| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
[b]POMOCY! deg może uda ci się mi pomuc![/b]
Autor Wiadomość
mood


Dołączył: 11 Maj 2003
Posty: 22
PostWysłany: Sro 14 Maj, 2003 13:40   [b]POMOCY! deg może uda ci się mi pomuc![/b] Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam 14 lat a mój biust jest bardzo mały w mojej klasie prawie wszystkie dziewczyny mają mimimum miseczkę B a ja cały czas mam 0 albo małe A przez to wszyscy naśmiewają się ze mnie i to nie tylko w szkole bo i w rodzinie najgorsi sa chłopacy sądzę że mały biust sprawia że nikt nie zwraca na mnie uwagi, myślę że odrazu wszyscy chłopacy skreślają mnie przez to z listy, bo wszystkie bardziej dojrzałe dziewczyny mają lub miały jakiegoś chłopaka a ja. Moje doświatczenie w stosunkach damsko- męskich jest bliskie zera. Nie wiem co ze mną jest nie tak. Mam dość wysoką średnią i drzydka nie jestem. CO MAM ROBIĆ? POMOCY!!!!!!!!!!!!!!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GoMati Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 11 Mar 2003
Posty: 37
PostWysłany: Sro 14 Maj, 2003 14:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No cóż... zdaję sobie sprawę że możesz mieć o to do siebie pretensje bo masz 14 lat. Ja uważam że są one całkowicie nieuzasadnione. Widzisz ja mam 13 lat i nie sądze aby wielkość biustu miała dla mnie jakąś wartość. Wiem, wiem myslisz sobie: "Eeee... taki mały to sie nie zna". Ale ja myślę że w 100% będziesz miała powodzenie. O ile wiem nie ma sposobu na wirost biustu więc poczekaj. Może siem kiedyś okaże że będziesz miała biust większy niż koleżanki? Aha jeśli koniecznie kcesz sobie ulżyć to powkładaj skarpetki do stanika i już Smile . Papa i pozdrawiam!

_________________
Drzewa płaczą i umierają ale ty tego nie słyszysz - Moro
Jesteś przeklęty? Cały świat jest przeklęty. - Mnich

Hayao Miyazaki - Mononoke Hime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ulka
Junior
Junior


Dołączył: 19 Kwi 2003
Posty: 116
PostWysłany: Sro 14 Maj, 2003 14:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To frustrujące, ze rozwój Twojego ciała, jest zalezny od hormonów i o dziedziczonych genów, a nie wedle tojego życzenia. Jeśli nie zaczęłaś się jeszzcze rozwiją, możesz się czuć gorsza od innych dziewcząt. Haczyk tkwi w tym, ze jeśli czujesz się jak pokraka; rzutuje na to tój cały wygląd. Kto chciałby spędzać czas z dziewczyną, która jest całkowicie pochłonieta mysleniem o swoich piersiach?? To nieprawda, że chłopcy wolą dziewczyny, które maja duze piersi. Chłopcy fascynują się w dziewczetach, które są z siebie zadowolone i czują się dobrze w swoim ciele. Ciało wygląda najbardziej atrakcejnie gdy jest jędre i spręzyste, niezależnie od tego czy przypomina kształtem klepsydrę, gruszkę czy fasolke szparagową.

Mam nadzieje że trochce pomogłam. deg napewno pomoże więcej. ale ja jeszcze napisze Wink

_________________
,,Nie mów źle o nikim, ale mów wszystko co najlepsze o każdym"- Ulka nr gg 3066241
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sro 14 Maj, 2003 17:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej! Dużo mądrego już Ci napisali Ulka i GoMati.

Twój biust ma jeszcze szanse urosnąć. Nie napisałaś, czy jesteś wysoka czy niska, czy dojrzewaniem wyprzedzasz koleżanki, czy jesteś w tyle, czy jesteś szczupła czy nie. Trudno zatem powiedzieć, czy Twój biust urośnie tylko trochę czy dopiero zaczyna się rozwijać.

Jedno jest pewnie - źle jest mieć mały biust, a jeszcze gorzej - duży. Na całe szczęście na tym świecie żyją chłopcy lubiący i jeden i drugi biust. Dlatego też na pewno znajdziesz fajnego chłopaka, niezależnie od wielkości biustu. Tutaj biust nie jest przeszkodą.

A tak poza tym, to zauważyłem, że tylko w pierwszych związkach zwraca się większą uwagę na wygląd. Ta prawdziwa, największa miłość jest ślepa - kochasz osobę a nie jej wygląd. To duża szansa dla osób tych mniej ładnych i tych całkiem nieładnych. Zobacz dookoła po osobach dorosłych - nawet osoby niezbyt urodziwe mają mężów. Często dobrych, kochających i oddanych.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ulka
Junior
Junior


Dołączył: 19 Kwi 2003
Posty: 116
PostWysłany: Sro 14 Maj, 2003 19:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

coś jeszcze dopiszę:

U większości dziewczat piersi zaczynają się rozwijać w wieku 10-11 lat. Wiele dziewcząt zaczyna dojrzewać wcześniej, a wiele później. Niektóre dziewczęta dojrzewają w tym samym tepie co ich przyjaciółki, jednak większość dojrzewa później lub wcześniej i jedne są zadowolone, a inne zniecierpliwione. Obecnie duze jest piękne, małe swietne a średnie fantastyczne więc bądx zadowolona z samej siebie i ze swojego własnego ciała. Wink

Mam nadzieję ze coś pomogłam Wink POZDRAWIAM!!! 3maj się!!!

_________________
,,Nie mów źle o nikim, ale mów wszystko co najlepsze o każdym"- Ulka nr gg 3066241
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mood


Dołączył: 11 Maj 2003
Posty: 22
PostWysłany: Czw 15 Maj, 2003 08:51   podziękowanie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dziękuję wam wszystkim bardzo mi pomagacie w rozwiązywaniu moich problemów nie wiem co bym bez was zrobiłam DZIĘKI jeśli wy macie jakieś problemy piszcie do mnie postaram się wam pomuc Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Czw 15 Maj, 2003 20:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

(Nie wiem czy cię znam, ale chyba tak ... Czy ty jesteś z Opalenicy ??? Jeżeli nie to przepraszam za to poniżej, bo może niesłusznie cię oskarżam...)
Mood, nie ma się czym martwić !!! Jestem internetową koleżanką Natalii z tego forum i wiem , że ona chodzi z tobą do klasy i ma miseczkę A, a nie minimum B jak to napisałaś... Wydaje mi się, że bardzooo zabarwiłaś swój post Confused Laughing
(Acha i nie wszystkie dziewczyny miały już chłopaka... chyba wiesz które... i nie masz 14 lat, tylko 13 !!! 14 będziesz miała 8 grudnia !!!)

Ale jeżeli naprawdę by tak było, to i tak nie ma się czym martwić !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 17 Maj, 2003 22:24   

To że masz mały biust znaczy że malutko jesz, a trzeba jeść więcej, ale z tym jedzeniem to lepiej nie przesadzać, bo nie tylko biust sie powiększy, ale i Ty cała przytyjesz, że aż będzie z Ciebie grubasek Wink
Ale nie tylko od tego to zależy. Poprostu to twój organizm sam o tym decyduje (jakoś Razz)
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 19 Maj, 2003 20:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kleo - czy Ty naprawdę myślisz, że wielkość biustu zależy od tego, ile jesz?
Czy analogicznie można powiedzieć, że wszystkie niskie osoby są niskie dlatego, że nie jedzą? A wysokie? To chyba obżartuchy! Smile. A co zrobimy z osobami niskimi i grubymi? Z jednej strony jedzą, a z drugiej nie? A może jedzą solidne śniadania i nie jedzą obiadu?

Oczywiście - sposób odżywania ma wpływ na wielkość biustu, ale niewielki.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Sob 07 Cze, 2003 15:37   Nie martw się Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

biggrin Nie martw się, bo twoje piersi urosną, czy chcesz czy nie.
Każdy człowiek ma w sobie, że tak powiem "zaprogramowanie", które kontroluje twój organizm, i się rozwija wcześniej czy później. Wink
Np.: Moja koleżanka ze szkoły jest w 5 klasie, a ma duże piersi (wyglądają jak u przeciętnej 6-klasistki).
Co do chłopców, to kogoś napewno znajdziesz, bo (według mnie) liczy się to co masz w środku, a nie na zewnątrz. No, prawda, że większość chłopaków lubi dziewczyny z dużym biustem, ale i są tacy, którzy nie lubią cycatych. Cool
A zresztą, jak wyglądasz zależy też od genetyki. Pewnie kobiety w twojej rodzinie mają małe piersi, i pewnie dlatego masz małe.
A ja się cieszę, że mam mały biust. Bo duży będzie ci zwisał, jak stanika nie będziesz mieć, a to głupio wygląda.
Więc biust do góry, i trzymaj się cieplutko.

(PS. Sorry, za powtórzenia z poprzednich postów, ale napisałam tu to, co wiem.)

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
hipeace
Gość
PostWysłany: Wto 10 Cze, 2003 16:30   

hmm
szczerze mówiąc, wszystko już zostało powiedziane. Dodam tylko, że na przykład dla mnie (14 lat) wielkość biustu wcale nie ma wielkiego znaczenia....

1. Uważam, iż najważniejsze jest to, co dziewczyna ma w głowie a nie czy ma cycki jak Pamela Anderson ;p

2. Jeżeli już mówić o tym, na co wizualnie zwracam uwagę u dziewczyn to przede wszystkim liczy się ładna twarz i oczy Smile a potem pupa i piersi.

Jeżeli nie jesteś głupia i pusta, to zawsze znajdziesz w życiu kogoś, kto cię pokocha czy polubi bez względu na to jak wyglądasz...

pozdrawiam
hipeace
Powrót do góry
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Wto 10 Cze, 2003 17:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hipeace, absolutnie popieram Twoje słowa Wink .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |