| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
MóJ PaMięTNiK
Autor Wiadomość
MaRKoMaNKa
Gość
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 17:59   MóJ PaMięTNiK

Z GÓRY MÓWIĘ, ŻE TA HISTORIA JEST PRAWDZIWA... OPISUJĘ SWOJE PRZEŻYCIA!!! TO NIE JEST ŻADNA FIKCJA!!!

Pierwszy dzień wiosny. Wspaniały, słoneczny. Wszystko budzi się do życia. I we mnie coś się obudziło.
Ostatnio wszystko zaczęło się zmieniać w moim życiu. Jeszcze nie rozumiałam tego, ale już czułam, że coś ma nastąpić.
Właściwie to chodziłam po ulicach, nie bardzo wiedząc, co mam z tą wolnością zrobić. Weszłam do małej kawiarni, gdzie było dużo młodych ludzi, niewiele starszych ode mnie.
Do mojego stolika dosiadło się dwóch chłopców. Byli dziwnie ubrani.
Poszliśmy w trójkę. Nie znałam imienia drugiego chłopaka, nie przedstawił mi się.
Weszliśmy do pewnego mieszkania. Wszystko tutaj było nieokreślone, wszystko, czemu się przyglądałam.
Na stoliku zauważyłam kilka strzykawek i jakieś pudełka. Filip wyjął z jednego ampułki i nacisnął płynu do strzykawki.
Teraz, gdy to opisuję, jestem bardzo senna. Nie wiem, jak wróciłam do domu i co powiedziałam rodzicom.

***************************************************************************

Mama obudziła mnie do szkoły. Wstałam szybko, ale nie miałam zamiaru iść. Poszłam do kawiarni.
Poszłam od razu do tego mieszkania. Byli tam prawie wszyscy ci sami co wczoraj.
- To majka, nasza siostra. My sister is morfina.
Kiwnęłam głową. Wszystko powtórzyło się.
Siedziałam w kącie spokojnie, kiwając się w rytm muzyki. Filip usiadł obok mnie.
W domu milczałam. Komu i co mogłabym powiedzieć?
Przejdź na dół
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 18:43   

Szczerze mówiąc - brzmi to jak początek opowiadania Shocked I szczerze mówiąc, myślę, że masz niepokolei w głowie, ćpając z nudów -_-" No bez obrazy, ale zrób coś z sobą, dziewczyno. Jest tyle ciekawszych rzeczy do roboty, a Ty wybrałaś ćpanie... Ehh... Rolling Eyes Przerwij, póki masz jescze siłę to zrobić.
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 20:11   

To raczej nie żart, ale brzmi znajomo.
Nie jestem pewna, ale czytałam to na jakimś blogu.

Brać narkotyki to najgorsze co człowiek może zrobić. Doprowadzają do ruiny, śmierci.
Lepiej skończyć zanim się weźmie.
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 21:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To "Pamiętnik Narkomanki". Czytałam kiedyś. Bardzo fajna książka. Nie musisz jej tutaj pisać, kto chce niech sobie sam siegnie po lekturę. na przyszłość: pisz na samym poczatku postu,ze to nie Twoje.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |