| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Sims 2 - trochę info :)
Autor Wiadomość
Spanielka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Maj 2004
Posty: 18
PostWysłany: Sob 18 Wrz, 2004 11:04   Sims 2 - trochę info :) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Siemka
Post ten napisałam dla fanów The Sims i dla tych którzy ciekawią się co będzie w lepszego w The Sims 2 jeśli jeszcze w nie nie grali.
Mam nadzieję że komuś to się przyda Wink Rolling Eyes

----------------

Simowie nie będą musieli być małżeństwem żeby starać się o dziecko. Wystarczy że będą w sobie zakochani.

Simki będą mogły urodzić bliźnięta. Trojaczków niestety już nie.

Simka będzie mogła zajść w ciąże 8 razy.

Dorosła Simka będzie mogła zajść w ciąże z Simem w podeszłym wieku. Starszy Sim może umrzeć przed narodzeniem dziecka i taki dzidziuś nie będzie znał swojego taty ani posiadał żadnych wspomnień o nim Sad

Niemowlęta nie będą raczkować.

Niemowlęta będą karmione butelką, a nie piersią.

Dzieci nie będą umierały aż do czasu kiedy staną się nastolatkami. Wtedy będą mogły, tak jak dorośli Simowie, zginąć w pożarze lub na skutek choroby.

Jeśli małe dziecko zostanie sierotą, zabierze je pracownik socjalny. Osierocone dzieci będą oddawane do adopcji. Inna rodzina będzie mogła zaadoptować małą sierotkę.

Simowie będą mogli zakochać się w złodzieju, pokojówce, ogrodniku, dostawcy pizzy itp. i poślubić tę osobę. Niestety, poślubienie barmana nie zapewni darmowych drinków Wink

Nastoletni Simowie będą mogli kontynuować swój romans dopiero gdy obydwoje dorosną. Nie jest możliwy romans między nastoletnim i dorosłym Simem.

Simowie będą mogli być homoseksualni. Tworząc własnego Sima na początku gry nie będzie można wybrać jego orientacji seksualnej.

Będzie można czynić przygotowania do wesela kupując specjalne obiekty, np. łuk weselny, tort weselny itp. Będzie można zaprosić rodzinę i przyjaciół na uroczystość.

Poszczególne etapy życia Simów trwać będą:
niemowlę - 3 dni
małe dziecko - 4 dni
dziecko - 8 dni
nastolatek - 15 dni
dorosły - 29 dni.
starzec - 11-31 dni.

Proces starzenia Simów będzie można powstrzymać przy pomocy Eliksiru Życia, specjalnego przedmiotu uzyskanego w nagrodę za realizowanie dążeń oraz dzięki kodom (niestety ekipa nie podaje jakim). Zastosowanie Eliksiru Życia nie spowoduje, że Sim cofnie się na sam początek rozwoju ale jedynie na początek aktualnej grupy wiekowej.

Aby ocalić Sima od śmierci należy zgadnąć w której ręce Kostucha "trzyma" duszę.

Nie będzie działał kod "rosebud".

Będzie pięć rodzajów dążeń:
Fortuna
Popularność
Wiedza
Rodzina
Romans

Każdy Sim będzie miał jedno dążenie, a oprócz tego kilka potrzeb i obaw.
Dążeniem niemowląt i dzieci będzie dorośnięcie, które zawierać będzie dążenie do nauczenia się się chodzić i mówić, zawiązywania przyjaźni itp. Kiedy staną się nastolatkami, gracz będzie mógł wybrać rodzaj dążenia, takiego jak u dorosłych.

Simowie nie będą posiadali własnych aut.

Simowie będą mogli zmieniać kolor włosów i uczesanie przy pomocy lustra. W ten sam sposób będzie można zmieniać wygląd Simów w ciągu ich życia.

Na śniadanie w zależności od posiadanych umiejętności Simowie będą mogli zrobić: naleśniki, grzanki, müsli i omlet.

Będzie 10 ścieżek zawodowych, każda składać się będzie z 10 poziomów.

Simowie będą mogli malować portrety innych Simów oraz przedmioty znajdujące się w domu.

Sąsiedzi mogą biegać obok domu, jednak nie będzie można nakazać tego sterowanemu przez nas Simowi.

Simowie będą się teraz także bać karaluchów.

Simowie będą mogli szpiegować swoich sąsiadów przy pomocy teleskopu.

Simowie będą mogli teraz też dorobić pisaniem książek. Nie będzie to jednak zawód. Będzie to funkcjonować na tej samej zasadzie co sprzedaż namalowanego przez nich obrazu.

Nastoletni Simowie będą mogli pracować jako np. kieszonkowiec, pomywacz, osoba pilnująca porządku przy przejściach dla pieszych.

W The Sims 2 Kassandra Ćwir będzie dorosła.

(...)

W grze jest wiele sposobów uchwycenia perspektywy, obracania widoku i przybliżania. Widok można przybliżyć do tego stopnia, że zobaczy się pryszcze na twarzy nastolatka (tak na marginesie mogą oni stosować krem przeciwko pryszczom).

To, że Simka po zbliżeniu będzie mamą widać będzie już następnego dnia rano. Będzie ona już „grubsza” i zacznie się jej wzmagać apetyt.

Gracz będzie otrzymywał powiadomienie, że jego Sim się starzeje i w jakim dniu to nastąpi. Tylko tego dnia można będzie zorganizować przyjęcie urodzinowe.

źródło: Sim Stuff

No to tyle ciekawostek Smile
pozdrawiam

Ps.Ja jeszcze nie grałam w The Sims 2 a Wy graliście?Napiszcie Wasze opinie o tej grze Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tavion
Gość
PostWysłany: Sob 18 Wrz, 2004 11:07   

Ściągam to - nie ma mocnychh!!!!!
Ale kupię oryginał, na razie nie mam kasy Wink
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Sob 18 Wrz, 2004 11:26   

Mam kody Mr. Green

CTRL+SHIFT+C (CTRL+SHIFT+B)

Kaching = + 1000 kasy
moveObjects on (off) = przesuwanie obiektów

Przykro mi, tylko tyle znalazłam - wg. mnie to najważniejsze kody.
Czekam jeszcze na ten Eliksir Życia Wink
Powrót do góry
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Sob 18 Wrz, 2004 11:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

buuu...a ja chyba nie będę miala:( wymagania TS2 przerastają mój komputer. Po za tym, będę mieć [chyba] niedługo reinstalkę na linuxa więc...już napewno odpada Sad

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
Tavion
Gość
PostWysłany: Sob 18 Wrz, 2004 12:47   

Ja kupię gdzieś za 2 tygodnie. Ale też nie wiem czy pójdzie.
Wymagania to to ma kosmiczne Sad
Powrót do góry
Spanielka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Maj 2004
Posty: 18
PostWysłany: Sob 18 Wrz, 2004 13:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Masz rację Tavion simsy 2 mają kosmiczne wymagania i to chyba jest jedyny minus tej świetnej gry Sad ale cóż miejmy nadzieję że pójdzie na naszych kompach Smile
A tak wogle to ten kod moveObjects on (off) do przesuwania obiektów to czy wiesz może czy on będzie działał też na simy? Tz. Czy będze można przesunąć danego simsa albo go usunąć tak jak w "zwykłym" The Sims ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tavion
Gość
PostWysłany: Sob 18 Wrz, 2004 17:25   

Nie mam pojęcia. Ale wydaje mi się, że tak.
(Bo ja ich kasowałam, a jak się pojawiali to mieli potrzeby na full Very Happy )
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 05:59   

Ładnie się zapowiada Wink
Powrót do góry
nie podam. Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 10 Cze 2004
Posty: 358
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 07:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja już simsy mam od czwartku. Gra jest COOL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
398724821
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 15:15   

A ja 3małam... Opakowanie w dłoni Crying or Very sad ... Ale nie kupiłam. Kasy mi zabrakło... W ogóle Simsy miały kosztować 140 zł, a w Empiku były po 159... Cholera. Jeśli dobrze pójdzie - będę miała Simsy za tydzień. Jeśli źle - kto wie... Rolling Eyes Pieprzona kasa. Confused
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 15:17   

Mi zabrakło 29,-. Już szłam do kasy, spojrzałam na opakowanie...
Normalnie płakać mi się chciało Sad
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 15:36   

Znam ten ból Confused Zresztą, obydwie czekałyśmy na ten dzień od miesiąca [dobrze liczę Wink ?], a tu takie coś... Normalnie krew mnie zalewa na samą myśl.
Powrót do góry
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 21:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A mi powiedzieli rodzice, że jak gra troche stanieje(uhh...żeby chociaż 1zł:/) i komp wytrzyma to mi kupiąbiggrin więc jeśli będzie działać-zostaje przy windowsie- nie ma gry, nie ma windowsa, Linux czeka:P

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Czw 23 Wrz, 2004 18:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też będę miała... Już nie mogę się doczekać Very Happy
Czytałam o Simsach 2 baaardzo dużo i z tego co przeczytałam gra jest świetna Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Czw 23 Wrz, 2004 20:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gra jes ciekawa ... ale wymagania ... Ale trudno będzie sie nauczyc kierowac ... bo to przeciez 3d Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |