| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Guzek
Autor Wiadomość
Marta
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 21 Wrz, 2004 17:04   Guzek

Gdy dotkne brodowki obok niej wyczuwam guzka, tak samo na drugiej piersi, czy to cos calkiem normalnego??
Przejdź na dół
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Wto 21 Wrz, 2004 17:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że dobrze zrozumiałam Twój problem
Był już taki temat-ja wspominałam o tym na forum
-kliknij tutaj-
Nic się z Tobą nie dzieje. To normalne, dojrzewasz:). Tylko musisz uważać na nie gdy Cię bolą( i nie tylko wtedy).

Pozdrawiam

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Wto 21 Wrz, 2004 18:19   

Chyba nie myślisz, że masz raka? ;] Podejrzewam, że to gruczoły mlekowe.
Powrót do góry
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Sro 22 Wrz, 2004 15:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie masz powodów do zmartwien piersi ci teraz rosna i to normale ze mna bylo podobnie pozniej to znika Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Sro 22 Wrz, 2004 15:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mnie to już przeszło Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 22 Wrz, 2004 20:33   

Ja takie guzki mam... 2,5 roku (jak nie dłużej). I mnie zdeczka szlag trafia. Ciągle mnie piersi bolą, wrrr. Eh sorka, jestem rozdrażniona...
Wszystko jest okej.
Powrót do góry
słoneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Cze 2004
Posty: 121
PostWysłany: Czw 23 Wrz, 2004 14:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to naturalne też tak miałam i wyobrazałam sobie nie wiadomo co ale mama wytłumaczyła mi że wszystko jest wporzadku i nie mam sie czy mprzejmować poprostu twoje gruczoły mlekow sie rozwijają i dlatego odczuwasz ból i guzki ale to minie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8725800
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Czw 23 Wrz, 2004 16:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

słoneczko napisał/a:
to naturalne też tak miałam i wyobrazałam sobie nie wiadomo co ale mama wytłumaczyła mi że wszystko jest wporzadku i nie mam sie czy mprzejmować poprostu twoje gruczoły mlekow sie rozwijają i dlatego odczuwasz ból i guzki ale to minie Wink

A ja, zanim się Was zapytałam, pytałam mamę-ona powiedziała że nie wie dlaczego Shocked

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 23 Wrz, 2004 18:49   

Ja nie rozmawiałam o tym z mamą. Nie chcę. Ona wszystko bagatelizuje i mówi że "zaraz zniknie", "to nic poważnego" nawet, gdy jest poważne... Shocked
Poza tym jak na 2,5 roku moje "piersi" są hm... różnica pomiędzy pod biustem, a najszerszym miejscem z biuscie wynosi 4 cm...
No comment... Mad
Powrót do góry
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Pią 24 Wrz, 2004 09:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no okres dojrzewania czesto plata takie figle moim zdaniem w tym przypadku twoja mama miala racje to nic strasznego ale jesli bagatelizuje twoje problemy powiedz jej ze nie wiesz co robic i sie boisz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 24 Wrz, 2004 13:35   

BamBI napisał/a:
no okres dojrzewania czesto plata takie figle moim zdaniem w tym przypadku twoja mama miala racje to nic strasznego ale jesli bagatelizuje twoje problemy powiedz jej ze nie wiesz co robic i sie boisz


(nie wiem czy to było do mnie, ale cóż Wink ) No wiem, że w tym przypadku to był tzw. "pryszcz" ale czasami jak jej mówię, to zawsze bagatelizuje. Nic nie daje ględzenie itd... Na szczęście jeszcze nie miałam nic poważnego... I obym nie miała Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |