| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
4 klasa
Autor Wiadomość
kasiulka14latek Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 52
PostWysłany: Pią 27 Sie, 2004 14:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no u mnie tez tak bylo i ona np. pokazywala chlonnosc podpaski i do tych granulek co sa w podpasce (miala je w kubeczku) wlala wode i to po chwili zamienilo sie w zel czy cos takiego. dobrze juz nie pamietam. ale jak wy bedzie miec taka lekcje to wszystkie szostoklasistki razem. ale bez chlopakow no i ta babka bedzie wam wszystko wyjasniac zwiazane z okresem. bedzie mowic o tych cyklach itp.

_________________
to ja powróciłam- kasia 14latek. marcin, wciąż Cię kocham i nigdy nie przestanę....Sad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9596579
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sob 28 Sie, 2004 15:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh, ja miałam dokładnie taką samą lekcję Wink
Ta pani najpierw opowiedziała nam bardzo szczegółowo i dokładnie jak wyglądają nasze nażądy rozrodcze, opowiedziała jak to jest z okresem, jakich podpasek należy używać, odpowiedziała na najczęściej zadawane pytania i na nasze pytania. Właściwie potem ta 'nauka' przerodziła się w luźną rozmowę pomiędzy nią, a nami. Na koniec dostałyśmy ksiażeczkę "Między nami kobietkami", kilka podbasek i pudełeczko na podbaski...

A tak btw, zastanawia mnie czemu pudełka na podpaski i tambony zawsze są takie różowiaste ? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tavion
Gość
PostWysłany: Sob 28 Sie, 2004 19:21   

Ja nie miałam takiej lekcji... w podstawówce Rolling Eyes
Może ja miałam jakiś stary program Neutral
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 29 Sie, 2004 07:29   

Takie prelekcje z pielęgniarką są przeważnie w 6 klasie. Ja miałam w jesieni i dostałam książeczkę, kalendarzyk na zakreślanie dni, w których dostaję miesiączkę, 4 podpaski i pudełeczko na nie, żeby nikt nie rozpoznał co tam jest.
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 29 Sie, 2004 07:30   

kasiulka14latek napisał/a:
no u mnie tez tak bylo i ona np. pokazywala chlonnosc podpaski i do tych granulek co sa w podpasce (miala je w kubeczku) wlala wode i to po chwili zamienilo sie w zel czy cos takiego. dobrze juz nie pamietam. ale jak wy bedzie miec taka lekcje to wszystkie szostoklasistki razem. ale bez chlopakow no i ta babka bedzie wam wszystko wyjasniac zwiazane z okresem. bedzie mowic o tych cyklach itp.


Też pielegniarka miała taki granulek. Wlała tam wodę i zamieniło się w żel Smile
Powrót do góry
AguSia :)) Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 26
PostWysłany: Pią 01 Paź, 2004 18:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja w piatej klasie mialam takie jakby informacyjne lekcje a w szostej dostalam podpaski w budzie. A mama to co?? Podpasek nie widziala??

_________________
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Nie 03 Paź, 2004 10:19   Re: 4 klasa Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kropeczka napisał/a:
Chodzę do 3 klasy , ale za 1 rok będę w 4 klasie czy tam będzie lekcja z pielęgniarką o podpaskach, okresach itp. ??? Jeśli tak to napewno dostaniemy podpaski ale jak ja to powiem mamie??
hmm właściwie to je jestem w tym samym wieku co ty i będziecie się uczyć jak się robi dzieci , co to jest miesiączka , itp. ale wątpię żębyście dostawali podpaski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 03 Paź, 2004 16:27   Re: 4 klasa Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sami10 napisał/a:
będziecie się uczyć jak się robi dzieci


Sami...Zastanów się co mówisz...Raczej będziecie się uczyć "skąd się biorą dzieci" a nie "jak się ROBI DZIECI" Rolling Eyes
Ja w czwartej klasie miałam po prostu na biologii budowę ciała kobiety i mężczyzny i nic więcej.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
PostWysłany: Pon 04 Paź, 2004 08:20   

Hehe :D Natomiast w 2 klasie gimnazjum zostanie to rozszerzone o inne pojęcia itd. ;)
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Pon 04 Paź, 2004 12:35   

naprawde???????? ja jestem w drugiej gimnazjum ale chyba u nas tego nie bedzie :-D
Powrót do góry
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Pon 04 Paź, 2004 18:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał/a:
Hehe biggrin Natomiast w 2 klasie gimnazjum zostanie to rozszerzone o inne pojęcia itd. Wink
inne pojęcia czyli???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Pon 04 Paź, 2004 18:02   Re: 4 klasa Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mroweczka napisał/a:
sami10 napisał/a:
będziecie się uczyć jak się robi dzieci


Sami...Zastanów się co mówisz...Raczej będziecie się uczyć "skąd się biorą dzieci" a nie "jak się ROBI DZIECI" Rolling Eyes
Ja w czwartej klasie miałam po prostu na biologii budowę ciała kobiety i mężczyzny i nic więcej.
właściwie to to samo ale jak się robi dzieci to też
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 04 Paź, 2004 20:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Rety,Sami!Twoje posty coraz bardziej mnie dobijają... Zastanów się co mówisz! Rolling Eyes Przeczytaj to zdanie "W 4 klasie uczylismy się jak się robi dzieci" parę razy a potem pogłówkuj trochę przed dobranocką! Rolling Eyes Poza tym nie pisz posta pod postem tylko jak już to edytuj. Grrr Evil or Very Mad

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ruda_olka
Gość
PostWysłany: Sro 06 Paź, 2004 18:26   

Jestem w 6. Jeszcze otym nie słyszałam, ale niewykluczone, że jest coś takiego.
Powrót do góry
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Sro 20 Paź, 2004 14:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fajnie! Ja to nie wiedziałam, że bądzie lekcja z jakąś panią Always Very Happy Haha. W piątej mieliśmy podzizelone lekcje przyrody, ale to tylko z budowy narządów pł. itp. A raz nam pani puściła film na którym jakaś para się kochała i jak go wyłączyła to była taka czerwona (pani) Razz . Według mnie to chłopcy też powinni mieć jakąś lekcję o podpaskach, albo co, bo jak w szkole chłopcy zabrali mi torebkę i po dokładnym przeszukaniu znaleźli w niej podpaskę Confused to najpierw nie wiedzieli co t jest, a potem przykleili ją na ścianie WC i jak ich nauczycielka przyłapała, to nawet nie wiedzieli o co jej chodzi Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |