| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Gitara

Czy umiesz grać na gitarze?
Tak, gram na klasycznej
9%
 9%  [ 1 ]
Tak, gram na akustycznej
0%
 0%  [ 0 ]
Tak gram, na elektrycznej
0%
 0%  [ 0 ]
Tak, gram na basowej
0%
 0%  [ 0 ]
Tak, gram na innej (np.hawajska)
0%
 0%  [ 0 ]
Dopiero uczę się grać
36%
 36%  [ 4 ]
Nie umiem, ale mam zamiar się nauczyć
9%
 9%  [ 1 ]
Nie umiem
45%
 45%  [ 5 ]
Głosowań: 10
Wszystkich Głosów: 11

Autor Wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Wrz, 2004 15:50   Gitara

Właśnie zaczęłam uczyć się grać na gitarze i mnie nieźle bolą paluszki, ale na forum musze wejść i napisac małe co nie co Smile przyszedł mi do głowy pomysł zapytania się czy na forum dużo osób umie grać na gitarze. A jesli tak to na jakiej gra Smile max. 3 odpowiedzi
Przejdź na dół
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 05 Wrz, 2004 15:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie umiem grać na gitarze , bo nigdy nie probowalam. Interesuję się innymi instrumentami np. fortepian , pianino i flet - na nich gram
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Wrz, 2004 16:16   

Nie umiem. Chcialabym sie nauczyc, ale w moim miescie trzeba miec akustyka, zeby sie uczyc, a ja nie mam i na pewno predko nie sobie nie kupie, bo ostatnio zakupilam nowy deck w Mentorze.
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Nie 05 Wrz, 2004 17:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja rowniez nie umię ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 05 Wrz, 2004 17:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak Elfko wiesz dobrze, że sama może już niedługo zacznę się uczyć (nie bede płacić tylko jakiś znajomy/znajoma będzie mnie uczła) na elektryku =] a Tobie życze wiele sukcesów w nauce Mr. Green

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Nie 05 Wrz, 2004 19:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja umie jedynie 4 chwyty na elektrycznej Razz ( a dokladniej jedna piosenke Smile )
Umiem: e, A , C , D .
Moze sie keidys wiecej naucze ;D

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Wrz, 2004 21:22   

panienka_wierzba napisał/a:
tak Elfko wiesz dobrze, że sama może już niedługo zacznę się uczyć (nie bede płacić tylko jakiś znajomy/znajoma będzie mnie uczła) na elektryku =] a Tobie życze wiele sukcesów w nauce Mr. Green

Ja się uczę na klasyku kolegi, ale jeśli mi podejdzie, to mamusia kupi jakąś gitarkę - ona chce akustyka, ale ja marzę o elektryku, albo basówce, a jak na razie ledwo pisze obolałymi paluszkami
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 05 Wrz, 2004 21:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja takż enie posiadam umiejetności gry na gitarze Mr. Green Moja koleżanka gra od roku tylko na arzie pojedyncze nutki(szczerze mówiąc na Dzień Chłopaka jak chciałą zagrać Sto Lat na gitarze to nam tylko siarę zrobiła,ale OK Rolling Eyes) imoja przyjaciółka też będzie się uczyć Smile

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Nie 05 Wrz, 2004 22:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja teżnie umiem...albo raczej teżumiem tylko parę chwytów na pudle...np.A,A7,D,D7,e,E,fis....takie i inne...no i oczywiście C Very Happy i Gbiggrin..i a...biggrinbiggrinA tak na codzień to gram na skrzypcach i trochę na fortepianie(tzn.umiem w basowym kluczu czytać,ale fortepian jest tylko moim instrumentem dodatkowym w muzycznej:D)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Nie 05 Wrz, 2004 23:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A mnie miał nauczyć brat 2 lata temu. Jak się zkończyło? na gadkach 'jak wymienię struny to Cię nauczę' ale już nei ma szans bo brat się wyprowadził...a nie chce mi się do niego łłazić...i tak by nie miał dla mnie czasu Rolling Eyes

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |