| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Szukam osób...
Autor Wiadomość
Natina Płeć:Kobieta

Dołączyła: 31 Lip 2004
Posty: 5
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 26 Sie, 2004 19:43   Szukam osób... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szukam osób (od 7 do 10 lat) do gadania o kotkach na GG lub e-maila

Pozdrawian, Natalia i kotek Pimpuś
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1489315
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Pią 27 Sie, 2004 13:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po co ten post? NIe widzisz ze to dzial Psy i koty? Poszukaj sobie w wyszukiwarce gg! Jesli ktos zwas widzi w tym poscie chocby cien dotyczacy psow i kotow to napiszcie bo ja jakos nie widze!

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pią 27 Sie, 2004 16:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ona chce pozukac ludzi ktorzy pogadają z nią o kotach ... W wyszukiwarce wątpie czy by znalazła - nie chcieli by gadać . Dlatego dała ogloszenie tutaj .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Natina Płeć:Kobieta

Dołączyła: 31 Lip 2004
Posty: 5
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pią 27 Sie, 2004 17:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie widzisz ale JA widzę!!!!!!!!! Po prostu mam kilka pytań dotyczących kotów i nigdzie nie mogę znaleźć odpwiedzi na nie. Mam ponad 40 osub na mojej liście GG i tylko JEDNA z nich chce ze mną gadać o kotach i też nie zna odpowiedzi na te pytania.
Zgadzam się w 100% z Malviną!!!
Dobrze wiem że to jest post dotyczący kotów!!!!!!
Bo muwiłam: szukam osub do gadania o KOTACH ! ! !

_________________
Kocham Koty!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1489315
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pią 27 Sie, 2004 19:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Natina ... to napisz tutaj te pytania . Napewno znajdzie się ktoś kto odpowie . Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
PostWysłany: Wto 31 Sie, 2004 13:47   

napisz do mnie 2081001 dodalam cie do listy kontaktow!
Powrót do góry
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Sro 01 Wrz, 2004 15:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Natina napisał/a:
Nie widzisz ale JA widzę!!!!!!!!! Po prostu mam kilka pytań dotyczących kotów i nigdzie nie mogę znaleźć odpwiedzi na nie. Mam ponad 40 osub na mojej liście GG i tylko JEDNA z nich chce ze mną gadać o kotach i też nie zna odpowiedzi na te pytania.
Zgadzam się w 100% z Malviną!!!
Dobrze wiem że to jest post dotyczący kotów!!!!!!
Bo muwiłam: szukam osub do gadania o KOTACH ! ! !

Masz kilka pytan to zadaj je na forum,lub poszukaj w wyszukiwarce forum!, jest tez wiele stron o kotach w ktorych jest FORUM DOTYCZACE KOTOW i CZAT KOCI!
I nie jest to post dotyczacy kotow, takie jest moje zdanie! POst dotyczacy kotow to WEDLUG MNIE pytania, referaty, ciekawostki lub nawet zarty o zwierzakach, Jesli szukasz kogos do pogadania to znajdz tekie jak pisalam strony! Jest ich pelno! Poszukaj w onecie i takich roznych! A skad masz pewnosc ze osoby ktore gadaja o kotach beda znaly odpowiedzi, jest wiele osob ktore cos wiedza ale niekoniecznie chca caly czas o kotach gadac!
I moja osobista rada! NIe wymadrzaj sie!

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 01 Wrz, 2004 16:00   

Ja z własnego doświadczenia powiem, że prędzej sobie poliżesz łokieć niż znajdziesz coś wartościowego w wyszukiwarce... często siedzę na necie po kilka godzin, bo nie mogę znaleźć nic na interesujący mnie temat. A po za tym gdzie miałą dać ten temat? Do o wszytkim? Tam mogą nie wchodzić osoby, które interesują się kotami...
Powrót do góry
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Sro 01 Wrz, 2004 16:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

http://www.koty.nowiny.pl/search.html -kocia wyszukiwarka!
http://www.koty.nowiny.pl/ - koty
http://www.cats.alpha.pl/koty.htm -koty
http://forum.rokcafe.pl/ - a tu jest tez kocie forum!


Jakos lokcia nie musialam lizac, trzebe poprostu umiec szukac i JUZ, nie zamierzam was obrazac, wiec nie powiem nic wiecej.

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Natina Płeć:Kobieta

Dołączyła: 31 Lip 2004
Posty: 5
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Czw 02 Wrz, 2004 20:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myślisz że nie znam tych stron????
hahahahahaha!!!!!
Oczywiście że je znam!!!
I właśnie ja dobrze wiem że jest to post o kotach bo właśnie ja go pisałam!!!!!
Blanka Ty już lepiej nic niepisz bo nie chcę zaśmiecać tego postu!!!!
Mówiłam: niech napisze tylko ten kto chciał by ze mną pogadać o kotach!!!!!
A wiem że Ty nie chcerz ze mną gadać o kotkach!!!

_________________
Kocham Koty!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1489315
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 05 Wrz, 2004 13:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Natina uspokój się!
Blanka chciala dobrze, podala Ci adresy różnych stron o kotach , i skąd mogła wiedzieć że już je znasz ?? ?? !! !!
Myślę ze na forum o kotach , który adres podala Blanka znajdziesz tam osoby które będą chcialy z Tobą pogadac o kotach na GG lub tam na forum , bo przeciez na tamte forum nie wchodzą osoby które nie interesują się kotami. Tak sądzę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Gość
PostWysłany: Pią 10 Wrz, 2004 18:19   

No żeczywiście nie wiem co się ze mną stało! Ostatnio jestem bardzo zozzłoszczona zama nie wiem czemu
Powrót do góry
Natina Płeć:Kobieta

Dołączyła: 31 Lip 2004
Posty: 5
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sob 11 Wrz, 2004 15:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Rozzłościł mnie tylko to że blanka wcześniej napisała że to nie jest post o kotach Evil or Very Mad

_________________
Kocham Koty!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1489315
Fajermonka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 09 Wrz 2004
Posty: 61
PostWysłany: Nie 12 Wrz, 2004 14:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobra, tylko się tak NIE DRZYJ!!! A ja będę oryginalna: NIE szukaj w wyszukiwarce Razz

_________________
She wants to go home, and nobody's home.
Its where she lies, broken inside.
There's no place to go, no place to go to dry her eyes.
Broken inside.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3003350
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Wto 14 Wrz, 2004 17:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fej! Przestanmy sie klucic. Ja powiem ze owszem nie zauwazylam ze poszukuje kogos do gadanie o KOTACH, ale droga Natino, skoro wiedzialas o istnieniu tych stron czemu tak nie szukalas kogos do pogadanie sobie na nich. Tam z pewnoscia wpada wiecej osobek zinteresowanych tymi zwierzakami. Przyznam tez ze nie bardzo cie polubilam bo jestes troche byt zgryzliwa (to moje zdanie) i zamykam ten temat, bo jest tu wiecej klutni niz propozycji.

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |