| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Co mam robić ?
Autor Wiadomość
potrzebujaa
Gość
PostWysłany: Sob 28 Sie, 2004 23:22   Co mam robić ?

Od wczoraj wydobywa sie z mojej pochwy jakaś brązowa maż, przypominajaa rwawienie miesiączkowe :( Okres mam bardzo nierególarny a miesiączkę mam juz od 3 lat :(
Napiszcie co to jest ? moze tez coś takiego macie ? Nie mam sie kogo poradzic w domu, ponieważ nie ma w domu drugiej kobiety :( tylko tata i bracia :( mile widziana kazda odpowiedź !
Przejdź na dół
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 29 Sie, 2004 08:26   

Miesiączki przez pare lat są nieregularne. Zaniedługo się uregulują. Nie ma powodu do obaw Wink
Powrót do góry
Juwenta Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 224
PostWysłany: Nie 29 Sie, 2004 09:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W okresie dojrzewania istnieje coś takiego jak cykl bezowulacyjny-wtedy wlasnie zamiast normalnej miesiaczki mozna mieć tylo taką brązową wydzielinę której nie jest duzo Smile Czasem zdarza sie dostac dwa okresy w ciagu miesiąca co nie jest niczym niepokojącym (jedynie gdyby sie to częściej powtarzało wtedy dla pewnosci mozna udać sie do lekarza) ale mozliwe ze jeszcze troche minie zanim Ci sie okres ureguluje Smile

_________________
Boso ale w ostrogach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |