| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Apeluję do wszystkich odwiedzających ten dział
Autor Wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 04 Wrz, 2004 10:45   Apeluję do wszystkich odwiedzających ten dział Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy był taki temat czy nie...
Piszę w tym dziale DOJRZEWANIE od niedawna , wczesniej nie interesowały mnie sprawy o dojrzewaniu , ale wnerwia mnie jedno...codziennie są nowe tematy o podpaskach , miesiączce itd. To się staję okropnie nudne - odpisywanie codziennie na te same tematy.
Potrzebujecie porady na temat np. biustu , na gorze ekranu macie opcję "Szukaj" kliknijcie na nią , wpiszciie wybrany temat i założę się ze na pewno znajdziecie cos o miesiączce itp.
A nie zakladacie tematy , na które muszą odpowiadać moderatorzy. Współczuję moderatorom , którzy codzienie muszą odpowiadac na te same tematy.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sob 04 Wrz, 2004 11:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie przesadzaj .. codziennie nie są zakladane takie tematy ... I nie jest tak zle ... mi to za bardzo nie przeszkadza .. Wink Chociarz ze milo by bylo gdyby tematy się za bardzo nie powtarzały ... ALe nie jest tak zle ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Juwenta Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 224
PostWysłany: Sob 04 Wrz, 2004 11:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jakby sie nie powtarzały to by zabrakło pomysłów na nowe biggrin ale oczywiscie wszystko w umiarze Wink

_________________
Boso ale w ostrogach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
słoneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Cze 2004
Posty: 121
PostWysłany: Sob 04 Wrz, 2004 11:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mnie tez to już zaczyna denerwowac bo nie ma na co odpowiadać ciągle sie trzeba powtarzać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8725800
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 04 Wrz, 2004 12:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Był już kiedyś taki post nawet jako "przyklejony". Niestety nikogo to nie obchodzi i żadne apele już nie pomagają. Chciałabym robić tak,że podam linki do jakiś tematów o tym i zablokuję temat,ale niestety nie mogę,bo temat zablokowany od razu idzie na ostatnią stronę. Wtedy auor tematu może czuć się urazony,że od razu "usunęłam" jego temat.
Nina-niestety nie każdy nowy uzytkownik wie co,gdzie i jak. Jeśli pierwszy raz jest na tym forum zazwyczaj tworzy od razu temat, nie szukając wcześniej. Nie możemy się takiej osoby czepiać-co najwyżej grzecznie poinformować,że takie tematy już były i podać linki do tych tematów.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Sob 04 Wrz, 2004 12:58   Re: Apeluję do wszystkich odwiedzających ten dział Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nina_006 napisał/a:
Nie wiem czy był taki temat czy nie...
Piszę w tym dziale DOJRZEWANIE od niedawna , wczesniej nie interesowały mnie sprawy o dojrzewaniu , ale wnerwia mnie jedno...codziennie są nowe tematy o podpaskach , miesiączce itd. To się staję okropnie nudne - odpisywanie codziennie na te same tematy.
Potrzebujecie porady na temat np. biustu , na gorze ekranu macie opcję "Szukaj" kliknijcie na nią , wpiszciie wybrany temat i założę się ze na pewno znajdziecie cos o miesiączce itp.
A nie zakladacie tematy , na które muszą odpowiadać moderatorzy. Współczuję moderatorom , którzy codzienie muszą odpowiadac na te same tematy.
ja nie mam takiej opcji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 04 Wrz, 2004 13:06   Re: Apeluję do wszystkich odwiedzających ten dział Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sami10 napisał/a:
ja nie mam takiej opcji


Masz na pewno. W PRAWYM GÓRNYM rogu ekranu są małe napisy np. "FAQ", "Szukaj"... I własnie wybierz "Szukaj",wpsiz słowo, np. "miesiączka", kliknij "Szukaj" lub "OK"(coś takiego) i już.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 04 Wrz, 2004 15:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tez troche mnie wkurza jeśli po sobie napisanych jest 10 tematów i to jeszcze takich samych. Ale czasem jest tak że zeczywiscie byl taki temat ale dawno wiec osoba moze se wpisać temat nowy ktory juz zabardzo nie przeszkadza. Ale jak juz ktos tu powiedzial. Wszystko z umiarem...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 11 Kwi, 2005 18:39   

chciałam niedawno założyć taki temat bo to sie robi też denerwujące z drugiej strony:
jak ktoś zakłada temat np czy to normalne że już tydzień spóźnia mi sie okres jola 14 to wszyscy krzycza że takie tematy już były to po pewnym czasie nie będzie na forum żadnego tematu? bo w końcu wszystkie nastolatki dostają okresy wszystkim rosną biusty a pytania na te tematy też mogą się wyczerpać a forum w końcu jest od pomagania jeżeli dziewczyna się martwi boi to pisze odrazu do ludzi aby jej szybko pomogli fakt że mogłaby to znaleźć no ale nie wiem...
ja nie mówie że mamy je tępić czy że nie mamy dlatego nie wygłaszam własnej opinii bo niemoge sie tak jakby zdecydować
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 11 Kwi, 2005 18:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tam raczej widze jak codziennie sa nowe wpisy na tych samym poscie np o podpaskach.. a nie zakladane nowe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 11 Kwi, 2005 19:00   

moze warto by bylo przykleic takie ogłoszenie ze istnieje opcja 'szukaj' Rolling Eyes
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 11 Kwi, 2005 19:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak ktos inteligentniejszy to zauwazy ze jest cos takiego, na kazdym forum jest.. a na tych innych nic nie poradzisz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 11 Kwi, 2005 19:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niestety kazdy uwaza, ze jego problem jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju i bardzo wazny Rolling Eyes

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 11 Kwi, 2005 20:46   

To jest forum dla dzieci.
Dzieci slabo sie znaja na komputerach.
Twisted Evil
A wogole piszesz nie na temat i powinnas dostac bana.
;]
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 11 Kwi, 2005 20:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ant0n to se popatrz do dzialu o kompach i powiedz mi czy te "dzieci" sie nie znaja?! jak na swoj wiek mysle ze i tak duzo wiedza co niektorzy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |