| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
jak??
Autor Wiadomość
Kasia
Gość
PostWysłany: Wto 28 Wrz, 2004 17:09   jak??

Jak szybko i skutecznie usunąć pryszcza? może jakieś maście, czy kremy? Tak, żeby proces gojenia trwał 2-3 dni a nie tydzień czy wiecej. Jakie kosmetyki najlepiej zapobiegają pojawianiu się pryszczy? Jakich wy używacie? :-D
Przejdź na dół
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Wto 28 Wrz, 2004 17:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mysle ze wystarczy tonik i żel np. z garniera-taki mam i jest super mozesz tez go ''przykryc'' korektorem np.w kredce - antybakteryjnym nie bedzie widoczny i dodatkowo bedzie leczyl Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 28 Wrz, 2004 17:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja polecam tonik i krem Clearskin z Avonu. Zestaw bez obniżki kosztuje niecałe 10,00 zł. Najpierw smarujesz twarz tonikiem a potem na nowym waciku kremem.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 28 Wrz, 2004 18:32   

Ja poecam Clearsil (...i robisz wrażenie Razz). Ja używam żelu z mikrogranulkami (rano i wieczorem) a zaraz potem na miejsca, gdzie zazwyczaj mam "pryszczowe plagi" używam kremu (też Clearsil).
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Wto 28 Wrz, 2004 20:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja polecam wycisnąć przyszcza palcami a potem go potraktowac spirytusem salicylowym. Szybko znika. Pamietam bo niedawno sobie wysiskałam i nastepnego dnia (lub 2 dni pozniej) mialam juz tylko mały śladek.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pengi Płeć:Kobieta

Dołączyła: 01 Sie 2004
Posty: 6
PostWysłany: Sro 29 Wrz, 2004 10:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja polecam do wszystkiego antybakteryjne mydło PROTEX, bo jest naprawdę extra! uzywam do nuego kremu za 3.49 no i mam niezłą twarzyczke Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 29 Wrz, 2004 15:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ojjj ja wyciskanie pryszczy z całego serca odradzam. W ogóle pryszczy nie powinno się wyciskać. Lepiej poczekać te pare dni aż znikną...Wiem,bo kiedyś moja koleżanka uznała się za wielką kosmetyczkę i wzięła sprawy w swoje ręce(Tak Pengs,chodzi o Gosię Rolling Eyes ). Wycisnęła mi pryszcza igłą. Nie dość,że nie zachowała zasad higieny i miała brudne ręce(przez co potem szczypało okropnie) to nie wycisnęła pryszcza do końca i na następny dzień miałam nowy.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 29 Wrz, 2004 15:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tam zawsze wyciskam sobie pryszcze, żal mi kasy na te wszystkie mazidełka i pierdołki (niestety nie kupują mi tego rodzice, i nie ma takiej możliwościw ięc wsyzskto muszę sobie kupować sama a niestety nie stać mnie na to) i używam spirytusu salicynowego którym co kilka dni (bywa też że codziennie ale zazwyczja co dwa dni) przemywam sobie twarz, ale przed 2 dniami kupiłam sobie taki płyn "afrodyta/Adonis" może ktoś używał? bardzo tani bo koło 4 złotych (w aptece) ale nie wiem czy działa bo użyłam go dopiero 3 razy, może ktoś z Was ma jakieś doświadczenie co do niego?

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Sro 29 Wrz, 2004 16:19   

Ja polecam ogólnie kosmetyki Garniera. ;] Nie mam większych problemów z cerą, ale zapobiegawczo używam peelingu i żelu, a potem kremuję twarz [Eris - krem o silnym działaniu przeciw-trądzikowym (cynk + miedź) - polecam, tylko uwaga, on strasznie wysusza skórę ;]]
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sro 29 Wrz, 2004 17:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie wierzę zadnym tonikom ... zelom itp... Moja siora uzywa ale i tak jest cala w pryszczach ;p ... ja naszczęscie tak jak Famme.... nie mam problemow z cerą =] . Raz na miesciac moze nawet nie .. cos sie pojawi ... wtedy wyciskam i wszystko jest ok Wink .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Juwenta Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 224
PostWysłany: Sro 29 Wrz, 2004 18:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie radze wyciskac pryszczy bo potem bo wycisnieciu i po zagojeniu zostaja dolki Neutral Jedynie moze to zrobic kosmetyczka bo ona otwiera pory, usuwa pryszcza i zamyka pory wiec zadne dziurki w twarzy nie zostaja. Ja uzywam od czasu do czasu Afrodyty, ale nie przemywam nim calej twarzy bo jest dosyc mocny i wysusza skóre, wiec tlyko miejscowo (nawet jest napisane ze do stosowania miejscowego) i mysle ze jest dosyc dobry, a tak to przemywam twarz tonikiem Ziaja "Tin Tin" antybakteryjnym, raz na tydzien uzywam peelingu i czasami jakies kremy, czasem zwykly, czasem przeciw wypryskom. Ale mi sie nie twarzy raczej nic nie pojawia wiec stosuje bardziej zapobiegawczo niz leczniczo Wink

_________________
Boso ale w ostrogach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kasia
Gość
PostWysłany: Sro 29 Wrz, 2004 19:08   thx

No dzieki za wszystkie porady. Afrodyte Adonis używałam i jest całkiem niezły, wysusza. Wogule uzywałam prawie wszystkiego ale sprobuje waszych sposobow rowniez. dzieki
Powrót do góry
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Pią 01 Paź, 2004 15:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

był kiedyś taki żel " Oxy" mój brat tego urzywał i tylko mu przybywało pryszczy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Pon 04 Paź, 2004 20:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm...ja używam Afrodyty biggrin hehe ale tak dopiero hm...5 dzionek? więc trudno mi cokolwiek o nim powiedzieć...ale z pewnością Juwenta ma racje- wysusza skórę i jest bardzo silny.- no ale może za to będzie bardzo skuteczny?! Narazie jestem z niego zadowolona, bo moje pryszczyki sie zmniejszyły...biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 04 Paź, 2004 20:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wczoraj kupiałam sobie tonik antybakteryjny Ziaja i antyperspirant Fa Dray+Extra po wielu uwagach mkojej siostry, że "śmierdzę i mam pryszczaty ryj" Rolling Eyes . Mój pierwszy tonik Mr. Green Bo ten poprzedni co Wam pisałam,to moje siostry sobie kupują.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |