| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
niech wszystkie dziewczyny tu napisza ;) prosze...
Autor Wiadomość
Paulka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 06 Cze 2004
Posty: 63
PostWysłany: Pią 27 Sie, 2004 16:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ej ZBULWERSOWANA a ty niby ile masz lat że mówisz na nas dzieci.... dziecko!!!???
Na pewno są tu starsze od ciebie, bo wątpie żeby np. 19 latka napisała cos takiego co ty napisałaś :>

_________________
Znowu szkoła....
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Sob 28 Sie, 2004 13:07   Re: niech wszystkie dziewczyny tu napisza ;) prosze... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kasiulka14latek napisał/a:
no wiec tak. chcialabym aby wszystkie dziewczyny napisaly tutaj:
-swoj wiek
-wymiary w i pod biustem
-wage
-wzrost
-czy maja okres czy nie i od kiedy go maja
-czy nosza staniki i jakie rozmiary
-czy maja owlosienie lonowe i pod pachami i czy jest go duzo
-czy maja wydzieline sluzowa


bede wan za to bardzo wdzieczna. wymyslilam ten temat zjednego powodu : ja mam 14lat, jestem plaska, nie mam okresu, jestem niska. i moja mama mi wmawia ze ja sie prawidlowo rozwijam. wiem ze kazdy dojrzewa w innym czasie ale ja prawie wcale!
a oto moje odpowiedzi:
-wiek 14lat (za4dni)
-pod 66cm, w 72-73cm
-ok 44kg
-rawie 160cm
-nie mam okresu i chyba nigdy go nie dostane Sad ;(
- nosze stanik 65AA i zerowke (od niecalych 2tygodni)
- mam geste i dlugie owlosienie lonowe i troche dlugich i ciemnych wlosow pod pachami
-mam wydzieline od poltora roku

10 lat
76w i 70 pod
42kg
170cm
ni mam
nosze 70a
lonowe mam ale pod paszami taki mały biały meszek
wydzieline mam od pół roku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
kasiulka14latek Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 52
PostWysłany: Sob 28 Sie, 2004 15:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sory sami10 ale wydaje mi sie ze klamiesz albo teraz albo we wczesniejszym temacie. wczesniej jak ja napisalam ze mam pod biustem 66cm a w 73cm to napisalas ze ty masz wieksza roznice (poprostu wiekszy biust) a teraz napisalas ze u ciebie roznica wynosi 6cm , a u mnie 7cm. wiec sie zastanow. z tego co teraz napisalas to wynika ze to ja mam wiekszy biust. a jak to mozliwe ze nosisz miseczke A skoro masz MNIEJSZE?? zeby nosic miseczke A roznica miedzy obwodem w biuscie a pod biustem musi wynosic 12cm. u ciebie jest to zaledwie polowa czyli 6cm. wiem ze to zalezy od firmy ale A i tak byloby za duze... cos krecisz.... najpierw piszesz ze masz wieksze, pozniej okazuje sie ze jednak masz mniejsze, a na koniec ze masz duze (bo przeciez miseczka A). mozesz mi to wytlumaczyc????

_________________
to ja powróciłam- kasia 14latek. marcin, wciąż Cię kocham i nigdy nie przestanę....Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9596579
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sob 28 Sie, 2004 15:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kasiulka ,... gratuluje spostrzegoawczosci ... Ale Ty ją "sledzisz " ? Zapamietujesz jej posty na pamiec ? No trudno ... moze jej sie pomyliło ... albo poprustu zklamała ... To sie zdarza ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka14latek Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 52
PostWysłany: Sob 28 Sie, 2004 15:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie sledze tylkko wlasnie sobie czytalam moj stary temat ten o stanikach i tak wlasnie przeczytalam se. a teraz patrze ze mi sami10 napisala w tym temacie i mi sie cos nie zgadza. no to sprawdzilam jeszcze raz i... wyszlo szydlo z worka!!

_________________
to ja powróciłam- kasia 14latek. marcin, wciąż Cię kocham i nigdy nie przestanę....Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9596579
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 28 Sie, 2004 18:47   "życie bywa różne"

Ponieważ jestem "gościem" odpowiem:

-11 mi skiczyła około miesiąc temu
-nie mierzyłam
-42 kg
-148 cm
-jeszcze nie
-nosze 70 O
-mam tu i tu średnie
-od 2 niesięcy
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Sob 28 Sie, 2004 20:02   

-17 lat
-91-93
-yy... ok. 58 kg
-176 cm
-oj, mam... ale nie pamiętam od kiedy
-noszę czasami. 75C Rolling Eyes
-golę
-taak
Powrót do góry
agatka:) Płeć:Kobieta

Dołączyła: 21 Sie 2004
Posty: 3
PostWysłany: Nie 29 Sie, 2004 11:03   Moje wymiary:) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1. 14 lat (skonczylam w lipcu)
2. 62 - 68/70
3. 34 kg
4. 154cm
5. nie
6. hmm mam jeden top(65 0) i jeden topo-stanik (65AA) takiego stanik normalnego nie mam. (czy moge juz nosic?)
7. lonowe mam - dosyc duzo pod pachami brak
8. mam wydzieline od okolo roku


Czy ja sie normalnie rozwijam jak na swoj wiek?? Czy to jest spowodowane moja waga??[/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 29 Sie, 2004 11:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

- 11 lat ( skonczone)
- nie wiem , chyba 0 i 0
- 32 kg
- 150 cm
- nie mam
-nie
- nie
- nie

Ja też się chcialam zapytać o to samo co moja poprzedniczka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Nie 29 Sie, 2004 11:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Agatka ... Kazdy rozwija sie inaczej ... Dobrze by było gdybys przytyła jakos do 40 i moze wiecej Wink .
Nina_006 ... Ty tez mogłabys przytyc do 35 ... Masz 11 lat ... nadejdzie czas na Ciebie .. wszystko jest dobrze Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 29 Sie, 2004 20:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Agatka to moze być spowodowane nadmiernym odchudzaniem się...Zazwyczaj szybciej dojrzewają dziewczyny otyłe, niż za szczupłe,ale nie zawsze tak jest. Zgadzam się,że ważysz za mało..Zdecydowanie...Moim zdaniem to nawet jakbyś miała to 45 kg to by nic Ci się nie stało.
Nina rozwijasz się prawidłowo. A to nie możliwe,żebyś miała w biuście i pod 0 i 0;] Co najwyżej możesz mieć 65 i 65 lub 70 i 70...Ale nie 0 i 0 Wink Masz jeszcze dużo czasu, w koncu masz dopiero 11 lat...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agatka:) Płeć:Kobieta

Dołączyła: 21 Sie 2004
Posty: 3
PostWysłany: Pon 30 Sie, 2004 09:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehe, ja sie nigdy nie odchudzalam, zawsze tak malo wazylam:) w ciagu ostatniego roku (prawie, 10 miesiecy) uroslam 10cm, a przytylam tylko 4kg:) moze ksiazkowo to mam niedowage, ale tak na zywo to jestem poprostu szczupla - znajomi mowia filigranowa:) zadnych kosci mi nie widac, szkoda tylko ze biust taki maly... ale juz niedlugo powinien sie powiekszyc:D nie nazekam na to ze mam "niedowage" jem, jem, jem i nie tyje:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Wto 31 Sie, 2004 11:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam tak samo...
Jem znacznie więcej niż moje koleżanki (stwierdzić to można po 1 pobycie w pizzerii, ostatnio zjadłąm 5 kawałków, a moja przyjaciółka tylko 3 Razz ).
Jestem szczupla i nie mogę przytyć, poprostu mam szybką przemianę materii Wink Moja mama też tak ponoć miała Smile Ale ja tam się cieszę... hyhy biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sro 01 Wrz, 2004 11:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mroweczka napisał/a:
......
Nina rozwijasz się prawidłowo. A to nie możliwe,żebyś miała w biuście i pod 0 i 0;] Co najwyżej możesz mieć 65 i 65 lub 70 i 70...Ale nie 0 i 0 Wink Masz jeszcze dużo czasu, w koncu masz dopiero 11 lat...


Jakbym miala biust to bym sobie go zmierzyla , ale ja jestem płaska jak deska.. Rolling Eyes Neutral
Ale to jest chyba spowodowane moją zdeformowaną klatką piersiową Rolling Eyes Neutral Question Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 01 Wrz, 2004 13:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale to nie ważne, czy masz biust czy nie. To jest NIELOGICZNE,żebyś miałą 0 w biuście i 0 pod. MUSISZ mieć ileś tam centymetów załóżmy 70 i 70(jeśli jesteś "płaska" jak uważasz). Jeśli amsz już trochę biustu to masz np 70 pod i 75 w biuscie. Jakbyś miała zero pod i w biuście to byś w ogóle nie miała klatki piersiowej! Mr. Green

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |