| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
POMOCY!!!
Autor Wiadomość
mrylka


Dołączył: 15 Maj 2003
Posty: 24
PostWysłany: Pią 16 Maj, 2003 07:32   POMOCY!!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam 13 lat,około 150cm wzrostu waże 35kg a mój biust wygląda tek,że prawie go nie ma!Co ja mam robić Exclamation Question Sad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zamaskowana


Dołączył: 15 Maj 2003
Posty: 3
PostWysłany: Pią 16 Maj, 2003 11:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wydaje mi sie ze powinnas troche przytyc, tak jakies piec kilo i wszystko powinno byc ok.

_________________
"Nawet w obliczu smierci przyjemna jest wiadomosc posiadania przyjaciela..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Pią 16 Maj, 2003 14:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zamaskowana , przytycie 5 kilogramów niczego nie zmieni, po za tym że bedzie grubsza i cięższa....to nie powiększy jej biustu!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
PostWysłany: Pią 16 Maj, 2003 16:14   

znaczy wiesz, chodzilo mi o to aby przytyla.. myslalm ze to dobry sposob, chcialam poprostu komus pomoc... Embarassed
Powrót do góry
Szalona
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sty 2003
Posty: 186
PostWysłany: Pią 16 Maj, 2003 16:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale przecież biust to jest tkanka tłuszczowa więc możę by trochę pomogło

_________________
Wisła Kraków duma wszystkich Polaków!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Pią 16 Maj, 2003 17:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zamaskowana , wszystko OK biggrin
Nic sie nie stało, rozumiem cie....piersi to rzeczywiscie tkanka tłuszczowa, ale żeby poprzez tycie mógł powiększyć się biust, marylka musiała by utyć z 10 a moze wiecej kilo!
Więc tą propozycje odrzućmy na bok Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
PostWysłany: Pią 16 Maj, 2003 18:39   

Zgadzam się z wszystkimi po troszku...
Nastka chyba nie wzięłaś pod uwagę tego, że 35 kilo, 13 lat i 150 wzrostu oznacza, że ta osoba jest bardzo szczupła i myślę, że przytycie nawet 10 kilogramów by jej pomogło (doprowadziło do normy), a nie zaszkodziło !!! Mo i wtedy powiększyłby się też biust (co chyba dla Mrylki najważniejsze), nogi, brzuch i może też buzia... no i nabrałaby bardziaj kobiecych kształtów !!! biggrin I wcale nie musimy odrzucać tej propozycji na bok... biggrin
Powrót do góry
mrylka


Dołączył: 15 Maj 2003
Posty: 24
PostWysłany: Pią 16 Maj, 2003 18:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Serdeczne dzięki za pomoc Smile Tylko,że ja nie wiemjak mam przytyć Sad To nie jest chyba takie łatwe w moim przypadku. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pią 16 Maj, 2003 18:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał/a:
Zgadzam się z wszystkimi po troszku...
Nastka chyba nie wzięłaś pod uwagę tego, że 35 kilo, 13 lat i 150 wzrostu oznacza, że ta osoba jest bardzo szczupła i myślę, że przytycie nawet 10 kilogramów by jej pomogło (doprowadziło do normy), a nie zaszkodziło !!! Mo i wtedy powiększyłby się też biust (co chyba dla Mrylki najważniejsze), nogi, brzuch i może też buzia... no i nabrałaby bardziaj kobiecych kształtów !!! biggrin I wcale nie musimy odrzucać tej propozycji na bok... biggrin

To też ja pisałam... sorki biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hajdulka
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 84
PostWysłany: Pią 16 Maj, 2003 19:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak po pierwsze nie martw sie biustem lecz twoja waga !!! ja mma 148 i waze 38 kg !!! jestes za chuda !! moze jak przytujesz przyspieszy sie twoje dojrzewanie ! no nie wiem.........

_________________
zakochalam sie w 2 chlopakach .. i co ja mam zrobic?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pią 16 Maj, 2003 19:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mrylka - skontaktuj się z lekarzem. Albo Twoim pediatrą albo endokrynologiem (to ten od hormonów) albo do speca od przemiany materii i zaburzeń metabolizmu. Najlepiej do pediatry. Twoja waga wskazuje, że jesteś osobą skrajnie szczupłą (3-ci centyl). A to jest już powód do zaniepokojenia i KONIECZNOŚĆ kontaktu z lekarzem. Lekarz musi określić przyczynę Twojej niskiej wagi. Albo skoryguje Ci dietę, albo będzie starał się poprawić Twoją przemianę materii albo też zaleci Ci terapię hormonalną.

Biust urośnie Ci, jak Ty urośniesz (i przytyjesz oczywiście!). Ale teraz najważnejsze jest określenie dlaczego masz taką wagę. Na mój (nielekarski) nos, to męczą Cię zaburzenia hormonalne. Nie lekceważ tego. To ważne dla Twojego dojrzewania i rozwoju.

Acha! I nie próbuj na siłę tyć na własną rękę. Najpierw lekarz musi określić przyczynę, a potem dopiero można brać się za leczenie skutków.

hajdulka: z tego co pamiętam, Ty też masz 13 lat. Z Tobą jest lepiej (10-ty centyl), ale podczas najbliższej wizyty u lekarza zapytaj go, dlaczego jesteś taka mała Smile. Twój wzrost i waga nie są powodem do niepokoju i nie wymagają leczenia, ale tak z czystej ciekawości porozmawiaj.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sob 17 Maj, 2003 14:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak coś czułam, że z wagą Mrylki nie jest dobrze !!!
Ale ja mam podobny problem:
Też mam 13 lat 165 wzrostu i ważę tylko 40 kilo. Czy to też coś złego ??? Confused Czy też powinnam się zgłosić do lekarza ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hajdulka
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 84
PostWysłany: Sob 17 Maj, 2003 17:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jam bylam u lekarza tak w 4 klasie chyba dostalam skierowanie od chigienistki wlasnie w sprawie mojwego wzrostu ale wszystko jest oki Smile ni chce jeszcze raz tego przezywac bo tam pobieraja krew !!!! sorry za jakies bledy ale wlasnie wylecial mi zab !!! ;(

_________________
zakochalam sie w 2 chlopakach .. i co ja mam zrobic?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mood


Dołączył: 11 Maj 2003
Posty: 22
PostWysłany: Sob 17 Maj, 2003 17:51   jasteś podobna Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jestes podobna do mnie tyklo że ja mam 36 kilo i prawie 160cm i prawie 14 lat. Inie wyglądam wcale tak chudo a jeśli Ci przeszkadza rozmiar twojego biustu to kup sobie stanik uszczywniany i powiększający piersi wtedy lepiej się poczujesz piszę to tobi bo mi tak poradziły osoby z forum kupiłam i faktycznie mój biust wydaje się znaczni większy w tym staniku ale też wszyscy mają rację co do tego że powinnaś przytyć i to samo powinnam zrobić ja będziemy razem tyć biggrin trzymaj się z tobą jest wszystko w pożądku biggrin będzie dobrze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 17 Maj, 2003 21:51   

Ale mi to problem. Moja koleżanka ma około 150 cm wzrostu i waży 3... kg i ona ma deske i inne dziewczyny też, więc nie ma powodu do strachu. Piersi piersi... ehh... Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |