty: 121
PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 13:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zależy co sie komu podoba.dla ciebie to może jest fascynujące przezycie które zapamiętasz do konca życia ale inni moga mieć zupełnie inne wrażenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8725800
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Czw 26 Sie, 2004 19:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zawsze sie podniecałam osobami znanymi.. bo ojej, w tv był, znają go. wyjątkowy. ale to niejest dobre z jednej strony. Tych wyjątkowych ludzi mamy w okół a nie w TV, wydają sie tylko SUPER, bo są wtv to są super? Oni są zwykli, jak wszyscy. ale niemam nic przeciwko autografom, i innym. bo sama mialam manie... a teraz? minelo. taki idolów i wzorów widze w ludziach w okól.. rodzinie...rodzicach. szczerze wole miec na polce zdjecie z rodzina z przyjaciolmi, niz z dodą, frytką czy michałem wiśniewskim.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sob 28 Sie, 2004 15:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie, nie poodba mi się Twoje przeżycie Wero Wink
Nigdy nie podniecałam się tym, że jestem blisko jakiejś znanej osoby, czy coś...
Poza tym nie oglądam Baru, więc nawet nie wiedziałabym kto to Laughing
Ja też kilka razy spotkałam znaną osobę. Między innymi (tak właściwie najbliżej) Norberta z "M jak Miłość"... Troszkę sie tam cieszyłam, bo oglądam ten serial, ale nic po za tym... W ogóle niemiło go wspominam, bo się z nim pokłóciłam... Ja i moja grupa teatralna. Zlekceważył nas (był w jury takiego konkursu). Powiedział, że nasze przedstawienie nie było śmieszne, a tym czasem cała Opalenica śmieła się kiedy je wystawialiśmy Confused ... Poprostu nas chyba nie zrozumiał... Powiedział też, że 'poszliśmy na za głębokie wody', ale nasza sztuka 'był całkiem profesjonalne' i, że 'myślał przez chwilę, że jest w prawdziwym teatrze'... Więc jednym słowem się wcale nie określił. Z konkursu wróciliśmy wkuci i czuliśmy się niedocenieni. Heh i śmialiśmy się, że 'nigdy więcej 'M jak Miłość'' biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tavion
Gość
PostWysłany: Sob 28 Sie, 2004 21:10   

W sumie Bar to dziwny program. Ludzie nie mogą się tam pokazać z tej dobrej strony. Znam Dorotę (Dodę, jak kto woli) od ponad roku - osobiście. Nie jest jakąś tam kumpelą, ale po obejrzeniu kilku odcinków z nią, aż się zdziwiłam. Albo to program i kamery mają na nich zły wpływ, albo chęć zabłyśnięcia.

A po poznaniu bliżej sławnej osoby, zapominasz o jej popularności - jest po prostu znajomym/znajomą.
Powrót do góry
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Wto 26 Paź, 2004 18:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nieźle na widziałam Jolantę Pienikowską ,a moja siostra ma audycję w radiu BIS w czwartki o 9 Agnieszka Szypielewicz Zna też Małgorzatę Cebulę czyli żonę byłego prezentera programu uwaga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
Tavion
Gość
PostWysłany: Sro 27 Paź, 2004 17:46   

Złociaczku, widzisz datę ostatniego posta? 28 sierpień... trochę dawno, nie? Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |