| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Nie za często ? :P
Autor Wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Czw 09 Wrz, 2004 16:45   Nie za często ? :P Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na samym początku miałam okres co 27 dni.. to wydawało mi się normalne, potem przez jakieś pół roku miałąm co 23 dni (co juz było conajmniej dziwne), potem 2 razy miałam okres po 18 dniach od poprzedniego, a teraz już 2 raz mam po 15 dniach ! Czy to nie za często ? Ja wiem, że miesiączka w okresie dojrzewanie jest nieregularny, ale mi czas pomiędzi nimi się coraz bardziej zmniejsza ! Niedługo non stop będę go miała ! Neutral
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Juwenta Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 224
PostWysłany: Czw 09 Wrz, 2004 17:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

odczekaj tak jeszcze z pare miesiecy, jesli bedzie tak ciagle a czas bedzie sie dodatkowo pomniejszał za kazdym razem miedzy okresami to wybierz sie do lekarza, bo okres co 2 tyg. który sie powtarza od dłuższego czasu normalny raczej nie jest....ale glowa do góry, odczekaj jeszcze troche czasu, później dla pewnosci pójdź do lekarza zeby sie wyjaśniło.

_________________
Boso ale w ostrogach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 09 Wrz, 2004 17:55   

Mi się wydaje, ze jest trochę zbyt często, ale odczekaj kilka miesięcy i zobacz. Obserwuj też czy nie masz za długiego okresu, bo to czasem jest razem. Miała tak siostra kolezanki i musiała iść do lekarza.
Powrót do góry
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Sob 11 Wrz, 2004 14:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tez tak miałam, nio i mama wyciągnęła mnie do ginekologa, który powiedział, ze to normalnie, zbadał mnie stwierdził ze jestem zdrowa i przepisał leki na uregulowanie okresu...a ja sie wtedy tak bałam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |